Storczykowo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Storczykowo

Post »

Witam Wszystkich Storczykowo Zakręconych :wit

Podglądam Wasze storczyki już od dawna. Postanowiłam i ja pochwalić się swoimi cudakami ( za małą namową :wink: ). Mam ich 6, są to falki. Zaczęło się od jednego zdechlaczka, którego dostałam prawie rok temu. A teraz mam mało i mało...

A oto nr 1- dostałam go w lipcu 2012. Pierwszy pęd, który wyrastał był pętelką i się złamał zanim cały wyszedł :? Ale po krótkim czasie ukazał się drugi ;:138. Jestem z niego bardzo dumna, ponieważ to moje pierwsze własne kwitnienie ;:215


Zdjęcia będą za chwilę, ponieważ są małe utrudnienia :?
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Storczykowo

Post »

Nr 1
Obrazek

Obrazek

Obrazek

:heja
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Storczykowo

Post »

Sylwio, miło mi jako pierwszej gościć w Twoim wątku. Tym bardziej, że autorzy nowych wątków wykazują się sporym zapałem, wpisy i fotki pojawiają się dość często. Tym samym jest bardzo ciekawie. Toteż pozwolisz, że będę śledzić Twój wątek. Pierwszy z prezentowanych storczyków piękny, mam nadzieję, że pozostałe równie interesujące.
Wiola - Wiolamanka na pewno się też bardzo ucieszy. A ja trzymam mocno kciuki.
Sylwio, storczykowi przyjaciele moich storczykowych przyjaciół, są również moimi storczykowymi przyjaciółmi.Pozdrawiam!
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowo

Post »

Witaj Sylwio,mnie rowniez bardzo milo jako drugiej goscic w Twoim watku.I rowniez czekam na dalsze foteczki oraz info ,jak pielegnujesz,czym podlewasz i gdzie stoja Twoje storczysie :D .bedz zagladac! :D
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Storczykowo

Post »

Dziękuję Kochane ;:196
Z miłą chęcią pokaże swoje falki. Kwitną aktualnie 3, ale pokaże wszystkie na sam początek :lol:

A i przepraszam za jakość zdjęć- nie mam odpowiedniego sprzętu do tego no i talentu, jak niektórzy forumowicze :oops: Ale przynajmniej jest co podziwiać ;:108
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowo

Post »

Z tym brakiem talentu doskonale Cie rozumiem.Sama jestem kompletnym zerem jeśli chodzi o robienie fotek ;:306
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Storczykowo

Post »

Ale chociaż możemy podziwiać innych pokazy, choć czasem trochę zazdrość zżera ;:oj

Przy okazji Nr 2- faluś zakupiony w listopadzie 2012. Aktualnie nie kwitnie, ale zauważyłam parę dni temu rozgałęzienie :tan


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Storczykowo

Post »

Sylwia, póki co, mam wrażenie jakbyś prezentowała moje roślinki. Mam identyczne. Z niecierpliwością czekam na kolejne.
Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Re: Storczykowo

Post »

Witaj, Sylwio :wit
Zaglądam do Ciebie z rewizytą :) widzę,ze masz całkiem ładne początku kolekcji. Identyczny jak Twój pierwszy Phal. stoi również u mnie na parapecie- ostatnio troszkę się rozleniwił, ale zrobię z nim porządek 8-)

Drugi, ten żółtek to moje niedoścignione marzenie! Od zawsze takiego chcę mieć, a nie mam szansy trafić. Dla mnie jego kolory to kwintesencja mojego gustu- optymistyczne, wesołe i piękne, szczególnie w pochmurne zimowe dni :D
Ciekawa jestem co jeszcze przed nami ukrywasz :)
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowo

Post »

Bardzo ladne i zadbane masz storczyki.I wiesz co?Twoje fotki nie sa takie zle,naprawde :D
Awatar użytkownika
kinga0044
50p
50p
Posty: 82
Od: 18 cze 2009, o 16:21

Re: Storczykowo

Post »

Witaj :wit

Bardzo mi się podobają Twoje storczyki i czekam na więcej fotek:)
Wydaje mi się, że ten Twój pierwszy jest podobny do mojego :D
Pozdrawiam:)
Kinga
Storczyki=> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=64508" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Storczykowo

Post »

Baryczka, actus, gianna dziękuję bardzo za miłe powitanie i słówka o storkach ;:196
Bardzo mi miło, że zajrzałyście do mnie i zapraszam do dalszego zaglądania :D


actus- Fotki są złe. Nawet obrobić nie umiem :(. Ale dziękuję, to mobilizacja do dalszych zdjęć :wink:

Baryczka- Ja też lubię te kolory :) Marza mi się jeszcze inne kombinacje żółtego, żółtego z zielonym :roll:

gianna- Będą kolejne fotki :) Nie mam dużo storczyków, ale jestem nimi zafascynowana i pewnie Was zasypie zdjęciami :lol:
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowo

Post »

actus- Fotki są złe. Nawet obrobić nie umiem :(. Ale dziękuję, to mobilizacja do dalszych zdjęć :wink:

Ja tez nie umiem ale to nie jest wazne.wazne jest to ze kochamy storczyki a zadna nawet najbardziej profesjonalna fotka nie jest w stanie oddac ich rzeczywistego piekna :D .Wierz mi ,Twoje fotki nie sa zle ,widzialam gorsze tutaj co nie zmienia faktu ze każdy storczyk jest piekny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”