Moi milusinscy

ODPOWIEDZ
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

Dziekuje ze mnie odwiedzieliscie. Mam nadzieje, ze kolekcja niebawem powiekszy sie o botaniki. Tak Janeczko, pytalam o te miniaturke na zewnatrz , w kubeczku. Pozdrawiam
Pozdrawiam Lena
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moi milusinscy

Post »

Pewnie jej będzie dobrze na zewnątrz, tylko uważaj, żeby nie poparzyło jej słonko. Nie umiem odpowiedzieć jaki to storczyk.
Też widzę przyrost, może zakwitnie, po kwiatkach zidentyfikujemy ;:306
A tak na poważnie, może ktoś bardziej doświadczony coś Ci podpowie. Ja też jestem na etapie zadawania wielu pytań.
Awatar użytkownika
Alice 12
1000p
1000p
Posty: 1073
Od: 7 lip 2013, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Holandia

Re: Moi milusinscy

Post »

Lenko jak na moje oko to ta twoja miniaturka ma cos z cambrii jeśli chodzi o pseudobulwe i jej listki, no wypisz, wymaluj cambria, sle pownosci nie mam :D
Pozdrawiam Alicja.
Sprzedam storczyki!
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=70001" onclick="window.open(this.href);return false;
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

Tez myslalam, ze to cambria. Nie widzialam jej kwitnacej bo kupilam juz przekwitnieta. Postaram sie ja dobrze potraktowac moze zechce pokazac swoje kwiatuszki :)
Pozdrawiam Lena
Awatar użytkownika
Alice 12
1000p
1000p
Posty: 1073
Od: 7 lip 2013, o 19:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Holandia

Re: Moi milusinscy

Post »

Traz jak jej idzie nowy przyrost to jej nie przesusz, ale jak juz bedzie dorosly to ja bardzo pszesusz :D bardzo szybciutko pokaza sie kwiatki :D
Pozdrawiam Alicja.
Sprzedam storczyki!
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=70001" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Dusiaaa
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 4 cze 2012, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Moi milusinscy

Post »

Callanthe pisze:
magdalenka46 pisze: Obrazek
To jest mini? Piękna ;:173
Miałam kiedyś taką, bardzo mi się podobała, bo była inna i rzadziej spotykana... I miała większe kwiatki niż reszta mini. Jednak zgnił jej stożek wzrostu i wszystkie korzenie :cry:
jestem chora na zielone falki :-D cudo :-D
=> zapraszam na storczyki po mojemu<=

Marzy mi się: Bellina, Piccolo red, Black Bird,Vanda i więcej parapetów
Awatar użytkownika
Ciku
500p
500p
Posty: 527
Od: 5 maja 2013, o 01:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moi milusinscy

Post »

Witam i ja :) :wit ANka z tej strony :) Masz naprawdę piękne kwiaty, kilka z nich widziałam pierw ;:224 szy raz ;:173
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

Ciku witaj :) Milo Cie goscic w moim watku. Kolekcja poki co maluska ale mysle, ze powiekszy sie katleyaste :wit
Pozdrawiam Lena
Awatar użytkownika
kamikami26
1000p
1000p
Posty: 2045
Od: 14 maja 2013, o 11:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moi milusinscy

Post »

Hej :wit :wit :wit
Wpadłam i ja się przywitać ;:138
Masz piękną kolekcję i czekam na nowe okazy :tan
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

kamikami witam Ciebie... :wit malo czasu poswiecam na forum, mam remoncik w domu.Jeszcze moze tydzien i wszystko wroci do normy.Pozdrawiam
Pozdrawiam Lena
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

Witam po dluzszej nieobecnosci i prosze o pomoc :( Miesiac temu zakupilam przez internet vande , otrzymany kwiat bardzo roznil sie od tego, ktory pokazany byl na zdjeciu. Martwi mnie stan jego korzeni i brazowy trzon. Trzon pomimo brzydkiego koloru jest twardy i nie ma oznak gnilizny.Korzenie sa ciemno zielone i jakies takie dziwne. Te najbrzydsze obcielam. Zauwazylam jednak, ze z pozostalymi zaczyna sie robic to samo (czernieja) Nie wiem jak dalej prowadzic vandzie zeby bardziej jej nie zaszkodzic. Mocze ja dwa razy w tygodniu po 3-4 godz , jest to woda przegotowana i odstana o temp. pokojowej. Bardzo prosze poradzcie co dalej Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Lena
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moi milusinscy

Post »

Witaj! Ja się nie znam na wandziach, więc musisz poczekać na wypowiedzi doświadczonych :D
Masz przepiękne parapety, cudnie kwitną Twoje storczyki i nawet jeśli nie są to botaniki to i tak są piękne!
Pozdrawiam!
magdalenka46
50p
50p
Posty: 63
Od: 9 cze 2013, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Scotland

Re: Moi milusinscy

Post »

Dziekuje bardzo za dobre slowa :) Teraz okres zimowy wiec i kwitnien jest troszke mniej. Byle do wiosny...... :tan
Pozdrawiam Lena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”