Mój storczykowy kącik :) cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Witajcie Kochani :wit

Tak jak wspominałam, zakładam nowy wątek by nie dostać po głowie za zbyt obszerną część I :roll: Niestety w przeciągu tego krótkiego czasu nic się u mnie nie zmieniło, także pokażę Wam na początek tylko zestawienie wszystkich kwitnących u mnie storczyków w formie kolażu, który traktuję jako podsumowanie części I mojego wątku.

Obrazek

Do następnego razu! :wit
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Czesc Kochana ;:138 .Niezle podsumowanie ;:oj .Nazbieralo sie tego co? Piekne okazy i fajnie ,ze zalozylas nowy wateczek.Jestem pierwsza ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1956
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Pierwszy! ;:306
Ania, ale podsumowanie ;:oj Podsumowanie no i zarazem zapowiedź, czego możemy się tu spodziewać ;:224
PS. a tak w ogóle, to witaj ponownie ;:196
PS.2, jednak drugi, Kaśka zawsze się pierwsza wpycha jak tylko widzi ładne storczyki, phi
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

właśnie uzmysłowiłam sobie, że ten kolaż niewiele różni się od poprzedniego, więc chyba dużo mi tych storczyków nie przybyło :roll: podliczyłam i będzie ok. 7 dorosłych, z czego kilka niekwitnących ;) no i maluchy ale nie będę robić kolażu z sałaty ;:224 Może D. nobile zakwitnie to będę go mogła dorzucić do tego zdjęcia ;:131 hehe..

Dziękuję za miłe przywitanie, tak mi tu z Wami dobrze ;:306
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Mnie też nie nie może tu zabraknąć!
W końcu to ja chyba rozpoczęłam wiercić Ci dziurę w brzuchu z tym kolejnym wątkiem. Szampan zgodnie z zapowiedzią schłodzony.
No to Aneczko ;:304 , za nowy wątek i powodzenie w uprawie storczyków!
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

:wit Ja również wpadłam, żeby się przywitać!! :D Bardzo fajny pomysł z zestawieniem wszystkich stroczyków w Twojej kolekcji - ciekawa zapowiedź tego, co nas czeka w części II! :D Będę do Ciebie wpadać z przyjemnością!! :D
Pozdrawiam,
Marta
Awatar użytkownika
Dusiaaa
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 4 cze 2012, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

no to i ja się wproszę :-D życzę Ci żeby wszystkie sałatki pięknie Ci zakwitły a storczyki i pieniądze zaczęły się kocić :-D
=> zapraszam na storczyki po mojemu<=

Marzy mi się: Bellina, Piccolo red, Black Bird,Vanda i więcej parapetów
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Oczywiście i ja się melduję :wit

Gratuluję drugiej części wątku ;:168 Kolaż podsumowujący pierwszą część jest piękny ;:215
Jestem niesamowicie ciekawa czym nowym zaskoczysz nas w drugiej części ;:224
Cieszę się, że mogę u Ciebie gościć i oglądać Twoje kwiaty ;:304
Dotychczas panowała tutaj świetna atmosfera. Jestem pewna, że ta dobra atmosfera nie zniknie w kolejnym wątku :uszy

Na pewno będę tutaj codziennie zaglądać! :lol:
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21661
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Witam w nowym wątku :wit i powiem,że lubię zaglądać do Was na przegląd Waszych niecodziennych zbiorów :wit
Proszę tylko o jedno - o zachowanie czystości Waszych wątków, o merytoryczne wypowiedzi w sekkcji storczykowej. ;:180
Zostawmy te piękne rośliny a raczej ich kwiaty im samym i ich opisom i dyskusjom o nich.
Na wszelkie rozmówki poza storczykami zapraszam wszystkich do innych sekcji forum.
Skoro możemy "handlować" w innej sekcji to i na pogaduszki można się udać w inne rejony forum.
:D
Dziewczyny zapraszam np. do luźnej sekcji Personalne lub każdej innej tematycznie Wam bliskiej.


Aniu proszę o wybaczenie ;:180 że właśnie Twój wątek stał się pierwszym w tej sekcji, w którym postanowiłam dokonać wpisu ukierunkowującego.
Będę jednak czyniła to skrupulatnie w innych wątkach i konsekwentnie usuwała wpisy poza merytoryczne,bo sekcja Storczyków jest specyficzna i Jovanka wkłada masę pracy a raczej czasu by sekcja ta stała na właściwym poziomie.

Mam nadzieję,że docenicie naszą pracę i zadbacie o swoje wątki przyłączając się do naszych działań...

Pozdrawiam wszystkich czytających :D :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Janeczko, Marto, Dusia, Pati, Karo, Aniu, Marto - dziękuję za odwiedziny i tak miłe przywitanie :) Jeśli tylko będę miała się czym chwalić, na pewno to zrobię :D

KaRo dziękuję, ze zostawiłaś wpis :) Oczywiście nie mam nic przeciwko aby mój wątek był pierwszym, w którym postanowiłaś zostawić wpis ukierunkowujący :D Cóż, wszyscy staramy się pisać na temat, ale czasem to bardzo trudne bo tu się coś dorzuci, tam się coś dopisze ;:131 Sama się kiedyś zastanawiałam czy można się gdzieś tutaj podpiąć na forum aby móc porozmawiać "o wszystkim i o niczym" nie zostawiając bałaganu i nie łamiąc regulaminu. Dziękuję, że nam podpowiedziałaś świetne rozwiazanie :D

To co Kochani, zakładamy jakiś temacik na personalnym? ;:224 Kto odważny?

jako, ze niektóre z Was podjęły się próby zidentyfikowania mojego bordo Phalaenopsis, tak powróce do tematu, bo natknęłam się na bardzo podobnego pod nazwą Phalaenopsis Black Pearl ;:218 co myślicie?
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Witam się i ja,Aniu.. ;:196

Pięknie rozpoczęty nowy wątek ;:138 ;:138 ;:138 Troche uzbierałaś tego "towaru" :;230
Piękne wszystkie. :D Mam nadzieje że dalej wątek będzie się rozwijał o piękne zdjęcia i jeszcze piękniejsze nabytki.. ;:196
Pozdrawiam Mariusz3357
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

O żesz, pojechałam tylko na wycieczkę rowerową i co tu zastaję ? Imprezkę w drugiej części wątku ;:65 . Pozwólcie, że się przyłączę. Piękny kolażyk, cudne kwitnienia, wspaniała kolekcja ;:63 . Chciałam porównać bo pisałaś, że niewiele się różni od poprzedniego kolażu ale poprzedniego znaleźć nie mogłam ;:173 .
Gratuluję kolejnej części i jak już wcześniej wspomniałam z przyjemnością będę zaglądać :uszy .
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój storczykowy kącik :) cz.II

Post »

Mariusz dziękuję pięknie ;:196
Kami znajdzie się miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla kobyłki :lol:
Aniu miło mi, że jesteś :wink: Poprzedni kolaż mam tu się ukrył :)
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”