Storczykowa pasja Andzi !

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Śliczny.W mojej Biedrze bida z nędzą.Oczywiście były ,ale malutkie..nic specjalnego..
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Aniu przejrzałem Twój wątek storczykowy , masz ciekawe hybrydy phalaenopsis . To co ja w nich cenię to to że są bez problemowe w doprowadzeniu do kwitnięcia.Jak już rozkwitną to kwitną i kwitną i jest zawsze kolorowo bo kwiaty ich są pokaźne.
Kolekcja się rozrasta i pewnie tak już pozostanie jeśli ktoś raz pokochał storczyki . Życzę więc samych sukcesów w uprawie milusińskich i aby omijały je wszystke przypadłości storczykowe :!:
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Dziękuję Marku za odwiedziny i miłe słowa. Ja bardzo lubię hybrydy Phalaenopsis, choć nie ukrywam, ze czasem skusi mnie na coś innego ( mam na myśli jakieś "perełki" storczykowe). Ale zawsze z sentymentem biegam między regałami z hybrydami Pahal. i co i rusz coś fajnego przytaszczę :D .
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Aniu ogromne ;:196 bo się Tobie należą sama wiesz najlepiej za co ;:108
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Jestem ciekawa Martusiu czy coś kupiłaś ??

Moja dzisiejsza nowość z OBi, stał na wózku z przecenami ale jeszcze przeceniony nie był. Niestety Pani nie chcała przecenić, bo podobno obniżki musi zatwierdzić dyrekcja a dzisiaj nikogo nie było. Już go odkładałam, pocieszając się, że może we wtorek podjadę i go kupię ale w duchu wiedziałam, że we wtorek już go nie będzie. Popatrzyłam Mężowi w oczy najpiękniej jak umiałam i...zgodził się kupić za 19,99 zł :lol:. Ma w sobie coś z Philadelphii. Mam juz takiego podobnego ale obecnie nie kwitnie. To moje ulubione kolory, przeważają na moim parapeie :

Obrazek

Obrazek

I jeszcze listeczek :

Obrazek.
Awatar użytkownika
Martika68
200p
200p
Posty: 360
Od: 7 gru 2011, o 09:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Jaki piękny :!: To także moja ulubiona kolorystyka :)
Martika
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Faktycznie wygląda podobnie do Philadelphia..Piękny jest.Ja mam ochote na rudego,można go zobaczyć u mnie w wątku ze zdjęć dzisiejszych,są takie w obi za 46,99 coś mi się wydaje że dostane go na Dzień Dziecka ;:138
Pozdrawiam Mariusz3357
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Patrycja, Martika, bardzo Wam dziękuję, że zajrzałyście. Cieszę się, że podoba się Wam mój nabytek.
Mariusz, dziękuję. Gdzie te zdjęcia rudzielca bo znaleźć nie mogę. No to tylko czekać do 1-ego czerwca i zacierać rączki na prezencik ;:138 . U nas w Obi nie było rudych, byłam dzisiaj. No i ta cena, dość drogo, czy to kilku pędowe ?
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

ajania-ja mam 2 pędowego rudzielca...Został jeden chyba 1 pędowy jak sie nie myle.Pierwsza cena 26 maja 46.99 potem 29 maja 32,99 więc troche różnicy jest :wink:Rudzielec jest już w moim wątku więc zapraszam serdecznie w odwiedziny... :wit
Pozdrawiam Mariusz3357
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Kochani, zobaczcie, jakie cudo sprawiłam sobie z okazji jutrzejszych imienin :D . Mówią, że grunt, to lubić samego siebie. Jak widzę takie rośliny, to nie mam z tym najmniejszego problemu lol :D
Ta daam :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To 5-cio pędowiec.
Kiedy próbowałam "podmówić" się Mężowi w kwestii kwiatów na imieniny, usłyszałam, że "mogę wybrać sobie coś z kubełka" :/ (od niedawna mamy małą kwiaciarnie i mówiąc "kubełek" Mąż miał na myśli pojemnik z kwiatami ciętymi). W tej sytuacji wolałam sama o siebie zadbać :P .
Awatar użytkownika
dzika
500p
500p
Posty: 762
Od: 17 lut 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Piękny Aniu! Jeszcze nigdy nie udało mi sie trafić na 5-cio pedowego phalaenopsisa. Gratulacje!
I wszystkiego naj z okazji imienin :D :D :D
Z moim mężem jest tak samo. Zawsze książka na urodziny i imieniny.... Ale w tym roku stał sie cud :D
Awatar użytkownika
polikola
500p
500p
Posty: 697
Od: 16 maja 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczytno / warmińsko - mazurskie

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

mam pytanie odnośnie Miltonii - czy kwitnienie z pierwszej strony wątku to Twoje własne?
Awatar użytkownika
Mariusz3357
1000p
1000p
Posty: 1240
Od: 10 paź 2011, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post »

Piękny pięciopędowiec...Gratuluje udanego zakupu i pozytywnie zazdroszcze :D
Pozdrawiam Mariusz3357
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”