Moja mania!!

Awatar użytkownika
kamikami26
1000p
1000p
Posty: 2045
Od: 14 maja 2013, o 11:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moja mania!!

Post »

Napisz mi na Pw gdzie mieszkasz to znajdę Ci sklep z fajnymi przecenami od Twojej strony,żebyś nie musiała jechać przez cały Lublin :D
Bianka16
100p
100p
Posty: 194
Od: 27 wrz 2013, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

36 storczyków? ;:oj Ja też tak chcę, zdradź mi tajemnicę gdzie je poustawiałaś, mnie brakuje już parapetów na kwiaty ale kwiatów nigdy za dużo. :lol:
daga-aga
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 1 wrz 2013, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Gdzie to tylko możliwe na meblach a także na półkach które mój mąż nieustannie przyczepia w różnych miejscach :heja warunek tylko jeden żeby nie było zbyt ciemno
daga-aga
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 1 wrz 2013, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Zachęcona waszymi miłymi komentarzami przedstawiam kolejną porcję zdjęć Obrazek 2-pędowy ma piękne duże kwiaty!! Obrazek a to z przeceny przekwit ale szybko odbił z oczka i pokazał się super niespodzianka szczególnie że takiego jeszcze nie miałam ;:138 Obrazek i sam kwiatuszek :D Co my tu jeszcze mamy Obrazek aha fioletowy obecnie przekwit i odpoczywamy no może nie do końca bo jest listek Obrazek a to biały i stan w jakim go kupiłam obecnie odbija z oczek ;:138 resztę przedstawię jak się ogarnę!
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mania!!

Post »

daga-aga pisze:Obrazek

kami kami26
Witaj.

Piękna kolekcja ;:138
Chciałabym się zapytać o tego storczyka na zdjęciu powyżej. Czy on miał płatki wewnętrzne ( te idące od warżki) takie opuchnięte/ pękate, czy to tylko kwestia zdjęcia?

Wszystkie storczyki masz na prawdę udane ;:333
daga-aga
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 1 wrz 2013, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Dziękuję bardzo za miłe słówka to balsam na moje serce ;:138 Niestety to tylko kwestia zdjęcia ;:185 a szkoda!!
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mania!!

Post »

Kurcze, bo na zdjęciu wygląda to niesamowicie :D Już kombinowałam czego przyczyną może być takie opuchnięcie płatków.... ale jak to zwykle bywa, najprostsza odpowiedź jest najwłaściwsza :lol:

Czekam na kolejne zdjęcia kolekcji
;:196
daga-aga
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 1 wrz 2013, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Droga Kahim proszę bardzo póki synek jeszcze słodki śpi to mogę coś dorzucić Obrazek[/UR to też była niespodzianka bo zakupiony jako przekwit !! [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66a694eeb4435c8e.html]Obrazek a to niedawny nabytek z biedronki niby zwykły ale jakiś taki troszkę inny kwiat ma mały ale bardzo urokliwy trochę zdjęcia jakby rozmazane ale to może przez to że aparat rozdeptałam i nie chciał działać, obudził się dopiero gdy rzuciłam go o podłogę ale działa!! Terapia szokowa czasami pomaga :;230 Obrazek a tu kolejny przeceniony przekwitnięty jak widzicie jak na razie mam szczęście bo trafiają się takie których nie miałam ;:138 Obrazek
Awatar użytkownika
kahim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2543
Od: 30 cze 2011, o 10:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mania!!

Post »

Hehehe, terapia szokowa mówisz :lol:
Świetna kolekcja. Bardzo mi się podoba ten woskowy ciemno- fioletowy ;:333 Mam propozycję. Jak robisz zdjęcie swoim zszokowanym aparatem, odsuń się od storczyka na ok. 1-2 metra. Bo z tego co widzę on ładnie łapie ostrość, ale na dalsze plany :D
Bianka16
100p
100p
Posty: 194
Od: 27 wrz 2013, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Wspaniałe kwiaty i wszystkie kwitną, ech, u mnie kwitnie w tej chwili tylko jeden a drugi właśnie przekwita ... U Ciebie ten gąszcz musi niesamowicie wyglądać.
Awatar użytkownika
anabell
200p
200p
Posty: 201
Od: 18 gru 2011, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Moja mania!!

Post »

:wit Śliczne kwiatuszki , kolorki ciekawe szczególnie ta łaciata hybryda phalaenopsis super ;:108
Awatar użytkownika
Russski
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 875
Od: 3 lut 2013, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moja mania!!

Post »

Taka kolekcja w tak krótkim czasie :tan Gratulacje!
Moja powiększa się nie znacznie bo nie mogę nigdzie wyhaczyć przeceny. Może poradzicie mi na pw gdzie kupujecie jeśli to nie tajemnica? Jestem z pod Lublina ;:oj
Marzena
100p
100p
Posty: 119
Od: 4 lut 2012, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mania!!

Post »

Ile ty masz kwiatów! Wow :shock:
Super kolekcja :tan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”