Baryczkowe Storczyki cz. II

Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Tak aktualnie kwitnie keiki od Agnieszki/Agita. Widać, że szczerze dane,prawda?
Obok Phal. Liodoro i Dtps Purple Martin.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Phal equestris var alba peloric
Obrazek

Phal. Liodoro
Obrazek

Dtps Purple Martin
Obrazek
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Kamilo, piękne masz kwitnienia ;:138 Widać, że ze szczerego serca jak tak kwitnie.
Pozdrawiam - Justyna
KasiaT
50p
50p
Posty: 94
Od: 21 wrz 2009, o 20:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Witaj Kamilo, bardzo ładne kwitnienia na twoich parapetach ;:oj Śliczny kolor ma Dtps Purple Martin. Czy on jest wymagający w uprawie? Od jakiegoś czasu przyglądam się Dtps. w takich kolorach, ale boję się, że na zwykłym parapecie będzie im ciężko przetrwać. :?
Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Jeszcze kilka dni temu napisałabym, że zazdroszczę Liodoro, ale mam już swoje własne :tan Zazdroszczę Ci za to ogromnie Dtps Purple Martin bo to jeden z ładniejszych storczyków jakie widziałam, a niestety, na żywo jeszcze nie miałam okazji go trafić nigdzie. Twój wątek, jest dla mnie niesamowitą kopalnią wiedzy! Mam nadzieję, że wkrótce pokażesz nam kolejne kwitnienia.
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Prześliczne storczyki. Jestem oszołomiona różnorodnością i wielkością Twojej kolekcji.
Pozdrawiam.
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Kamilko, zatęskniłam za Twoimi storczykami i relacjami. Widać na Forum, jak mało mamy wszyscy czasu.
U mnie jest podobnie. Cos tam pokazuję, potem dłuuuugiiii zastój. Dobrze, ze zrobione zdjęcia mogą poczekać.
Śliczne to kwitnące keiki od Agnieszki. Myślę, ze wiosna zajrzała już do Ciebie i masz coś do pokazania ;:3
Awatar użytkownika
Agita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2327
Od: 5 lis 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Cześć Kamilko,

Z przerażeniem odkryłam, że byłaś u mnie w październiku, a ja tego nie wyłapałam- przepraszam! Wygląda na to, że od pół roku nie zajrzałam do własnego wątku :oops: To już jest dramat...

Keiki ślicznie wyhodowałaś, moja roślina-matka jest chyba mniejsza i na pewno w gorszej formie (kandydat do przesadzenia nr 1!).

Wszystkie kwitnienia masz piękne; nawet nie umiałabym wybrać które podoba mi się najbardziej. Dtps Purple Martin kusi, bo w tych odcieniach nic jeszcze nigdy nie miałam, ale pozostanie niespełnionym pragnieniem - nic już nie kupuję, nie ma sensu. W każdym razie zazdroszczę (acz bez zawiści- niech kwitnie zdrowo! :-) )

No i masz je tak zadbane, że zastanawiam się czy w ogóle pokazywać Wam (wracam od Asi Art) swoje rośliny... :D

Buziaki, uściskaj ode mnie swojego (już) 3-latka!
Pozdrawiam, Agnieszka
Storczyki cz. I ; Storczyki cz. II ; Tu inne zielone
"Nie ma jednej prawdy, jeśli rzetelnie obserwuje się człowieka" Z. Zapasiewicz
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Baryczkowe Storczyki cz. II

Post »

Agnieszko oczywiście że pokazywać. Kamili parapet też mi się podoba, a Martina to może i ja kiedyś kupię bo lubię kwiaty w fiolecie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”