Storczyki Ateny

Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

atena84 pisze:Ciesze się że Wam się równięż podobają!!!
Mam zamiar kupić sobie jeszcze 2 ( te które sa na mojej liście chciejstw a jest ich troche :lol: :lol: ) i zawieszamm działalnośc dopoki moje spiochy się nie obudza!!

Na tej stronce są powalajace storczyki http://www.cedar-lodge.co.uk/main7.html

Ile bym dała by je miec :P :P
rzeczywiście są tam cudne storczyki, nawet jest mój wymarzony (Dtps. Minho princess), czyli biały z mazami.
a jak kupowałaś te to widziałaś takie białe z mazami? i gdzie był ten sklep?
atena84
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 17 paź 2008, o 19:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Storczykowa pisze:rzeczywiście są tam cudne storczyki, nawet jest mój wymarzony (Dtps. Minho princess), czyli biały z mazami.
a jak kupowałaś te to widziałaś takie białe z mazami? i gdzie był ten sklep?
Ja swoje wszystkie storczyki kupiłam w hipermarketach w Sosnowcu : Auchan i Makro.

Nie widziałm takich. Pasowało by trafic w pierwszy dzień wyłożenia na sklep.
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

atena84 pisze:
Storczykowa pisze:rzeczywiście są tam cudne storczyki, nawet jest mój wymarzony (Dtps. Minho princess), czyli biały z mazami.
a jak kupowałaś te to widziałaś takie białe z mazami? i gdzie był ten sklep?
Ja swoje wszystkie storczyki kupiłam w hipermarketach w Sosnowcu : Auchan i Makro.

Nie widziałm takich. Pasowało by trafic w pierwszy dzień wyłożenia na sklep.
ja w makro w Sosnowcu byłam kilka razy, ale nigdy nie widziałam dużego wyboru storczyków. a w Auchan jak jestem to zwykle tylko w pasażu. ale w kwietniu będzie wystawa w Sosnowcu w egzotarium, muszę tam pojechać i może wtedy spotkam coś fajnego. taki biały z mazami bardzo mi się marzy, ale ten rózowy w bodrowe kropki co ty sobie kupiłaś też jest fajny, jesienią widziałam takiego na wystawie, duże miał kwiaty.
atena84
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 17 paź 2008, o 19:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Storczykowa pisze:
ja w makro w Sosnowcu byłam kilka razy, ale nigdy nie widziałam dużego wyboru storczyków. a w Auchan jak jestem to zwykle tylko w pasażu. ale w kwietniu będzie wystawa w Sosnowcu w egzotarium, muszę tam pojechać i może wtedy spotkam coś fajnego. taki biały z mazami bardzo mi się marzy, ale ten rózowy w bodrowe kropki co ty sobie kupiłaś też jest fajny, jesienią widziałam takiego na wystawie, duże miał kwiaty.

Oo kolezanka jest z moich terennów:) FAJNIE. :D

Może sie spotkamy na wystawie:)
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

atena84 pisze:
Storczykowa pisze:
ja w makro w Sosnowcu byłam kilka razy, ale nigdy nie widziałam dużego wyboru storczyków. a w Auchan jak jestem to zwykle tylko w pasażu. ale w kwietniu będzie wystawa w Sosnowcu w egzotarium, muszę tam pojechać i może wtedy spotkam coś fajnego. taki biały z mazami bardzo mi się marzy, ale ten rózowy w bodrowe kropki co ty sobie kupiłaś też jest fajny, jesienią widziałam takiego na wystawie, duże miał kwiaty.

Oo kolezanka jest z moich terennów:) FAJNIE. :D

Może się spotkamy na wystawie:)
będziesz na wystawie? ja muszę być, wystawa to dla mnie bardzo ważne wydarzenie i nie mogę tego przegapić. pierwszy raz byłam w listopadzie 2005 i od tego czasu jeżdżę na każdą wystawę. tam można często spotkać oryginalniejsze storczyki niż w sklepach, no i bywają tam Vandy.
atena84
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 17 paź 2008, o 19:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Storczykowa pisze: Może się spotkamy na wystawie:)
będziesz na wystawie? ja muszę być, wystawa to dla mnie bardzo ważne wydarzenie i nie mogę tego przegapić. pierwszy raz byłam w listopadzie 2005 i od tego czasu jeżdżę na każdą wystawę. tam można często spotkać oryginalniejsze storczyki niż w sklepach, no i bywają tam Vandy.[/quote]

jak tylko nie będę pracowac to będę!! a znasz dokładną date?? bo jak tylko jest znana to będę wiedzieć czy będę- musze tylko na plan zajec zerknąc :D
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

