Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamikami26
1000p
1000p
Posty: 2045
Od: 14 maja 2013, o 11:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

Fiolek88 pisze:Marta25 i Dusiaaa posłucham Waszej rady i wsadzę malucha już do doniczki :)
Chciałabym Wam pomóc odnośnie bejbików, ale ten na miniaturce to mój 3 (pomijam dziady jedne z dendrobium - które się rozmnożyły jakiś czas temu, w zeszłym roku nawet jeden dziad zakwitł - ale dopadły je (nie wiem skąd) tarczniki i zostały spisane na straty.
Ja swoje falki jakiś czas temu "olałam" i chyba same chciały bym na nie zwróciła uwagę - zgadały się ;:162 i teraz nie chcą dać mi spokoju :D
To ja chyba też moje oleje i zobaczymy co z tego wyjdzie ;:306 ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

Rety, parapet z tyloma kwitnącymi falkami wygląda przecudnie. Jak się ich naoglądam, to czuję, że będzie z tego kolejna choroba :;230
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fiolek88
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 20 mar 2008, o 09:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tychy

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

To jest choroba nieuleczalna i bardzo zaraźliwa :D Jak raz się zarazisz (zakochasz) to lekarstwa nie ma...
Awatar użytkownika
Fiolek88
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 20 mar 2008, o 09:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tychy

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

Przesadziłam resztę, ale nie jestem zadowolona, choć jeszcze i tak nie skończyłam przesadzać. Chyba, ciężki dzień :?
Najpierw bejbik, potem na zdjęciu muterka - kupiłam dwie małe doniczki - powinno starczyć. Dopiero co podlane, dlatego tak mokro.

Obrazek Obrazek

Przez tego małego dziada nie mogłam Bledziucha wsadzić głębiej w doniczke i to chyba u mnie frustracje spowodowała no i dwa jego liście...

Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fiolek88
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 20 mar 2008, o 09:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tychy

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

Wczoraj u koleżanki - zachwyciłam się ;:oj
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moja przygoda ze storczykami rozpoczęta :)

Post »

No nie dziwne że sie zachwyciłaś jaka ślicznotka i obficie zakwitła Twojej koleżance pogratuluj jej ;:304
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”