Mój kącik storczykowy :)

Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Aniu powiem Ci że to bardzo ciekawie wygląda zostaw go an dekorację :;230 a co dendrobium ja Ci mówię że to kwiaty będą ;:224
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Aniu, gdzieś po drodze wyczytałam, że masz zamiar zamknąć wątek i zwlekać z otwarciem następnego ;:124 ? Powiem brzydko, ani mi się waż ;:185 . Mam kilka takich wątków, dla których zaglądam tu na Forum i nie wychodzę bez zajrzenia. Twój do takich należy i nie wyobrażam sobie aby miało go nie być. Tak więc PROTESTUJĘ i delikatnie nalegam abyś z zamknięciem starego otworzyła nowy ;:196 .
Strasznie spodobała mi się Twoja czarna księżniczka i już mam nowe chciejstwo. Nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo m mi wczoraj oświadczył, że z kupowaniem "przeginam" :oops: .
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Wiki cały czas na to cichutko liczę dlatego zabrałam go do domu by miał troszkę cieplej i by mi później tych paków nie zrzucił ;:131

Aniu nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło po przeczytaniu Twojego postu :D Ale Kochana ja zamykam ten wątek i otwieram drugi - kontynuację pierwszego :D Taki jest wymóg regulaminowy, że posty powinny mieć max. 80-90 stron i jeśli sama nie założę nowego to moderator podzieli mój wątek na dwie części w dowolnie wybranym miejscu i to może głupio wyglądać :) a na nowy za bardzo nie mam na razie żadnych materiałów, żadnych zdjęć.. chyba po prostu zrobię takie podsumowanie wszystkich moich kwitnących do tej pory roślin w postaci kolażu abym po prostu mogła zamknąć ten wątek zostawiwszy odnośnik do drugiej części :) Także nigdzie nie uciekam ;:224 ;:196
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Ja doczytałam, że zamkniesz pierwszy (wiem, wiem, że wymóg :D ) i zrozumiałam, że na razie nie otworzysz kolejnego i się wystraszyłam i postanowiłam Ci ;:124 . Jeśli niesłusznie Ci przyłożyłam po głowie to przepraszam :oops: .
Co do kolażyków i innych prezentacji, jestem bardzo ciekawa i czekam z niecierpliwością. Jęsli coś mogę zasugerować to wraz z otwarciem nowych wątków lubię takie podsumowania kolekcji, przypomnienia itd.
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

No Ania to jestesmy dwie ,tez będę musiala chyba zamknac moj ;:131
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Aniu właśnie chcę zamknąć ten wątek mając już drugą część założoną, bo chcę na końcu pierwszej jeszcze wrzucić link odsyłający do drugiej części :D ale tej drugiej własnie nie mam ;:306 Nie szykuje się u mnie nic nowego, dlatego chyba zrobię po prostu kolaż z dotychczasowych kwitnień, czyli wszystko co widzieliście tutaj tylko w jednym miejscu :) Ale przyjmuję ;:124 bo na pewno kiedyś i za coś zasłużyłam :;230

Kasia no o Tobie to nawet nie mówię, mkniesz jak błyskawica ;:306
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

actus pisze:No Ania to jestesmy dwie ,tez będę musiala chyba zamknac moj ;:131
Patrz, wydawało mi się, że dopiero co otwierałaś... pewnie mi się coś ubzdurało ;:169
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

furious pisze:Patrz, wydawało mi się, że dopiero co otwierałaś... pewnie mi się coś ubzdurało ;:169
Deja Vu ;:224
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Odbiegnę od tematu, ale skoro wszyscy chwalą się swoimi usierścionymi storczykami to ja tez Wam pokaże mojego ;:131 co prawda już świętej pamięci, ale tym bardziej zasługuje na upamiętnienie go :roll: a na imię miał... Koti ;:306

Obrazek
Obrazek
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

No śliczny!!! ;:167 Ja uwielbiam kotki, pieski i wszystkie zwierzaki ! W moim avatarze jest kot, który nazywa się Gruby ;:224 (kot mojej kuzynki, która uważa, że kot nie jest gruby tylko puszysty ;:306 ) Piękniś z tego kocurka ;:oj ;:oj
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Piekny!!!! Ja tez kociaki kocham ;:167
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

nasz został kotim, bo mój malutki wówczas bratanek mający może 2 latka tak do niego wołał i mówił "a dzie je koti?" hehe..

Tym optymistycznym akcentem dziewczynki pora zamykać wątek 8-) Serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym mój wątek, mam nadzieję, że nie przynudzałam aż tak bardzo ;:306 Z chęcią obdarowywałabym Was co dzień innymi zdjęciami storczyków, ale jakoś nie chcą się kocić, ani one ani pieniądze na nie ;:224 Bardzo miło spędziłam z Wami czas, ten rok mojej obecności na forum duuuużo mnie nauczył, a pół roku prowadzenia własnego wątku nauczyło mnie widzieć więcej w swoich storczykach ;) Dziękuję Wam, ze jesteście, że mnie wspieracie, służycie radą, miłym słowem i mam nadzieję, że tak samo miło spędzę z Wami kolejny rok mojej storczykowej przygody :)

Watek zamykam, a zainteresowanych zapraszam do części II :wit

Tym samym proszę moderatora o zamknięcie wątku :roll:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”