na tym forum piszą że będzie 17-19.04.2009 . pewnie jak zwykle będzie czynna od 10 do 18. to czy ja tam będę zależy od mojego T. bo ja jeszcze jestem za młoda by jeździć autem i przecież ktoś musi mnie zawieźć i kupić storczyki. wystawa bedzie w piątek, sobote i niedziele. ja oczywiście chciałabym być w piątek, zaraz po lekcjach, ale mój T. ma wtedy pracować, ale mam nadzieję, że będzie miał wolne, bo w sobotę pewnie już nie będzie żadnych z moich wymarzonych, bo akurat wymarzam sobie takie, które są rzadkie i które trudno zdobyć, a jak są, to je od razu wykupią :///
atena84
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 17 paź 2008, o 19:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Storczykowa pisze:na tym forum piszą że będzie 17-19.04.2009 . pewnie jak zwykle będzie czynna od 10 do 18. to czy ja tam będę zależy od mojego T. bo ja jeszcze jestem za młoda by jeździć autem i przecież ktoś musi mnie zawieźć i kupić storczyki. wystawa bedzie w piątek, sobote i niedziele. ja oczywiście chciałabym być w piątek, zaraz po lekcjach, ale mój T. ma wtedy pracować, ale mam nadzieję, że będzie miał wolne, bo w sobotę pewnie już nie będzie żadnych z moich wymarzonych, bo akurat wymarzam sobie takie, które są rzadkie i które trudno zdobyć, a jak są, to je od razu wykupią :///

Na dzięń dzisiejszy: 17 nie wiem do której będę mieć zajecia na SUM , 18 kwietnia mam wolne, 19 pracuje.
Powinnysmy sie spotkac:)
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

atena84 pisze:
Storczykowa pisze:na tym forum piszą że będzie 17-19.04.2009 . pewnie jak zwykle będzie czynna od 10 do 18. to czy ja tam będę zależy od mojego T. bo ja jeszcze jestem za młoda by jeździć autem i przecież ktoś musi mnie zawieźć i kupić storczyki. wystawa bedzie w piątek, sobote i niedziele. ja oczywiście chciałabym być w piątek, zaraz po lekcjach, ale mój T. ma wtedy pracować, ale mam nadzieję, że będzie miał wolne, bo w sobotę pewnie już nie będzie żadnych z moich wymarzonych, bo akurat wymarzam sobie takie, które są rzadkie i które trudno zdobyć, a jak są, to je od razu wykupią :///

Na dzięń dzisiejszy: 17 nie wiem do której będę mieć zajecia na SUM , 18 kwietnia mam wolne, 19 pracuje.
Powinnysmy się spotkac:)
ja prawdopodobnie będę 18, jak T. dostanie wolne 17 to będę 17. jak nie dostanie wolnego, to prawdopodobnie zrobię tak jak przed jesienną wystawą. muszę zdobyć conajmniej 1 z moich wymarzonych storczyków i nie chcę, by ktoś kupił go przede mną.
Awatar użytkownika
Anusska
1000p
1000p
Posty: 1504
Od: 10 paź 2008, o 15:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

atena84 pisze:Na tej stronce są powalajace storczyki http://www.cedar-lodge.co.uk/main7.html

Ile bym dała by je miec :P :P
Też znam tą stronkę :wink: Nawet kiedyś podawałam jej adres na forum :lol: Bo rzeczywiście jest tam na co popatrzeć. A "lista chciejstw" wydłuża się i wydłuża... :lol: Ja mam nawet na komputerze zapisanych kilka takich ciekawych stron i jak chcesz, to mogę Tobie podać :)
atena84
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 34
Od: 17 paź 2008, o 19:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Anusska pisze:
atena84 pisze:Na tej stronce są powalajace storczyki http://www.cedar-lodge.co.uk/main7.html

Ile bym dała by je miec :P :P
Też znam tą stronkę :wink: Nawet kiedyś podawałam jej adres na forum :lol: Bo rzeczywiście jest tam na co popatrzeć. A "lista chciejstw" wydłuża się i wydłuża... :lol: Ja mam nawet na komputerze zapisanych kilka takich ciekawych stron i jak chcesz, to mogę Tobie podać :)
oczywiscie ze chce :lol: :lol:
ogladanie ich uprzyjemni mi nauke- SESJA
Awatar użytkownika
śnieżka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3059
Od: 2 wrz 2007, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

No to masz niezłą motywację do nauki :)
Awatar użytkownika
Anusska
1000p
1000p
Posty: 1504
Od: 10 paź 2008, o 15:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

To już wklejam "małe co nieco" :lol: :

1. TU jest duuużo zdjęć :)
2. TU jest biały phalaenopsis z pięknymi korzeniami i liśćmi, mający około :shock: dwustu kwiatów
3. TU wietnamska wystawa storczyków - bardzo piękna :P
4. TU phalaenopsis... bliżej nieokreślony, ze względu na niesamowite połączenia wzorów i barw :lol:
5. TU i TU - phalaenopsis'y w stylu stuartiana, których niestety nigdy na żywo nie widziałam :(

Jeszcze zostało mi jakieś 14 linków, które może :roll: później wstawię. Zależy, czy te się spodobają :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”