Actusowa kolekcja cz.IV

ODPOWIEDZ
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Ale śliczna violka, muszę kiedyś na taką zapolować ;:138
Pinocchio nigdy mi się nie znudzi ;:138 Peneng Girl fajnie się wybarwiła tak intensywnie ;:167
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Ciku
500p
500p
Posty: 527
Od: 5 maja 2013, o 01:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Aha to fajnie, uzbroje się w cierpliwość :)
Awatar użytkownika
Frodo1
500p
500p
Posty: 526
Od: 31 lip 2013, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

[quote="actus"]Marta25,Pati,Frodo,Russki,Borg,Janeczko dziekuje ,ze zajrzeliscie :D

Jak tu nie zaglądać skoro tyle pięknych okazów pokazujesz - hmmm już sobie wyobrażam ten cytrynkowy zapach :)
Pozdrawiam serdecznie
Iwona
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Pinocchio śliczny ;:138 w ogóle masz ładne kwitnienia. Moje w końcu dostają korzonki, co bardzo mnie cieszy, bo nigdy nie miałam tak dorodnych. Zaniedbuję ostatnio wątki, bo i Malutka i nastał czas ogrodowy. Pozdrawiam :wit
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Piękne kwitnienia jak zawsze pokazujesz ale szczególnie wpadła mi w oko Penang Girl taka cukierkowa ;:215
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Witajcie po malej przerwie i dziekuje jak zawsze za odwiedzinki i przemile komentarze :*

Violka wyglada teraz tak

Obrazek

Jest naprawde zjawiskowa i pachnie jakby cytrusowo :)

Penang musialam przesadzic,bo miala sporo pognitych korzonkow wiec z nastepnych kwiatkow raczej nic nie bedzie ,ale zdrowie roslinki najwazniejsze :)

Obrazek

A teraz przedstawiam Wam moja nowa Gwiazde :D ,Phal.Speciosa x Sib,^pierwsze kwitnienie ,na razie na 1 pedzie ,czekam z niecierpliwoscia jak bedzie wygladala na drugim.Zaskoczyla mnie kolorem ,jest tak intensywny ,ze napatrzec sie nie moge.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zakwitl ponownie Phal.Bastianii ,o wiele ladniej jak za pierwszym razem ,piekna roslina ,ale najwredniejsza z wrednych jeśli chodzi o robienie fotek :/ .Nie ma sposobu ,zeby jej zrobic porzadne fotki ,ktore oddadza w pelni jej urok.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moja sliczna zakwitla na przedluzeniu pedu ;:167

Obrazek
Obrazek

Tutaj taka ciekawostka ,pewnie niektorym z Was juz sie cos podobnego przytrafilo :)
Basalek na Tunji ,jeszcze nie ma korzonkow a juz chce chyba kwitnac ,a najlepsze jest to ,ze nie ma pedu.

Obrazek

I pedziory na Tolumnii :radocha: .Oczywiscie zauwazylam je jak zaczely mi wybijac oczy lol ,tutaj widac ten z paczkami ,drugi rosnie w dol.Poniewaz wszystkie moje Tolumnie rosna razem na podkladce ,nie jestem pewna czy wiem ,ktora bedzie kwitla :D Wydaje mi sie ,ze Tolumnia Jairak Firm "Chocolate Dust",ale pewnosci nie mam.

Obrazek

Tyle na dzis ,milego ogladania :D
Awatar użytkownika
Dinda
50p
50p
Posty: 56
Od: 8 sie 2012, o 22:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Penang Girl zauroczył mnie. Cudo najprawdziwsze ;:oj . No i niefotogeniczny żółtasek ;:167 .
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasia speciosa x sib jest obłędna ;:oj Tak w ogóle co oznacza sib? Że będzie mieć wzmocniony kolor lub będzie pachnieć? Zamawiam dzidzie ;:306 Penang Girl super się wybarwiła ;:63 Może uda się, że następne kwiatki się otworzą ;:215 Zawsze mi się myli z phal. Guadeloupe Pineda ;:223 A viola jest śliczna, najpiękniejszy ten języczek ;:167
Czekam na tolumnie :tan
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Dinda,Pati,Dzięki dziewczyny :D :D :D

Dzisiaj mi sie zachcialo pojechac do mojego ulubionego sklepu i przytargalam cos takiego :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stal sobie sam jeden ,zabunkrowany gdzies pomiedzy innymi i tak mi sie jakos z Fredem skojarzyl ,wiec od razu hop do koszyka ,tym bardziej ze cena smieszna byla.Ma bardzo grube woskowe platki i fotki tego nie oddaja ,w rzeczywistosci jest prawie czarny :)
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Bardzo oryginalny: kolor piękny, ale i niespotykany kształt płatków, szczególnie tych dwóch wierzchnich. Bardzo mnie intrygują też bruzdki na kwitku, chyba rzadkość... Gdyby był mój, stałby obok jakiegoś zółtaska, dla kontrastu :)
Awatar użytkownika
Dinda
50p
50p
Posty: 56
Od: 8 sie 2012, o 22:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Piękny ;:215 . To będzie czarny koń w Twojej kolekcji ;:108 .
Awatar użytkownika
Russski
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 875
Od: 3 lut 2013, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Bardzo ciekawy egzemplarz, sam z chęcią bym takiego przygarnął :D
Ja ostatnio nie mam takiego szczęścia, ale cieszę się Twoim :)
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

actus, zawsze jak zaglądam do Twojego wątku to tracę oddech. Piękności, piękności pokazujesz! Wiolka cudo. Ale Phal.Speciosa x Sib to... słów brak. Piękna ;:167 Aż zaczęłam raz jeszcze przeglądać Twój wątek od początku, żeby nacieszyć oczy. I to chyba od Twojego wątku zaczęła się moja miłość do botaników oraz pierwszo- i drugorzędowych hybrydek. Aż muszę podejrzeć i Twoje wcześniejsze wątki, zdaje się, że u Ciebie zobaczyłam Jennifer Palermo, która tak zawróciła mi w głowie.
Piękne. Piękne masz kwiaty.
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”