One pomogły mnie, teraz ja spłacam dług wdzięczności. Limona

Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Najbardziej mi się marzy aby te dwa zdechlaczki przeżyły a jak do tego się jeszcze rozmnożą to już będę w siódmym niebie.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
menia
500p
500p
Posty: 778
Od: 30 lip 2008, o 21:36
Lokalizacja: MAKÓW MAZ

Post »

Justynko masz piękne storczyki, zrobiłam sobie dziś wycieczke do Ciebie :). Super, niech Ci długo kwitną :)
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Meniu kochana, jest mi niezmiernie milutko, że zawitałaś do mnie, zapraszam w miarę możliwości jak najczęściej.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Anaka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3892
Od: 21 maja 2009, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Ja też ;:2
Zapraszam
Moje wątki
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

No a u Ani jest co podziwiać - ona ma prywatny "ogród botaniczny" w swojej oranżerii.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Enida
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 7 maja 2009, o 11:55
Lokalizacja: Anglia
Kontakt:

Post »

Oglądałam Kamilke - piękna! Bardzo podobna do mojego buraczka :D No i muszę się nauczyć robić takie ładne zdjęcia!
Pozdrowienia od Izabeli.
Storczyki Enidy...
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Izuniu, dziękuję Ci ślicznie. W sprawie fotografii, jeśli chcesz, mogę Ci udzielić kilku lekcji, z tym że nie zauważyłam aby zdjęciom w Twoim wątku coś brakowało - potrafisz pięknie pokazać swoje kwiaty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U mnie za oknem się troszkę pochmurzyło ale mam na to lekarstwo: troszkę żółciutkiego optymizmu.

Długo czekał aż zaprezentuję go światu. Gabarytowo, w porównaniu do innych moich storczyków, to takie maleństwo, choć wcale nie aż tak małe, żeby móc go nazwać miniaturką ale niewątpliwie jakieś cechy z niej w sobie nosi.
Zwie się 'Oliwier'. To dlatego, że niby żółty ale z oliwkowym odcieniem płatków.
Oto i on w całej okazałości:
Obrazek

Kwiatuszek z bliska - tu mi się udało uchwycić jego naturalny kolorek:
Obrazek

Otwierający się nowy kwiatuszek:
Obrazek

I na koniec prezentacji:
Obrazek
Tu widać ich zaledwie trzy ale Oli to mała i bardzo żywiołowa roślinka, co chwilę coś tworzy. Takich pociech życzę wszystkim zakochanym w storczykach.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Post »

Justynko, jaki piękny ten Oliwier! Chętnie widziałabym takie cudo u mnie, żółciutki jak lubię :)
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
Awatar użytkownika
Enida
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 7 maja 2009, o 11:55
Lokalizacja: Anglia
Kontakt:

Post »

Dzięki, ale moim zdjęciom daleko do Twoich. Weźmy np tego cudownego Oliwiera, jak dla mnie te zdjęcia są takie..hmm..artystyczne. I te zbliżenia kwiatów, jak mi się to podoba!
Jutro mąż idzie do pracy, przynajmniej nie będzie komentować moich poczynań.. ja mam wolne, spróbuje coś pokombinować z aparatem. Pierwsze co to tło, a nie biała ściana jak na moich pierwszych zdjęciach :D
Pozdrowienia od Izabeli.
Storczyki Enidy...
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Dziękuję Kamilko.
Mam drugiego takiego limonka, co prawda nie jest taki malutki a normalnych rozmiarów. Jeszcze go nie pokazywałam bo i na razie nie ma czym się chwalić, mam go od roku i niestety nie zrobiłam mu zdjęć kiedy kwitł. Obecnie wypuszcza młody pędzik, rozgałęzienie ze starej łodyżki a na drugiej starej łodydze też coś kiełkuje - może dzidziuś? - wydaje mi się takie troszkę inne niż pędzik ale to czas zweryfikuje. Jeśli to dzidziuś, masz go u mnie zaklepanego.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Izunia, ja robię zdjęcia wszędzie, gdzie popadnie. Fakt, ładne tło zdobi zdjęcie ale najważniejsze aby wyeksponować to, co tak naprawdę chce się pokazać. Druga rzecz, troszkę dopieszczam te zdjęcia graficznie, często wiąże się to z dodatkowym kadrowaniem - czasem ręka drgnie i w obiektyw wkradnie się coś zbędnego ale wszystko da się odpowiednio skorygować. Dlatego dla mnie nieodłącznym kompanem aparatu są programy graficzne do obróbki zdjęć. Zainstaluj sobie jakiś i pobaw się, sama zobaczysz jakie cuda można stworzyć.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Post »

O, dzięki kochana! Będę trzymać kciuki, by właśnie było to keiki. Może znajdziesz coś u siebie spośród moich dzieciątek na wymianę? Na razie są małe, ale rosną jak na drożdżach :)
Pozdrawiam!
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Kamilko, to jesteśmy ugadane, gorzej jak się okaże, że to jednak pędzik ale bądźmy dobrej myśli. Teraz pozostaje nam tylko czekać.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”