Storczyki Marty :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Marty :)

Post »

Annamaria13 chyba jesteś u mnie po raz pierwszy - miło że wpadłaś i zapraszam częściej :D
Karnova - mam nadzieję, ze MM faktycznie niebawem wypuści pędzik - stęskniłam się za widokiem jego uroczych kwiatuszków :D
Aniu-Dufin - Phal. Pompei to chyba najdorodniejszy okaz w mojej kolekcji, chociaż nieukrywam, ze nie należy do moich ulubieńców.... :roll: Moją mamę też dziwi, że tak się Wam podoba :D Z kolei za łaciatym przepadam i nie mogę odżałować, że ma tak mało kwiatów w tym roku. :roll: MM stoi normalnie na parapecie, został przeniesiony jedynie do zrobienia zdjęcia :D
Janeczko - nie ukrywam, że wstawiłam zdjęcie MM i liczyłam, że napiszesz coś o Twoim basalku!! :D Pamiętam o nim i ciekawiło mnie, czy już urósł... Mój jest większy niż roślina macierzysta i chyba nie będę go rozdzielać, boję się uszkodzić tę plątaninę młodych korzeni. Jak go tak zostawię, to chyba ta roślina macierzysta obumrze prędzej czy później... :?:
Pozdrawiam,
Marta
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Marty :)

Post »

Marto też bym zrobiła tak jak mówisz.. przy rozdziale możesz więcej zaszkodzić niż pomóc a roślina macierzysta i tak nie ma szansy na "odbicie", więc niech młodziak karmi się nią ile może :D Brutalne, no ale.. :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”