Ach te róże! ach te różyczki!

Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu super kwitnienie moja RU dopiero pokazała 2 kwiatki, jednak pąki są .Dzisiaj znów ścinałam przekwitnięte róże . Chipek ukwiecony kiedys to było moje marzenie lecz potem zmieniłam zdanie ,Elmshorn również mój chce być różą pienną wiec stoi sobie na nodze a raczej dwóch bo ma 2 pędy i wielka wiechę kwiatów.Chyba się zmęczyłaś na tym rowerze :wink:
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu...piękne kwitnienia różyczek, bez wyjątku wszystkie bardzo ładne. ;:138 Chipendele ma pięknie ułożony kształt płatków a na białe też mnie coś wzięło. ;:oj
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu - przypatruję się Twojej roży Watz Time i zastanawiam się czy kolor komputera mi trochę nie przekłamuje, bo może tak być. Jeśli możesz, wklej trochę innych zdjęć jej, żebysmy się mogli upewnić. Moja idzie trchę bardziej w kolor fioletowy, choć typową różą fioletową to na pewno nie jest. Nie wykluczam u Ciebie Waltz, ale mam troszkę niepewności. Szukaj jej też pod imieniem Mainzer Fastnacht
x-ja-a

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu, widzę, że Ciebie też uwiódł czyściec wełnisty i masz go przy różach. Ja mojego całego wywaliłam z rabat, bo miałam wrażenie, że tłamsi młode różyczki i nie daje im rosnąć. Ale u Ciebie to się chyba nie potwierdza :D Chippendale kocham, to cudowna róża, Twój jest śliczny ;:167
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu ślicznie różyczki kwitną.
Same piękności ;:215 Polka urocza.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Twoje różyczki wzięły się ostro za produkcję kwiatów i muszę przyznać, że doskonale im to wychodzi. Kwiaty mają piękne, wiele jest dla mnie zupełnie nie nie znanych. Zarośnięta pergola wzbudza mój zachwyt, o takiej mogę tylko pomarzyć. U mnie też róże opóźnione o przynajmniej trzy tygodnie. Niestety obawiam się, że raczej nie będą dłużej kwitły, a po prostu nie zdążą zakwitnąć po raz drugi ;:222
Ten maliniak okropny ;:202 Ciekawe skąd on się u Ciebie wziął?
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu różyczki masz zabójczo piękne. Zaskoczyła mnie kolorem ta Summer song....patrzyłam na HMF prześliczna. Moja Rose de Rescht już pierwsze kwitnienie ma za sobą, choć w te upały nie wiadomo kiedy zakwitnie powtórnie.
Pamiętasz, że zamawiałam róże rugosa Hansa...wyobraź sobie, że zakwitła pojedynczym kwiatem ...czyli to jest zwykła rugosa. Muszę reklamować. Jutro do nich napiszę co to mi przysłali. ;:223
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu, ostatni raz u Ciebie byłam wiosną, a teraz już lato
Róże rozkwitły
Czytam nazwy i połowy nie znam
To jest cudowne, ze możemy oglądac róże, których nie mamy w swoich ogrodach
Widze u Ciebie sporo goździków
Coraz bardziej je lubię
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Ewuniu, pozdrawiam :wit nareszcie mamy lato, troszkę sucho :( ale za to wodociągi sie cieszą, bo wodomierze hulają
a rachunki za wodę rosną ;:306 Moja róża Waltz time :?: jest nie duża miała dopiero 3 kwiaty, pierwszy kwiat był duży ,
następne już znacznie mniejsze. Kwiat nie jest wytrzymały na ostre słońce, końcówki płatków sie przypalają .Mam zdjęcia z dwóch
telefonów , jest różnica kolorów. Krzaczek jest malutki, roża ma słońce dopiero + - po godzinie 14 ;:3 Zauważyłam, że kwiat
dłużej sie trzyma w chłodniejsze dni.

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Następne zdjęcia są robione 2 telefonem.
Na tych 2 ostatnich zdjęciach kolor jest bardziej zbliżony do rzeczywistego.
Obrazek
tak róża wygląda po słonecznym dniu, płatki sa przypalone.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Jadziu, Elmshorn wiosną były ciete do kopczyka wiec na razie ładnie trzymają fason dopiero w drugiej połowie lata będą udawały
róze pienne, słodkie sa te różyczki ;:167 Chipendelle jest u mnie od wiosny, wiec jeszcze nie mogę dożo powiedzieć o tej róży,
aczkolwiek kwiat bardzo mi sie podoba. RU mam dwa krzaczki posadziłam je przy białej ścianie wiaty a pośrodku rośnie Sympatia.
Chce aby te różyczki częściowo pokryły mi ta ściankę .

Obrazek


Zuziu, mam w ogrodzie kolorowo,ale białych róż w ogrodzie jest 10 krzaczków . Mam mało miejsca
a jak znajdę, biała wyjątkowa różę to na siłę a znajdę dla niej miejsce

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

U nas od rana zanosi sie na podlewanie z nieba, niestety chyba rano trzeba będzie podlewać ;:174 Niebo przeorane chmurami różnego koloru ;:224 .Sisi śliczna lubię ten kolor kwiatów mam w takim kolorze NN i Charlsa de Gaulle'a .Rogownica obficie kwitnie.Ostatnio kupiłam JPII ma cudne kwiaty lecz jestem ciekawa czy to ten sam którego wąchałam i podziwiałam kwiaty .Czekam na otwarcie pierwszego pąka
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Jagna, Czyściec wełnisty, bardzo polubiłam bo miałam na rabatkach dużo podagrycznika i Czyściec go zadusił ;:138
a wokół róż czyśca wycinam :wink: Chippendale jest młodziutki, wiosną zawitał do mego ogrodu, zobaczymy czy zostanie
księciem mego ogrodu. ;:138


Basiu, Polka , podbiła nie tylko moje serce ;:167 ale i moim sąsiadom ;:333 Różo-mania już dopadła moich sąsiadów ;:306
Rózyczki zaczynają swój pokaz :tan

Obrazek

Obrazek


Elżbietko, Sumer song, ma bajeczny kolorek , kwiat ma śliczny chociaż szybko przekwita. Hansa rugosa , kwiat jest pelny.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Gosiu, Goździki bardzo lobię, ale muszę dla nich znaleźć nowe miejsce, trochę dalej od róż ;:167
Ja tez oglądam wątki i widząc tyle ślicznych, nieznanych przeze mnie róż nabieram ochoty na ich kupno, robię listę a potem pukam
sie w czółko / dziewczyno gdzie ty je posadzisz/ ;:306


Obrazek

Obrazek


Iwonko, marzenia sie spełniają ;:167 ponoć szczęściu należy pomóc , trzymam kciuki aby marzenie sie spełniło ;:215
Sama sie zastanawiam skąd u mnie w ogrodzie wziął sie Maliniak ;:oj Różyczki ostro pracują i pogoda im sprzyja ;:63

Obrazek


Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”