Mój kącik storczykowy :)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Odbiegnę od tematu, ale skoro wszyscy chwalą się swoimi usierścionymi storczykami to ja tez Wam pokaże mojego ;:131 co prawda już świętej pamięci, ale tym bardziej zasługuje na upamiętnienie go :roll: a na imię miał... Koti ;:306

Obrazek
Obrazek
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

No śliczny!!! ;:167 Ja uwielbiam kotki, pieski i wszystkie zwierzaki ! W moim avatarze jest kot, który nazywa się Gruby ;:224 (kot mojej kuzynki, która uważa, że kot nie jest gruby tylko puszysty ;:306 ) Piękniś z tego kocurka ;:oj ;:oj
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

Piekny!!!! Ja tez kociaki kocham ;:167
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój kącik storczykowy :)

Post »

nasz został kotim, bo mój malutki wówczas bratanek mający może 2 latka tak do niego wołał i mówił "a dzie je koti?" hehe..

Tym optymistycznym akcentem dziewczynki pora zamykać wątek 8-) Serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym mój wątek, mam nadzieję, że nie przynudzałam aż tak bardzo ;:306 Z chęcią obdarowywałabym Was co dzień innymi zdjęciami storczyków, ale jakoś nie chcą się kocić, ani one ani pieniądze na nie ;:224 Bardzo miło spędziłam z Wami czas, ten rok mojej obecności na forum duuuużo mnie nauczył, a pół roku prowadzenia własnego wątku nauczyło mnie widzieć więcej w swoich storczykach ;) Dziękuję Wam, ze jesteście, że mnie wspieracie, służycie radą, miłym słowem i mam nadzieję, że tak samo miło spędzę z Wami kolejny rok mojej storczykowej przygody :)

Watek zamykam, a zainteresowanych zapraszam do części II :wit

Tym samym proszę moderatora o zamknięcie wątku :roll:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”