Tolinka i róże cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

No to dobrze Tolinko ,że nie widziałam Cafe w realu, bo gdzieżbym ją posadziła jak przody zajęte :;230
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Brak chęci do wychodzenia do ogrodu jest chyba naturalne więc nie bój się o siebie. Niechęć przychodzi wraz z krótkim dniem i jesienną szarugą. Warto sobie to uświadomić i się specjalnie nie martwić. No i trzeba wypełnić sobie dłuższy wieczór czymś przyjemnym: filmem, książką, grzanym piwem ;:304 Ja częściej teraz piekę, pichcę, porządkuję, ale nie próbuję robić tego na co nie mam ochoty! Aaa! I oglądam zdjęcia z lata :wink:
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Cafe zachwyca kwiatami, ale u mnie bardzo szybko stała goła, bewstydnica ;:306 Ale kwiat wart jest grzechu. Dość szybko się osypywała, ale może się poprawi?
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, czyżbyś zapadła w sen zimowy :?: ;:224 Wiem, że pogoda nie sprzyja ogrodnikom, ale jakoś trzeba przeżyć ten koszmarny dla nas czas.
Ja też odpuściłam sobie prace ogrodowe, bo jeszcze nie mogę dość do siebie po ostatnim przeziębieniu. Teraz podpijam miodzik mniszkowy od Ciebie ;:173
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! ;:304
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

takasobie pisze:No i trzeba wypełnić sobie dłuższy wieczór czymś przyjemnym: filmem, książką, grzanym piwem ;:304
...albo buszowaniem po sklepach internetowych. Ach te przed sprzedaże! :D
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

aneczka1979 pisze:
takasobie pisze:No i trzeba wypełnić sobie dłuższy wieczór czymś przyjemnym: filmem, książką, grzanym piwem ;:304
...albo buszowaniem po sklepach internetowych. Ach te przed sprzedaże! :D
Dokładnie mnie już ta przypadłość dopadła......na sylwestra zrobiłam sobie jeżówkowe zakupy w Bylinowym
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, wciąż będę podglądać Twoje śliczne róże w tym roku
Paulina
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Weszłam, rozglądam się a gospodyni nie widać ;:224 Miałam nadzieję na piękne wspomnienia a tu nadal cichutko. No nic, będę cierpliwie czekała :wink:
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

A mnie już rozmów z Tolinką brakuje. ;:185
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

No właśnie, rozgrzewanie przed wiosną wspomnieniami czas zacząć a tu cisza aż świszczy.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Moje kochane forumowe psiapsiułki ;:4 na Was zawsze można liczyć ;:333 wyciągnięcie z marazmu za uszy ;:306 No nie mogę nic nie napisać ,no nie mogę ;:79
No to szybciutko zaległości....

Daysy poprzedni sezon nie należał do najlepszych u mnie z wielu względów...głowa była gdzie indziej i jakoś tak nie mogłam się ogrodowo pozbierać.Dziękuję za różyczki ;:196 pewnie już dziękowałam ale buźka jeszcze raz :D Jedna z nich pojedzie do córci ;:167 Mam nadzieję że miodek smakował ,ale przecież ty miałaś te maleńkie słoiczki to na wiele nie starczyło ;:174 jak przyjadę na duecik to ci miodku przywiozę zapas ;:304 Mówisz wspomnienia hmmm ...no coś tam wygrzebię ale pewnie będzie to coś mocno odgrzewanego ;:131


Aniu Ann 85 pisałaś o Herzogin Christiana już zima się kończy ,czy spełniłaś swoje marzenie?To czas najwyższy szkółki pracują już na całego ;:333

Werka jak sobie uświadomiłam jakie dziewczyny na forum mają piękne krzaczory a moje ciągle przesadzane ledwie zipią i ciągle odchorowują to zaczęłam kombinować co robić żeby nic nie robić ,a najlepszym wyjściem okazało się dosadzanie :;230
Mój M już się nie puka po głowie tylko chętnie opowiada jak to podpory mocuje i jak pięknie kwitną róże w czerwcu jak wtedy jest pięknie.....choroba różana mu nie grozi raczej ;:306 ale podoba mu się taki urozmaicony ogród :wink:


Basiu-Apus nie wiem na ile przyda ci się teraz moja odpowiedź :oops: ale odpowiem TAK! Henrietta na pierwszy plan jak najbardziej ,u mnie rośnie tak do ok.80cm max na szerokość pewnie tyle samo ,to ładny kompaktowy krzaczek.
Napisz koniecznie co nowego zamówiłaś ;:108

cdn.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko wreszcie obudziłaś się ze snu zimowego :wink: bo wiosna za pasem.Oczywiście w ubiegłym sezonie nie miałaś głowy, ale teraz bedzie już lepiej ,więc trochę odgrzewanych fotek też się przyda ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Jadziu jestem ,jestem pora się obudzić ,bo mi wszystko ze szkółek zniknie ;:306 dalia Cafe warta jest posadzenia choćby się miało miejsce pazurami wygrzebać i rabatę o miedzę przesunąć ,ale ty masz tyle różnych piękności że nie dziwię się że miejsca brak.Fascynują mnie u ciebie robaczki,ty wierz że jak je pooglądałam ,to inaczej teraz o nich myślę ...hm człowiek się całe życie uczy ;:224


Miłeczko poszłam za twoimi radami ;:215 pichcę ,porządkuję,siedzę przy kominku i popijam gorącą herbatkę,zdjęcia też już trochę posegregowałam :lol: Ja oprócz ogrodu mam jeszcze sporo różnych zajęć takich "po pracy" które sprawiają mi sporo radości i dają mnóstwo satysfakcji wypełniając czas między pracami w ogrodzie :wink: A ty wiesz?Oglądałam dzisiaj dalie w Obi takie mizerne karpki i pomyślałam sobie że chyba się uśmiechnę do ciebie ;:183 Może coś tam będziesz chciała wyrzucić ;:198


Iwonka Cafe jest piękna nawet jak jest...goła ;:306 Tylko tak się zastanawiam teraz ty pisałaś o róży czy o dalii? :;230

Ewunia dziękuję bardzo za życzenia noworoczne!!Ale się obudziłam co????Mamy luty ;:131 ;:171 ;:182
Obiecuję nie uciekać już na tak długo ,choć na forum jestem codziennie i staram się być u Was na bieżąco, obiecuję jednak więcej się udzielać ;:172


Aneczko ależ buszuję,buszuję i na starocie też biegam ,widziałam ostatnio twoje łupy ;:224 no i twoje zakupki internetowe ;:oj
Ty to jesteś gospodarna kobitka ,jak ty to mieścisz ,a jak ogarniasz ??? ;:202 Ja już czasami w głowę się drapię jak to wszytko zorganizować żeby choć nawoziło się samo ,że o cięciu nie wspomnę,a co dopiero o sprzątaniu na wiosnę ;:145 Ale jak patrzę za okno to serce się rwie i wracam do komputera przeglądam wasze wątki w poszukiwaniu inspiracji na zmiany i klikam,klikam ,klikam .....będziem kopać ;:306

cdn
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”