Moje storczykowe skarby

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akwarybka
500p
500p
Posty: 577
Od: 23 maja 2010, o 01:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwich / Anglia

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Ale wspaniałe nowości ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Arletko ja tez przez znaczny czas marudziłam ze wszelakie cuda storczykowe, te najbardziej wymarzone mnie omijają... no cóż wygląda na t, że do czasu... pewnie i tak będzie u Ciebie

Dusiu pewnie masz rację z ta valerą :) woskowa, czy nie i tak ciągle chodzę i się nią zachwycam:)

Kasiu(katarzynka575) ;:167 dziękuję za miłe słowa

Marku na razie obcięłam to co było chore u tej odontonii, spryskałam przeciwgrzybicznie Topsinem (bo nic innego nie miałam), na razie nie widzę by coś się tam gorszego działo...zobaczymy... Dziękuję za rady :)

Darku, Basiu dziękuję ;:167


Jako, że w weekend miałam piękne słoneczko pobiegałam trochę z aparatem i zanudzę Was dzisiaj zdjęciami
Na początek woskowy pomarańczek - przedłużenie pędu sklepowego
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ubrany w perły
Obrazek Obrazek Obrazek
Puszcza nowy listek ;:138
Obrazek
Woskowy piegusek bez stożka wzrostu - też kwitnienie z przedłużenia, z utęsknieniem czekam na keiki...zastanawiam się (jako że ma zielony pęd) nad zastosowaniem keiki paste...
Obrazek
Fikołek już sobie "odfiknął" :;230
Obrazek Obrazek]
Z perełką
Obrazek Obrazek
Ciapek - moje kwitnienie, też ostatnio coś zmizerniał, od jakiegoś czasu zatrzymał wzrost młodego liścia sercowego
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Philadelphia" się opala
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek

C.D.N.
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
Awatar użytkownika
mis20
1000p
1000p
Posty: 2422
Od: 6 lis 2010, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko ale na ranną pobudkę dałaś po oczach. Teraz pójdę po zakupy i będę szukać nowego falka. Wspaniałe woskowe i ciapek, jakoś nie mogę na nie nigdzie trafić, bajeczna philadelfia. Poza tym piękne robisz zdjęcia.
Awatar użytkownika
agata06
1000p
1000p
Posty: 1546
Od: 17 wrz 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Cudnie kolorowo u Ciebie i ile kwiatów ;:138
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości by żyć, pokonywać choroby i umierać w spokoju.
ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Asiu(mis20) udanych łowów zatem :wink:

Agatko - dziękuję za odwiedzinki :)

Ciąg dalszy zdjęć:

Mój jedyny do tej pory białasek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nieoznaczony "valerowaty" przybrany w perły

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę zdjęć parapetowych

Obrazek Obrazek Obrazek

Falek o nieokreślonym przeze mnie kolorze :wink:

Obrazek

i przedłużenie jego pędu Obrazek

Seledynowy - kwitnie praktycznie odkąd go mam, na tym pędziku zaczyna formować pączki na przedłużeniu

Obrazek
Tutaj moje słoneczko z pączkami na odbiciu - jedyny przypadek u mnie, w którym - po kilkumiesięcznej aklimatyzacji ruszyło ze wzrostem coś, co bylo "lekko ruszone" w momencie zakupu. Zawsze do tej pory, kiedy kupowałam cos z wykluwającym się pędem u podstawy lub z oczka, po jakimś czasie owy "cosiek" zasychał, więc z tego co tu się dzieje radość bardzo wielka
Obrazek

Bordowy w końcu puszcza pierwszego u mnie listka
Obrazek

Rosnące w zastraszającym (ale i cieszącym oczy) tempie keiki u fioletowego i jego pączki na jednym z odbić

