(Zdrowe)uzależnienie cz.II

Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Hej hej, ja bym wywaliła firankę, coby ciągle je oglądać ^^
Mi też zaczyna się kwitnienie, ale nie chce mi się fotek wstawiać :(, parę pączków odleciało, szkoda mi tych na Zebrze, ale ona jakaś taka niemrawa i na "wiosnę" ją przesadzę, bo pewnie coś nie tak w środku się dzieje. Jak ją rusze teraz to znowu nie zakwnitnie...
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Piękny Tomku, skąd to taki cudny nabytek ? Ten kolor faktycznie taki intensywny czy poddany obróbce ? :wink:
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Jest taki :) Słoneczko było to ładnie złapał promienie :wink:
Staaaary nabytek z OBI. Później prze przypadek (też w OBI) kupiłem takiego samego i pewnie razem by teraz kwitły, ale ułamałem pęda :/
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Jaki cudny kolor! W rzeczywistości pewnie jeszcze ładniejszy! Gratuluję ;:138 i troszkę zazdroszczę :wink:
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Spokojnych Świąt Forumowicze!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Cudna kolekcja. Co do ostatniego zdjęcia to mam identycznego albo bardzo podobnego, który jest moim pierwszym storczykiem. :) zakochałam się w Twoim brzoskwiniowym Phalaenopsisie będę do niego wzdychać dniami i nocami. Aszzzz wy storczykarze zarażacie i chce się więcej i więcej. Brzoskwinka dołącza do mojej listy życzeń zaraz obok Picolo Red wypatrzonego u Dzikiej :) pozdrawiam i życzę obfitych kwitnień :)
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Człowiek coraz rzadziej wchodzi na forum, a tu proszę, miłe słowa na powitanie ^^
Dziękuję serdecznie ;:204 ;:196

Co do obfitych kwitnień, to się pochwalę, że ten rok zaczął się u mnie rekordowo. 19 sztuk zakwitło prawie na raz (no kwitnie 16 i 3 dochodzą). 18 z nich to własne, ponowne kwitnienia :) Najbardziej cieszę się oczywiście z powtórek Little Zebra i Philadelphia (który puścił dwa pędy z keika... na pędzie, wiec wygląda to dziwnie :D )

Obrazek

Obrazek

Wszystkiego dobrego w siedemnastym ludzie!

PS. Tak sobie przejrzałem wątek i się okazało, że ostatnio o takim wysypie pisałem... 13 stycznia 2016... Dokładnie rok temu.... Przypadek? nie sądzę :;230
U mnie storki w lecie okrutnie dostają od słońca, więc pewnie rekompensują sobie jak za oknem śnieg :)
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

I kolejne piękne zdjęcia :) właśnie przebrnęłam przez pierwszą część Twojego wątku i jedyne czego żałuję to to że nie ma większości zdjęć :cry: a szkoda bo byłoby na co popatrzeć. Po cichu liczę że się napatrzę jak będziesz wrzucał nowe :heja
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Tomuś, zatem za obfite kwitnienia w 2017 ;:304

Moja Philadelphia też właśnie kwitnie, tyle tylko, że wysiliła się na 2 kwiatki na pędzie. Żółtasek w bordo kropy również zakwitł teraz, ten ma nieco więcej kwiatków. U mnie zdecydowana większość kwitnie jednak latem, choć zimą też niektóre phalaenopsis próbują swoich sił.
Tomek, oczekuję fotek. Podkreślam - fotek!!!! W filmowaniu storczyków jesteś profesjonalistą, ale ja nadal kocham Twoje fotografie ;:167
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Janeczka :wit
Fajnie, że i u Ciebie puściła Philadelphia. Ludzie na forum narzekali, że lubi zasuszać pączki (mi w tamtym roku zasuszyła młode odbicia), więc tym bardziej się z niej cieszę :)
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Philadelphię mam kilka lat, nigdy nie zasuszyła pączków. Ten problem mam natomiast z Pinlong Cheris, regularnie mi to robi. W grudniu cieszyłam się pączkami i tuż przed rozwinięciem się zaschły. Bardzo mi przykro z tego powodu, gdyż lubię te blade różowe kwiatuszki.

Będą foty?
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Aktualna sytuacja na froncie

>>> Kliknij <<<

+ 4 w pąkach
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: (Zdrowe)uzależnienie cz.II

Post »

Śliczności :) dla mnie mistrzem jest ten biało różowy niezdecydowany czy być w paski czy w kropki a co tam będę taki i taki, boski na jednym płatku kropki a na innym nerwiaste paseczki ;:138
Jak ja bym chciała mieć takie śliczności u siebie (tylko nie powtarzaj moim bo się obrażą i przestaną kwitnąć) :D
Pozdrawiam
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”