Moje storczykowe skarby

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Pięknie rozkwieciło się u Ciebie w domu, cała gama kolorków i rośliny poczuły chyba nadchodzącą wiosnę skoro Ci tak puszczają keiki .
Szkoda jedynie woskowca że mu zagnił stożek wzrostu ,ale to tak czasami bywa że dmuchamy ,chuchamy a tutaj się coś wdaje i niweczy nasze poczynania .
Agatko bądź dobrej myśli że uda się wyjść z tego roślinie ma przecież takie ładne korzenie. :uszy
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Niesamowite te keiki :)
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko piękne kwitnienia i piękne jak dla mnie widoki z keieczkami :D Ponieważ mamy ten sam problem ,ja również trzymam kciuki za Twojego phal. A mojego chyba postawię przed ekranem żeby zobaczył o co mi chodzi bo jak mówię co bym chciała, to nie rozumie :;230
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Dziękuje kochani za odwiedzinki, Celinko, Gosiu, Julitko, Kasiu (kasia74), Justynko (justus27), Tomku ( Ciebie serdecznie witam poraz pierwszy u mnie :) ), Marku, Justynko(Mala_MI), Kasiu (katarzynka575) ;:167 ;:167 ;:180

Z tymi keiki to ja sama nie wiem czy się cieszyć czy nie...mąż się śmieje ze większość storczysiów się u mnie zabiera za umieranie, skoro tak "masowo" puszczają keiki :wink: ... Ostatnio ogólnie stan części moich kwiatków nie napawa mnie zbyt optymistycznie, więc tym bardziej pędzę do Was dzisiaj przeszczęśliwa, ponieważ udało mi się dorwać dziś nie lada cacka. Nie powiem za jaką cenę bo nie mogę jej przeboleć :;230 :;230 więc o tym nie myślę. Spełniłam jedno wielkie marzenie storczykowe i dwa mniejsze. Kupiłam trzy nowe storczysie :tan :heja dwa śliczne woskowe (jeden pistacjowy z plamkami bordowymi przy warżce - to ten najbardziej wymarzony, drugi jasnorózowy) i jedna philadelphię. Musze przy tym powiedzieć Wam że męża mam przekochanego, bo jak zobaczyłam to marzenie numer jeden i dorwałam się do niego, a potem przeszedłszy się jeszcze wokół stojaka z zobaczyłam to różowiutkie cudo i również zabrałam...jęknełam tylko w stronę Philadelphi "ciebie już nie mogę zabrać" ze względu na limit cenowy jaki sobie sama nałożyłam, a który i tak w obu przypadkach przekroczyłam...Na co mąż mówi biorąc philadelphię: "to tego sobie ja kupię, i nie ma mowy!"
Jutro... jak tylko nastanie dzień i słoneczko wstanie, i zechce oświetlić moich nowych domowników zrobię zdjęcia i się Wam pochwalę.
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko ale Ci zazdroszczę nie wiem czego bardziej czy mężusia czy storczyków :;230 No nie a jeszcze trzy na raz .Zajrzę jutro może już wstawisz zdjęcia swoich nowinek .
Awatar użytkownika
dorotakol
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1551
Od: 30 maja 2009, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Już jestem, ale jutro tez wpadnę nowe cuda pooglądać.

Gratuluje i męża i storczyków ;:138 ;:138 ;:138

Mój mąż też jest super, tylko ja go brałam zawsze na przetrzymanie. Wyglądało to tak, że wystawiałam z regałów 2-4 sztuki i zastanawiałam się nad nimi, którą wybrać.
Po jakiś 10-15 minutach zawsze krzyczał "Bierz wszystkie tylko idźmy już stąd" :;230 :;230 :;230
Pozdrawiam Dorota!
cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=45150" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Witam i gratuluję nowości. I czekam na focie :)
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
Awatar użytkownika
Henrykbb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1660
Od: 28 lut 2010, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

