Moja mała kolekcja

ODPOWIEDZ
Lolivette
500p
500p
Posty: 666
Od: 21 cze 2013, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Moja mała kolekcja

Post »

Witam:)
Swoją przygodę ze storczykami zaczęłam stosunkowo nie dawno. Od jakiegoś czasu poglądami wasze piękności i sama postanowiła pochwalić sie tym co rośnie u mnie na parapetach :) staram sie kupować roslinki o ciekawych dla mnie kolorach i roslinki tzn przeze mnie niespodzianki z poucinanymi lodyzkami czyli bez kwiatów ;) wieczorem jak podobnie zdjęcia to powklejam :)
Awatar użytkownika
Dusiaaa
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 4 cze 2012, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Moja mała kolekcja

Post »

witam :-D
chętnie pooglądamy Twoje storczyki :-D na pewno będzie na.czym oko zaczepić :-D
=> zapraszam na storczyki po mojemu<=

Marzy mi się: Bellina, Piccolo red, Black Bird,Vanda i więcej parapetów
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Witaj serdecznie :D .Czekamy na foteczki ;:65 ;:65 ;:65
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Ja też się melduję w Twoim wątku Lolivette. Będą foteczki? To coś dla mnie. Z niecierpliwością czekam wieczoru ;:65
Awatar użytkownika
Magdzia
500p
500p
Posty: 620
Od: 30 lis 2012, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała kolekcja

Post »

I ja witam Cię serdecznie wśród nas :wit
Cieszę się, że dołączyłaś do nas :D
Ciekawa jestem jakie storczyki nam dzisiaj pokarzesz :D Czekam niecierpliwie ;:65 ;:65
Lolivette
500p
500p
Posty: 666
Od: 21 cze 2013, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Moj mutancik... nie wiem czemu, ale kwiatki po prawej stronie dziwnie sie formuja. Tak jakby roslo poltorej w jednym :evil:
Obrazek

To moja pierwsza roslinka :) Kupiona w pazdzierniku ubieglego roku stracila kwiaty dopiero miesiac temu i odrazu zaczela wypuszczac nowe lodyzki. Jest rozowo-zolta.
Obrazek

To moj kwiatek- niespodzianka. Kupiony w formie samych lisci, lekko podsuszony i z polamanymi korzonkami.
Obrazek

Obrazek


To moja kolejna niespodzianka. Niedlugo przekonam sie jaki kolorek ;)
Obrazek

Niestety po przywiezieniu do domu nastepnego dnia stracil wszystkie kwiaty. Nie wiem dlaczego. Ostal sie jeden. Nie wdac tego na zdjeciu, ale za kwiatkiem sa juz nowe paczki, ktore lada dzien sie otworza.

Obrazek

Tego TZ mi upolowal w przeprosiny. Juz dawno zapomnialam za co sie gniewalam, a storczyk zostal :D I przepieknie kwitnie wiec na pewno przeprosiny byly szczere ;)
Obrazek

Obrazek

Fiolecik :) Wlasnie on ze wszystkich moich storczykow ma najwieksze kwiaty - ok 7 cm moze 8. Musialabym zmierzyc miarka dokladnie ;)
Obrazek

Obrazek

Przepraszam, ze nie ma dzis wiecej, ale nie zdarzylam porobic zdjec zanim sie sciemnilo :( Postaram sie znalesc troche czasu jutro po pracy i wrzuce kilka :)
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Pieknie zaczelas ;:138 ;:138 .Sliczne okazy.Ten z drugiego zdjecia to Phal.Tsu Chiang Balm.Jest piekny ,tez mam takiego i nie moge sie doczekac na kolejne kwitnienie :D
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała kolekcja

Post »

:wit Witaj na forum!! :D Pokazałaś same śliczności!! ;:oj Piękna kolekcja!! ;:oj Masz w swojej kolekcji takie nietypowe storczyki!! Będę czekała na więcej zdjęć ;:173
Pozdrawiam,
Marta
Awatar użytkownika
Dusiaaa
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 4 cze 2012, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Moja mała kolekcja

Post »

pierwszy mutancik to phal.piko fantasy,mam takiego samego :-D niespodzianka cudna,sama bym taką chciała:-D kusiło mnie kilka razy żeby kupić przekwitnietego falka ale boję się że trafię na bialego albo różoweo,a podobne już mam :-D przeprosinowy robi wrażenie :-D
=> zapraszam na storczyki po mojemu<=

Marzy mi się: Bellina, Piccolo red, Black Bird,Vanda i więcej parapetów
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Wow, to jeszcze nie koniec ;:oj ? Wątek zapowiada się barwnie. Masz same piękności. Ja już nie mogę doczekać się kolejnej prezentacji.
Lolivette
500p
500p
Posty: 666
Od: 21 cze 2013, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Dusiaaa pisze:pierwszy mutancik to phal.piko fantasy,mam takiego samego :-D niespodzianka cudna,sama bym taką chciała:-D kusiło mnie kilka razy żeby kupić przekwitnietego falka ale boję się że trafię na bialego albo różoweo,a podobne już mam :-D przeprosinowy robi wrażenie :-D
Tez sie balam i pewnie ktoras moja niespodzianka(mam jeszcze 2 z 4 ktore nie zakwitly) tez okaze sie zupelnie biala lub rozowa :P

Dziekuje za wszystkie komplementy :oops: Mam nadzieje, ze nie zawiode was kolejnymi zdjeciami ;:131

TZ mi przeslala jeszcze jedno zdjecie, ktore mial na telefonie. To moj ostatni nabytek ze srody :D W rzeczywistosci kolory sa intensywniejsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
marta325
1000p
1000p
Posty: 1454
Od: 15 lip 2012, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rotterdam/Kielce

Re: Moja mała kolekcja

Post »

Witaj Lolivette. Melduje sie i ja w Twoim watku :wit . Masz piekne storczyki. Ten ostatni mam i ja :D.
Awatar użytkownika
Magdzia
500p
500p
Posty: 620
Od: 30 lis 2012, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja mała kolekcja

Post »

:wit
Jak Ty to robisz, że wszystkie tak pięknie Ci się rozgałęziają ;:oj
Mutancik rzeczywiście ciekawie wygląda i nie wiadomo od czego ma takie pączki :roll: Dusiaaa ma takiego samego i z jej kwiatami nic się nie robi. Może ma takie kwitnienie, a następne kwiaty będą już "normalne".
Niespodzianka wyjątkowo udana i śliczna ;:138 Piękny pędzik z odbiciem ;:138
Druga niespodzianka również się rozkrzewia ;:138
Ten biały w ciapki to dopiero drzewko ;:oj Śliczny ;:138
Fiolecik również bardzo mi się podoba ;:138
Lolivette pisze:Przepraszam, ze nie ma dzis wiecej, ale nie zdarzylam porobic zdjec zanim sie sciemnilo :( Postaram sie znalesc troche czasu jutro po pracy i wrzuce kilka :)
Nie ma za co przepraszać :D Nawet lepiej, że nie pokazujesz wszystkiego na raz, tylko po trochę każdego dnia obdarujesz nas zdjęciami kolejnych pięknych zapewne storczyków :D
Hi hi ten ostatni to Phal. Magical ;:138 Ostatnio bardzo popularny na Forum :D Pięknie i długo kwitnie i bardzo chętnie przedłuża pędy ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”