Storczyki, koty i ja

Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Jest przepiękny! ;:oj i ta włochata warżka! Dziękuję za dedykację ;:131 Oby mojemu zrobiło się choć trochę głupio :lol: Powiem to jeszcze raz ale masz piękną kolekcję ;:333
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Arkadius121 pisze:Fantastyczna i dość spora jest Twoja kolekcja storczyków [...]
Arkadius121, witam serdecznie ;:7 Właśnie policzyłam - sztuk 19 plus 3 nowe zamówione, które mam nadzieję bądą dostępne ;:224. Było ich więcej, ale kilka sztuk wyprowadziło się w ten weekend do mojej Mamy. Twarz Mamy, jak zobaczyła mnie z dwoma koszami pełnymi roślinek - bezcenna :;230
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Dufin, nie dziękuję :wink: Fakt, że włochy na warżce są rewelacyjne. W porównaniu do tych na Phal. Jennifer Palermo są dłuższe, jest ich więcej i są tak śmiesznie zakręcone na końcach.
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Piękna krzyżóweczka ;:215 Interesująca i te włoski na warżce ;:167

Z jakiej części Poznania jesteś? :D
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Woow rewelacyjny phal. piękne ubarwienie ;:oj
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

;:167 ;:167 ;:167 .. Brak mi słów.. jest po prostu cudowny! ;:oj Muszę takiego i ja sobie kiedyś sprawić. Pamiętasz może Asiu gdzie go kupiłaś? :D
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
Awatar użytkownika
Mogra
50p
50p
Posty: 70
Od: 18 paź 2012, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Piękny Phal. tetrasois x pulchra alba ;:167 ciekawe jak mój zakwitnie, bo kupiłam z pędami i zaczął je przedłużać ;:224
Pozdrawiam Monika Obrazek
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Jest przepiękny ;:oj . Trochę z wyglądu przypomina mi Phal. mariae (na liście moich chciejstw nadal :D ).
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Dziękuję Wam za odwiedziny u nas. Cieszy, że kwiatuchy się podobają :)

Callanthe, mieszkam na Jeżycach. Na nieszczęście dla mojej wagi tuż koło słynnej ostatnio lodziarni (tej od tradycyjnych lodów)

Emila707, kupiłam go w Orchid Garden we wrześniu czy październiku zeszłego roku. Roślina była w dobrej kondycji, z trzema pędami, które po zimowym przestoju teraz się przedłużyły i wypuszczają odgałęzienia ze śpiących oczek. I nowe korzonki też idą. Ostatnio nawet widziałam go jeszcze w ofercie. Spójrz, może jeszcze jest :lol:

I wiecie co dziwnego ostatnio zobaczyłam? Mój zdechlaczek Phal. bellina white x pulchra alba, któremu chyba jakieś siły nadprzyrodzone pozwoliły na wydanie pączka (który rośnie!) nie dość, że przedłuża pozostałe dwa stare pędy (na jednym pojawił się już pączek) to też jakby "wypycha" ten cynamon, który taka jedna wsypała do jego stożka wzrostu...Pogrzebałam trochę w stożku i ewidentnie jest to cynamon. Stożek nie jest zgniły, nic się nie przebarwia, pojawia się tylko ten cynamon, który delikatnie zbieram chusteczką. Po moczeniu rośliny cynamon jest bardziej mokry, a tak to taki wyschnięty. Może jakimś cudem przeżyje... 8-)

Miłego wieczoru dla Was! I oby jutro była tak samo piękna pogoda ;:3
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
Awatar użytkownika
Elfica_4flower
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 3 kwie 2014, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Masz naprawdę przepięknej urody storczyki, każdy po kolei urzeka swoją oryginalnością i dla mnie (laika ze stażem) są nieziemskie i pozytywnie "zazdraszczam" :D
Czekam na kolejne Twoje okazy :) ;:138
Awatar użytkownika
Emila707
500p
500p
Posty: 666
Od: 2 sie 2013, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Lubelskie!)

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Asiu, na razie muszę się wstrzymać, bo nie wiem czy się wypłacę jak zacznę kupować wszystkie storczyki, które mi się podobają. ;:306 A z pracą w dzisiejszych czasach jest naprawdę ciężko. W przyszłym miesiącu zostanę oficjalnie chrzestną matką pewnej malutkiej uroczej dziewczynki. :D
Muszę się powstrzymywać od kupienia kolejnej roślinki. Choć lista chciejstw niemiłosiernie wydłuża się. :lol:
"Rośliny to zdrowe uzależnienie, nie choroba.."
Pozdrawiam ;:196 , Emila ?
Awatar użytkownika
Elfica_4flower
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 3 kwie 2014, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Ja dzisiaj poinformowałam mojego męża, że ma dożywotnie rozwiązanie problemu z prezentami dla mnie na różne okazje ;) Postanowiłam poszerzyć moją hodowlę o nowe odmiany i będę się tego konsekwentnie trzymać :) ...przyjął to do wiadomości :D
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki, koty i ja

Post »

Szkoda, że tak daleko ode mnie :( Ja w Luboniu, ale może kiedyś uda nam się umówić na kawę i pogadać :wink:
Gdybyś wiedziała o jakiś fajnych storczykach w Poznaniu to daj mi tutaj znać na PW :D
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”