Mam bzika na punkcie storczyka :)))

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sekunda
100p
100p
Posty: 102
Od: 11 kwie 2013, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląsk

Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Witam wszystkich,którzy kochają i zachwycają się storczykami jak ja :)
Wzięło mnie w końcu na odwagę ;:138 i chciałabym pokazać moją skromną kolekcję :tan
Nie mam aż takich obfitych kwitnień jak tu co po niektórzy,ale mimo wszystko cieszę sie z każdego kwiatuszka :)
Oto pierwsze zdjęcie mojego storczyka-wstydzioszka,a resztę postaram się dodać w późniejszym terminie (bo uczę się wklejać zdjęcia,jak coś nie wyjdzie to sorki) :wink:

Obrazek
a oto jeszcze te piekności,a jutro kolejne.... :wit
Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam,Asia
Awatar użytkownika
Ciku
500p
500p
Posty: 527
Od: 5 maja 2013, o 01:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Bardzo ładne, kolekcj na pewno szybko się powiększy. Ja powoli równiez zbieram się na odwagę pokazać moje kwiatuszki :)
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

No Sekunda w koncu sie ujawnilas ze swoimi cudami ;:138 .Powiem krotko,pieknosci!!!!wszystkie!!I tez masz nasza "pyze" Phal Brother Love Sand ,jest sliczny prawda?Ten na drugiej fotce wyglada jak Magical :D Pachnie?W kazdym razie ,witaj serdecznie !będę zagladac :D
Awatar użytkownika
sekunda
100p
100p
Posty: 102
Od: 11 kwie 2013, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

:wit witam.
Ciku dziękuję :)
actus rownież Dzięki,kurcze nawet nie wiedziałam,że ta ''pyza''to Brother Love Sand :)
Tak na drugiej fotce to Magical i pachnie,również ten na czwartej foci,miniatura też pachnie.
A teraz jeszcze parę moich storczyków ;:177
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :)
pozdrawiam,Asia
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Nie wiem ,czemu tak dlugo zwlekalas z zalozeniem watku :evil: .Masz sliczne storczyki ,piekne kwitnienia.Ten bialy tez cudo!Jak je pielegnujesz?Czym podlewasz i nawozisz?
Awatar użytkownika
anabell
200p
200p
Posty: 201
Od: 18 gru 2011, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

:wit Fajne storczyki i fajne zdjęcia ;:108 , śliczne kwitnienia
Awatar użytkownika
sekunda
100p
100p
Posty: 102
Od: 11 kwie 2013, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

actus miałam treme i :oops:...
Tak z reką na sercu to nigdy niczym nie nawozilam,a podlewałam kranówką,ale odkad czytam to wspaniałe FORUM OGRODNICZE,postanowiłam to zmienić od marca tego roku,zaczęłam nawoźić agrec..mineral żel(nie wiem czy mozna pisać ;:204 ) raz w tyg.połowę dawki z tego co zaleca producent,a podlewam wodą z kranu,ale przegotowaną,a teraz bedę moczyć w deszczówce(męża poprosiłam żeby coś na podwórku zorganizował:) ) :tan
Moje "zdrowe uzależnienie" :) od storczyków zaczęło sie od 2009r.,dostałam pierwszego od mojej szwagierki na urodziny,ale to był inny gatunek storczyka już nie pamiętam ;:131 chyba to byl/a Miltonia? ;:185 jestem pewna,byl piekny lecz miał robale jakieś,liście mu zżółkły,korzenie zostały zżarte,robilam co mogłam,ale niestety padł ;:145 na pocieszenie,kupiłam sobie za namową córki storczyka w biedronce i tak się zaczęło... :tan mąż z synem obdarowują mnie na urodziny,dzień kobiet,święta...no i ja się sama też :D Ale jak na razie to same phalaenopsisy u mnie królują,ponieważ są łatwiejsze w uprawie.Tylko pomarudze jeszcze nad tym kwitnieniem u niektórych tylko po 3-4 kwiatki,ale czekam bo chyba moim kwiatuszkom brakowało jednak minerałów...
No to na razie tyle o nas :) nie bedę was zanudzać ;:224 ;)
pozdrawiam,Asia
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Wcale nie zanudzasz :D .To forum zrujnuje Cie finansowo :;230 .Storczyki masz sliczne ,wiec nie bylo sie czego wstydzic.Ciesze sie ze postanowilas oszczedzic im "kranowy".Tego naprawde nie lubia ,a skoro zaczelas nawozic ,to teraz sie dopiero bedzie dzialo.Z ta deszczowka rozne sa zdania ,ja akurat swojego nie mam.ale na pewno lepsza jak woda z kranu.jeśli jeszcze na wsi mieszkasz ,to na pewno o wiele lepiej sie nada jak taka z miasta ,bo ta moim zdaniem w ogole sie nie nadaje
Awatar użytkownika
sekunda
100p
100p
Posty: 102
Od: 11 kwie 2013, o 11:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

anabell dziękuję :)
a tu proszę :wink: jeszcze parę...niektórym z nich już kwiatuszki opadły i odpoczywają,a niektórym się nie chce odpoczywać :shock: i puszczaja kolejne pedy :heja Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam,Asia
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

No Asiu ,pokaz co tam jeszcze chowasz ,bo widze tu spora ,sliczna kolekcje.Ten bordo cudo ;:138
Awatar użytkownika
Magdzia
500p
500p
Posty: 620
Od: 30 lis 2012, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Witaj :wit
fajnie, że założyłaś swój wątek i pokazałaś nam swoje storczyki :D
Nie martw się o kwitnienia :D od czegoś trzeba zacząć, a będzie tylko coraz lepiej :lol:
Wstydzioszka śliczna :D
Pozostałe równie piękne ;:138 Gratuluję :D
Zauroczyła mnie bordowa gwiazdeczka ;:333
actus pisze:To forum zrujnuje Cie finansowo :;230
:;230 zgadzam się :D Możesz coraz częściej wracać z zakupów z nowym storczykiem :D Ja teraz jak tylko gdzieś jadę to zastanawiam się czy spotkam coś nowego i nie mogę się wręcz doczekać, żeby iść pobuszować :D Zimą za każdym razem woziłam w torebce papier i zszywacz :;230 Rodzinka jak to widziała, to się ze mnie śmiała, że jestem zawsze na polowanie przygotowana :;230
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

Magdzia :;230 :;230 :;230 przezorny zawsze ubezpieczony :;230
Awatar użytkownika
Magdzia
500p
500p
Posty: 620
Od: 30 lis 2012, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mam bzika na punkcie storczyka :)))

Post »

hi hi no nieraz się przydało :D Ludzie trochę dziwnie patrzą jak wyjmuję stertę papieru i zszywacz niemałych rozmiarów z torebki przy kasie, ale jakoś mnie to nie martwi :;230
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”