No właśnie,tacy wspaniali jesteśmy!Wiem coś o tym ;:109

Agatko,czekamy na prezentację ;:65
Pozdrawiam,Henryk

Moje Storczyki
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2805
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko super, że udało Ci się kupić wymarzonego storczyka i jeszcze dwa inne cuda, powiedz tylko czemu chcesz nasz męczyć do jutra z fotkami :evil:
Zazdroszczę Ci takiego wspaniałego męża, choć mi udało się na tyle swojego przekonać do kwiatów, że już nie przemycam nowości. No i robi mi zdjęcia. :heja
Możesz jeszcze zdradzić gdzie dorwałaś te cuda?
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Co jak co, ale wiedziałam, że Wy będziecie dzielić ze mną radość, radość która potrafi zrozumieć chyba tylko tak samo zarażony pasją do tych kwiatów :)...
Kasiu/katarzynka575 ani mężusia ani storczyków nie oddam :;230 , zdjęcia jutro zjawią się na pewno.
Dorotko normalnie aż musiałam mojemu mężowi przeczytać tę historię :;230
Piotrze witam Ciebie i siebie i zapraszam częściej :)
Henryku tak tak, TACY wspaniali jesteście (tylko dlaczego nie zawsze? :evil: :;230 )
Kasiu/kasia74 zdjęcia dopiero jutro, bo czekam na naturalne światło, jednak zdjęcia w naturalnym świetle, nawet jeśli nie ma słoneczka są najładniejsze. Kwiatki dorwałam z opolskim Obi, musiała być jakaś niewielka dostawa w zeszły piątek, bo nie było nawet regałów, tylko powykładali to co przywieziono (tak podejrzewam) od razu z tych folii i na stojak. Zwykle stoją tam te, które nie zostały wykupione z regałów.

Zapewniam że zdjęcia pojawią się jutro ;:108
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko :wit gratuluję zakupów , męża nie zazdroszczę :;230 :;230 i czekam niecierpliwie ;:65 na fotki Twoich wymarzonych storczysi.
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Agatko to gratuluję udanego zakupu i cudownego męża ;:138 Choć mój tez ma czasami przebłyski dobroci :wink:
No i oczywiście jutro wpadnę aby pooglądać te cudeńka :wink:
Awatar użytkownika
nieinna
200p
200p
Posty: 455
Od: 9 wrz 2010, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje storczykowe skarby

Post »

Marku, no to odetchnęłam z ulgą, że przynajmniej przed Tobą mój mąż jest bezpieczny :;230
Elu, jak słusznie zauważyłaś ilekroć na nie popatrzę chce mi się jeszcze ciągle skakać z radości że je mam :tan :tan
Arletko cudowne są takie chwile kiedy spełniamy sobie nasze marzenia a mężowie do tego są tacy wspaniałomyślni, prawda?

Oczekiwania nadszedł kres mili Goście :wink:
Od rana biegałam z aparatem :;230 co prawda niebo nie jest tak piękne jak wczoraj, wiec i zdjęcia mniej wiosenne, jednak mimo to , zgodnie z obietnica chwalę się moimi nowościami :)
Najpierw zdjęcia kwiatków w całości:
Obrazek Obrazek Obrazek

i już sesyjka każdego z osobna:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Choć kolor jego niby taki standardowy, ma cudownie ubarwioną warżkę, no i jest woskowy :wink:
Obrazek Obrazek

Ten to ten który był baaardzo wysoko na liście "chciejstw", pierwszy raz w ogóle udało mi się go spotkać na żywo, wcześniej tylko na zdjęciach w internecie takiego widziałam i szczerze mówiąc wątpiłam, że kiedyś uda mi się go zdobyć... więc tym większa moja radość :tan
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I Philadelphia Pana Męża :;230 :;230 :;230 (szczerze mówiąc chyba dopiero na żywo doceniam jej urok...), kwiatki ma powykręcane we wszystkie strony, świetnie to wygląda
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj taka mała anielska wariacja Obrazek

Ponadto wklejam bardzo uroczego "fikołka" z tego mojego nieszczęsnego storczyka, któremu ugnił stożek wzrostu... czekam na keiki... póki co sprawił mi niemała radość tym, jak otwierał pierwszy (z dwóch) pączek z przedłużenia. Mam nadzieję, że od tych fikołków nie zakręci Wam się w głowie
tak wyglądał przedwczoraj, kojarzył mi się z pieskiem z klapniętymi uszkami, moim zdaniem przeuroczo ...
Obrazek Obrazek Obrazek

Tak wyglądał wczoraj rano
Obrazek Obrazek
tak po południu:
Obrazek Obrazek
a tak dziś:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, Agata
Moje storczykowe skarby
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”