Storczykoza - moje dzieciaczki

latte
100p
100p
Posty: 116
Od: 22 paź 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Wiem o co Ci chodzi :) tylko ja potrzebuję coś białego, żeby mi pasowało do wystroju :;230 Kurczę no te plisy byłby idealne, można je zwinąć tak, że ich prawie nie widać, ciekawe ile taka impreza :roll: O takie, o http://4.bp.blogspot.com/-7SjsvMLGaB8/U ... lisy10.jpg I mam bardzo podobne okno, takie poczwórne, tylko na dolnych częściach by to można było założyć...
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

No, te białe plisy to ładne są ... Jak zajdziesz, daj mi cynk na PW po ile je znalazłaś :wink:
latte
100p
100p
Posty: 116
Od: 22 paź 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Trzeba liczyć w stówkach ;:202 ale za to to jest ekstra, bierę http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20242282/ ;:oj
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Trzymam kciuki za zdrowienie Gwiazdy.
Ta roletka całkiem długa, pewnie dałoby się podzielić na mniejszą część i więcej wykorzystać. Ja raz chciałam kombinować z zazdrostką, bo one są wygodne z tymi haczykami na lep przyczepianymi.
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Latte, ale to jest chyba tylko taka harminijka z plastiku... Podejrzewam, żeciężko jest to szybko i sprawnie złożyć i rozłożyć... Nie bardzo też wiem jak to zamocować na oknie :wink: Po prostu się to ustawia w oknie??
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Trza by na żywo zobaczyć by ogarnąć o co chodzi w tym ich opisie :roll:
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

świetna ta roletka! :D niedługo i ja się będę za czymś rozglądać, kiedy przyjdzie mi się przeprowadzać i dzięki Tobie wiem gdzie szukać :tan ja bym ją wykorzystała na dół okna tak jak na zdjęciu, więc nie bardzo interesuje mnie jak się ją składa, byłaby cały czas przyczepiona na rzepach :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Taka harmonijka to bardziej neutralne wyjście niż zazdrostki, bo te mogłyby się gryźć z firanką czy coś. No i na pewno lepiej będzie chronić storczyki przed prażącym słońcem. Też będę musiała pomyśleć o czymś ochronnym jak się przeprowadzę, bo będę miała południowe okno...
latte
100p
100p
Posty: 116
Od: 22 paź 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Ja mam akurat takie poczwórne okno i te dolne części sie nie otwierają :D ale bym chyba musiała to przymocować do ściany ;) i normalnie jak nie będzie tak gorąco i słonecznie to sobie będę to spinac z boku i będzie prawie nie widoczne :) jak mi sie dzisiaj uda to zajade do ikei i zobaczę. Właśnie tak bym chciała jak na tym drugim zdjęciu, w poprzek :) szkoda ze nie ma na stronie instrukcji, ale podejrzewam, ze to sie po prostu przykleja ;) mozecie liczyć na moja relacje :tan

Meiss tez brałam pod uwagę zazdrostki, mam nawet końcówki z kremowych zasłon po skracaniu, ale chyba ta roletki będa fajniej wyglądać :)
latte
100p
100p
Posty: 116
Od: 22 paź 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Słuchajcie, roletka jest git :D polecam, za 12zł naprawdę warto :) tak to wygląda u mnie:
Obrazek

Obrazek

A poniżej obiecane zdjęcia.

Moja pierwsza miniaturka
Obrazek

Obrazek

3 pędowy białasek, niestety zrzuca jednego kwiatka i zasusza pączka
Obrazek

Obrazek

Keiki, jak go wzięłam od babci to miał pomarszczone listki, ale już odżył i wypuszcza nowego listka ;:oj
Obrazek

Obrazek

I mój wymęczony różowy, małe te kwiatki wypuścił i jakieś niedorozwinięte :lol: no ale to i tak cud, że kwitnie, bo ma bardzo marne korzenie ;)
Obrazek

Obrazek

W ogóle zauważyłam, że jeśli jakiś storczyk mi długo kwitnie, to bardzo się to odbija na korzeniach, czy to jest normalne? :roll:
Tutaj korzenie gwiazdy, wyglądają już trochę lepiej... Póki co nie przesadzałam, nie mogę nigdzie dostać porządnego podłoża :roll:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Roletka wygląda super, wydaje się dość cienka, a bardzo ładnie zacienia.
Urocza miniaturka ;:167
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Kurczaki, rzeczywiście fajna ta harmonijka ;:oj A powiedź kochana, łatwo ją "złożyć"? Ma jakiś mechanizm do zamocowania (rzep czy coś)?

Mini śliczna... i kocia pupa też niczego sobie :lol:
latte
100p
100p
Posty: 116
Od: 22 paź 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykoza - moje dzieciaczki

Post »

Meiss, kahim dzięki ;:196 i Stefan też dziękuje :lol: co do roletki, to ona z jednej strony jest przyklejona na taką taśmę klejącą dwustronną, a z drugiej strony ma rzepy :) żeby ją zwinąć, to ręcznie niestety trzeba to zrobić, ale szybko idzie, a mocuje się zwiniętą takimi klipsikami ;) chociaż nawet klipsem tego nie można nazwać, ot kawałek plastiku :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”