Biankowe storczyki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
x-P-1
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 14 wrz 2013, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Biankowe storczyki

Post »

No,no,no Bianko świetna narracja jestem zachwycony storczykami też
duzo udanych reanimacji
Paweł
Awatar użytkownika
Aga H
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 44
Od: 11 lis 2013, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Biankowe storczyki

Post »

Dawno nie było mnie na forum, ale pamiętałam, że był wątek w orchidarium gdzie piękne kwiaty cieszyły oczy a wspaniała narracja dodawała dreszczyku ;:215 Więc skoro zbłądziłam w otchłani internetu znów na forum, myślę sobie - muszę odnaleźć ten wątek, więc szukałam aż znalazłam i ....... Czemu tu tak pusto? ;:145
Bianka16
100p
100p
Posty: 194
Od: 27 wrz 2013, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Biankowe storczyki

Post »

Storczyki niestety poszły w dobre ręce, ustąpiły miejsca hojom. To prawda, zaniedbałam moje opowiadania, ale może już czas do nich wrócić? Myślę,że nie ma znaczenia jakie to kwiatki. W moim domu jest tak dużo zieleni, że trudno by coś ciekawego się nie wydarzało, więc opowiadać zawsze jest o czym, szczególnie teraz, gdy matka natura z lubością głaszcze każdą zieloną gałązkę ciesząc się jak dziecko z nawet najmniejszych zielonych listeczków.
Awatar użytkownika
piasek pustyni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6529
Od: 10 cze 2012, o 11:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Biankowe storczyki

Post »

Bianko, wpadłam w ramach rewizyty i bardzo dużo ciekawych informacji dla siebie znalazłam :D Piszesz na końcu, że teraz upatrzyłaś hoje - bardzo jestem ciekawa Twoich roślinek i apeluję o fotki. Będę tu zaglądać z pewnością!
Pozdrawiam - Żaneta. Madagaskar i reszta świata - aktualny cz. 5
Spis moich wątków
Bianka16
100p
100p
Posty: 194
Od: 27 wrz 2013, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Biankowe storczyki

Post »

Witaj piasku pustyni. ;:3 Ten temat zostawiłam jako ciekawostkę. O tym jak wyglądają hoje można się przekonać w drugim moim wątku do którego serdecznie zapraszam( http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=70861 ) . Tam od czasu do czasu pojawia się jakaś nowa informacja, ponieważ z hojami trudno się nudzić. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”