Mój storczykowy kącik :) cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Oj Aniu, szukasz dziury w całym pooglądałam jeszcze raz listeczki i wyglądają pięknie :wink:
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Aniu ale się dzieje u Ciebie ;:oj soczyście zielono aż miło i zgadzam się z ajani że poczuliśmy wiosnę patrząc na Twój parapet ;:168 Co do porównania ze szminka trafiłaś w sedno jak rozkwitnie pięknie będzie. Gratuluje przyszłych kwiatków na katlejce i trzymam kciuki ;:215 Co do dendrobium o ile dobrze pamiętam mi zakwitło na łysej pseudobulwie oczy wielkie zrobiłam i teraz mam podobny problem też zrzuca mi liście ale ten typ chyba tak ma ;:204
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Dziękuję Wiki za informacje o dendrobium :wink: Do tej pory kwitło mi tylko jedno - białe i nie obserwowałam takiego zrzucania liści, więc teraz nie wiedziałam czy mogę jeszcze na coś liczyć w przypadku tych pseudobulw, czy niekoniecznie. Co do katlejki, na pewno będę Was systematycznie zanudzać zdjęciami obrazującymi rozwój pączków, bo chyba wokół niej teraz skacze najbardziej :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Ja za pierwszym razem też się zastanawiałam czy taki "łysol" zakwitnie ale kwitł. Co do katleji czekamy z niecierpliwością ;:65 ;:108
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Aniu, widzę, że u Ciebie też sezon 2014 rozpoczęty ;:63 ;:63 ;:63 Całkiem nieźle się zapowiada.
Dufin pisze: Tutaj zainspirowana sexy gumką Janeczki ( ;:306 ;:196 ) postarałam się o równie atrakcyjną ozdobę a mianowicie wężyk z kroplówki ;:204
Że ja na to nie wpadłam. Chyba zrobię podmiankę ;:306
Dufin pisze: Na Ludisii rośnie mi jakiś szpikulec.. Czy to nowy przyrost? Nie za wysoko?
W normie. Na tym nowym "przyroście" powinna wypuścić pęd kwiatowy, za co oczywiście trzymam kciuki. Jeśli Ci się znudzi czekać, to zawsze możesz go odłączyć od macierzystej, włożyć w ukorzeniacz i do podłoża. Będzie nowa roślinka.
Aneczko, pozwoliłam sobie pokazać jedną z moich Ludisi, żeby Cię uspokoić. To jest egzemplarz po kwitnieniu. Pamiętasz te kwitnące maluchy u mnie?

Obrazek
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Janeczko ale śliczne Ci to zdjęcie wyszło :D Nie będę nic oddzielać, niech sobie zdrowo rośnie i robi się krzaczek :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Dziękuję Wszystkim, którzy zaglądali, wspierali radami, czy podtrzymywali na duchu w chwilach zwątpienia :wink: Myślę,że nie ma co przedłużać i z racji na przybywające kwitnienia, czas zacząć nowy wątek :)

Serdecznie zapraszam do mojego storczykowego kącika :wit
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”