Obrazek Obrazek

Keiki na "sąsiadkowym" tez sobie rosną...
Obrazek Obrazek

I na koniec cudo które spotkałam w sobotę...znowu w OBI. Nie wiem jak to się dzieje, ale akurat teraz, kiedy wskazane u m nie trochę przystopować z nowymi nabytkami ciągle spotykam jakieś cuda które mnie powalają na kolana... :;230
Jest lekko woskowy, kwiatki nieduże - ok. 6cm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że ilość ujęć Was nie zanudziła....
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
Awatar użytkownika
mis20
1000p
1000p
Posty: 2422
Od: 6 lis 2010, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko zanudziła? Są po prostu cudne! Co jeden to ładniejszy od drugiego. U mnie niestety nigdzie nie ma takich piękności. Zaraz się ubieram i ruszam szukać storczyków. Nie wrócę do domu jak nic nie kupię.
Awatar użytkownika
Henrykbb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1660
Od: 28 lut 2010, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko,ale nas uraczyłaś widokami ! ;:111
To już nie wiosna ale lato.
Cudnie u Ciebie.
Pozdrawiam,Henryk

Moje Storczyki
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko ależ zanudzaj nas tak częściej ;:224 ;:138 Cudowne zdjęcia i perełki na nich pokazane ;:138
reniab7
50p
50p
Posty: 96
Od: 12 paź 2010, o 18:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko! Dzięki za info w sprawie Philadelphii!
Taka jak Twoja zamieszkała również ze mną! Bardzo się cieszę.
Zdjęcia falków obłędne!
Renia
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Przepiękne Phalaenopsis i ich zdjęcia :). Widzę, że ci się spodobały moje fotki z kropelkami.
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko ale u ciebie się dzieje ,kolorowy zawrót głowy ;:83 Mam pytanie czy woskowy piegusek pachnie .Dostałam takiego i wydaje mi się że pachnie ale może tylko mi się wydaje?
Philadelphia chyba za długo była na słonku i się poparzyła chyba, cała różowiutka jest :;230
Twoje panienki ubrane w perły ślicznie wyglądają
Zdjęcia na tle błękitnego nieba rewelacja ;:63
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Asiu(mis20) czytam, że jednak zakupu storczykowego nie było... Mam nadzieję, że urlop Ci jeszcze podsunie niejedeną okazję do nabycia jakiegoś nowego cuda

Henryku, dziękuję ;:167

Arletko dobrze że to napisałaś, bo miałam trochę obaw, że będzie nudno, wiele ujęc mam podobnych...w weekend zrobiłam ich ponad 200 ;:224

Reniu ciesze się bardzo, kupowałaś w Obi w Opolu? Jak byłam w sobotę, to jeszcze jedna sobie stała...

Dusiu pewnie,że mi się spodobały, jak większości osób tutaj na forum ;:108 Zresztą ja zawsze lubiłam ujęcia ogrodowych kwiatów ubranych w poranną rosę, w domu takich efektów nie ma więc trzeba je...spreparować :wink:

Kasiu(katarzynka575) woskowy piegusek pachnie..ale raczej teraz mało intensywnie (miał troszkę intensywniejszy zapach kiedy go kupowałam). Te zdjęcia z niebem w tle trochę mnie nie zadowalają - słoneczko tak świeciło, że ładnie się odbiła firanka w szybie :lol: :lol:
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
Awatar użytkownika
darek p
500p
500p
Posty: 527
Od: 11 lip 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie ok. Wieruszowa

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko piękne te zdjęcia z błękitem i gdybyś nie powiedziała o tych firankach ,to pewnie nikt by się nie domyślił.Ja osobiście, myślałem że to jakieś delikatne chmurki, pierzaste.Walerowatom to mam chyba taką samą.Co do tego woskowego to udało mi się spotkać takiego ,lecz cena była zaporowa i na razie jeśli pozwolisz, będę podziwiał go u Ciebie.Ostatni nabyte śliczny.Wielkie ;:63 dla keiki.
moje storczyki http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=38721" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”