Moje storczyki

ODPOWIEDZ
justa7
50p
50p
Posty: 99
Od: 12 maja 2013, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Uk / Leicester

Moje storczyki

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie:) dołączyłam do forum w sumie od niedawna:) w moim domu gości 7 okazów zdrowia :) dziś przedstawię Wam miniaturki, których jest 3 :)
Pierwszy z nich to mały bielinek :) :)

Obrazek

Mój pierwszy storczyk:) prezent od męża- mam go od lutego:) lecz po niespełna tygodniu opadła większość kwiatów ;:131 ale odwdzięczył mi się przedłużeniem pędu i nową gałązką ;:138

Obrazek

Obrazek





Drugi żółtek :) mam go tydzień dopiero, ale jest uroczy:)


Obrazek

Obrazek
Obrazek
Trzeci , którego dziś nabyłam to fioletowy :lol:
Obrazek

Obrazek

Na tygodniu , lub może w weekend postaram się Wam pokazać resztę moich storczyków:)
Pozdrawiam:)
Pozdrawiam Justa :)
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje storczyki

Post »

:wit Witaj na forum!! Fajnie, że odważyłaś się pokazać nam swoje roślinki :D Bardzo mi się podobają takiej średniej wielkości storczyki (m.in. dlatego, że nie zajmują za dużo miejsca na parapetach i tym samym zmieści się więcej roślinek ;:173 ). Mały bielinek jest uroczy, i widać, że ma sporą ilość pączków. Takiego samego jak Twój nr 2 ma moja mama, niedawno wstawiłam zdjęcia, które pokazują jak pięknie zakwitł. Możesz je obejrzeć w moim wątku w dziale "Moje storczyki" - zapraszam :D Trzeci phal. też bardzo ciekawy, ma ładny intensywny kolorek i woskowe kwiatki. Reasumując Twoja kolekcja zapowiada się bardzo ciekawie i nie mogę się doczekać, aż nam pokażesz więcej zdjęć :D
Pozdrawiam,
Marta
justa7
50p
50p
Posty: 99
Od: 12 maja 2013, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Uk / Leicester

Re: Moje storczyki

Post »

Dziękuje bardzo:) Uwielbiam te kwiaty, lecz brak mi miejsca na nie :( mam małe mieszkanko i tylko dwa okna ;:145 jedno północne na , którym są moje kwiatki i nie narzekają sobie tam i jedno południowe , które jest przysłonięte drzewami... myślałam nad półką ostatnio w pokoju gdzie jest północne okno, ale obawiam się ,że mogą mieć za ciemno ;:185 a dziś tego jednego to przyniosłam do domu w tajemnicy przed mężem :;230
Pozdrawiam Justa :)
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje storczyki

Post »

:wit

Bardzo podoba mi się numer 2 ;:215 I ogólnie zaprezentowane kwitnienia bardzo ładne. Czekam na więcej :uszy
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje storczyki

Post »

Bardzo ładne storczyki, widać, że choroba wciągnęła Cię na dobre :D Tylko taki watek należało założyć w dziale "Moje storczyki" a nie w dziale problemowym, tam więcej osób by go znalazło :) Niedługo Dzień Matki, więc jestem pewna, że nie przejdziesz obojętnie kogo działu kwiatowego ;:306
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje storczyki

Post »

:wit
Piękne storczyki Nr 2 śliczny :wink: :D I jak ja Cię rozumiem, mam dwa malutkie okienka :cry: I mało miejsca na storczusie :evil:
Awatar użytkownika
MalaMiii
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 11 gru 2013, o 08:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje storczyki

Post »

Ale śliczności! najbardziej podoba mi się ten drugi :) ja już sama się zastanawiam jaki drugi będzie u mnie storczyk :) chyba wraz z tym 1 co kupiłam załączył mi się mini bzik na storczyki ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”