Tolinka i róże cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Pulinko dziękuję za życzenia ;:196 Widzę że robisz zakupki ;:333 a różyczki też już w koszyku ?Ja mam jeżówki z własnego siewu takie zwykłe pospolite ,na szczęście jeszcze mnie to szaleństwo nie dopadło ,ale kto wie ? ;:224

Kasiu jestem :wit i troszkę was rozgrzeję :D

Na początek jeszcze tak zimowo ,pokaże wam co mi wypełniało czas zimowy ponieważ jeszcze nie czas na róże to myślę że moderacja pozwoli na parę fotek poza tematem





Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To to co kocham najbardziej ;:167 no oprócz róż i ogrodu oczywiście :wink:

A teraz fotki z ogrodu tak na dobranoc :D




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widziałam że Mamma Mia pojawiła się w mojej ulubionej szkółce F. ale to nie ta róża! Ma ją też nasza Majeczka bo ona mi ją zidentyfikowała.Majeczko może się wypowiesz?Ja kupiłam moją w markecie i prawdę mówiąc nie znam hodowcy ani pochodzenia ;:218



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 3 lut 2017, o 23:03 --

Miłeczko ja nie wiem ,czy ja oznaczyłam dalie w zeszłym roku nie pamiętam :oops: a tak ładnie mi przyrosły i obiecałam ci Cafe ,ale co się odwlecze ,no wiesz :wink: Przypomnę się na pewno,już się ode mnie nie odczepisz ;:183 ;:306
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko zdolna dziewczyno ;:138 a miało popatrzeć też na Twoje róże piękne fotki, zdrowe i tylko patrzeć jak będą ponownie kwitły
Lavender Flower Circus pięknie ujęty mam tą róże pierwszy sezon jestem z niej bardzo zadowolona.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
ewazawady
500p
500p
Posty: 812
Od: 7 kwie 2011, o 14:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Warszawy

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, Ty masz pnącą Mamma Mia (Poulcy013) od Poulsena
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.61715
We Floribundzie jest teraz Mamma Mia! (Fryjolly) od Fryera
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.41025.1&tab=1
Przeglądam sobie teraz na nowo Twój wątek i tylko wzdycham... ;:170
Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko zdolna z Ciebie dziewczyna nie dosyć ,ze masz piękne róże to jeszcze zdolne łapki .Najbardziej zauroczył mnie domek lecz decoupagowym kulom też niczego nie brakuje no i jeszcze mała Miss;:215 Ciekawe jak mój Abraham zakwitnie w tym roku po jesiennej zmianie miejsca
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinka, to Ty takie cuuudne bombki robisz? ;:oj ;:oj ;:oj ;:oj Zjawiskowe ;:167

Patrzę na Twoją Jalitah, masz może więcej jej ujęć? Ślicznota ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Bombki i nie tylko ;:oj , śliczne, to się nazywa talent ;:215 ;:138 ;:138 . Duszę artysty widać zarówno w ogrodzie jak i w każdym przedmiocie jaki wychodzi z pod Twoich zdolnych rączek ;:108. Piernikowy domek niesamowity, wiesz, że Twoje piernikowe serduszko jeszcze zawinięte w folijce, nikt nie chce go zjeść, każdy woli je oglądać ;:108
Tolinko Mamma Mia przecudna, patrzę na Twojego Charlesa Austina i chyba moja nn-ka, to nie on, moja ma bardziej morelowy kolor i nie kwitnie takimi pękami.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Mam już dość tej zimy :evil: i jeszcze te dzisiejsze prognozy...no dobijają mnie zwłaszcza że u nas od rana pada coś nie zidentyfikowanego na przemian z płatami śniegu ,jest mokro,chlapa na chodnikach i w ogóle z domu się nie chce nosa wychylić ;:219
Ale już niedługo wiosna!!!! ;:138 coraz bliżej i jeszcze tylko chwilka ,a będziemy pokazywać nosy cebulowych i pąki na różach :tan

Aniu dziękuję bardzo ;:196 Lavender Flower Circus to mój młodziaczek z lata ,ale już się polubiliśmy ;:167
Prawdę mówiąc nie mogę się już doczekać ,aż to całe towarzystwo różane znów pokryje się mnóstwem pachnących pąków ;:170 nawet mój M ostatnio coś wspomniał o wyjeździe w maju ;:202 mowy nie ma!! nie zostawię moich panienek ! a już na pewno nie w maju ,ani w czerwcu ;:224

Ewunia tak ,tak masz rację moja Mamma Mia jest Poulsena ,bo miała być różą Pirouette ,a to była seria róż od Poulsena ;:108
Miło mi że ci się u mnie podoba ;:168


Jadziu dziękuję ;:196 oj te moje łapki ,to takie niespokojne są ciągle coś muszą robić,no ciągle ,mogłabym tu wam wklejać i wklejać ,ale przecież to wątek nie o tym :wink: Mój Abraham długo się zbierał,pamiętam jak dziewczyny chwaliły go w swoich wątkach a u mnie walnął kwiatka i koniec ;:219 ale w tym roku to już było na co popatrzeć ;:333
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Basiu robię nie tylko bombki,dzwonki gwiazdki i takie tam różności ,miło mi że się podobają :oops: wkładam w nie sporo serca ;:167
Jalitah zaraz poszukam dla ciebie choć chyba ją mało fotografowałam,mam ją drugi rok ,fajna różyczka ,choć po pierwszym kwitnieniu stała łysa,ale zeszły rok był specyficzny ,zobaczymy co ten pokaże ;:204


Daysy musimy się umówić na bombkowanie ,widziałam ,widziałam twoje śliczności ;:108 wezmę swoje i przyjadę ,albo nie! Ty przyjedziesz do mnie ;:oj :tan pierniczki też możemy upiec ;:224 No powiem ci że identyfikacja nie jest łatwa ,niektóre róże są do siebie bardzo podobne szczególnie na zdjęciach ,w naturze jest dużo łatwiej.Wstawię jeszcze Charlsa to sobie porównaj.
Mamma Mia jest super!!Cieszę się że mi się ta panienka trafiła ;:173

i kotleciki smacznego ;:130

Charls Austin



Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do popisania :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Pochwal się swoimi pracami Tolinko chętnie je obejrzymy .Nic to ,ze to ogrodniczy wątek na swoim też pokazujemy co robimy.Swojego Austina muszę skorygować po ubiegłorocznej wichurze juz nie chciałam go mocno pościnać .Niestety ten zabieg pozostawiłam na wiosnę
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Marzę,aby moja Lady of Shalott rozrosła się tak bujnie.Po przeprowadzce z donicy musi się najpierw zaklimatyzować ;:224
Ja też już czekam na wiosnę i jej wypatruję :D
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinka, przeszukałam twój wątek w poszukiwaniu Modern Blush i już wiem, że mogę spać spokojnie ;:108 Piękna róża ;:167
Domek z piernika zaparł mi dech, uwielbiam takie artystyczne słodkości. Pokazałam dzieciakom i zamiast okrzyków zachwytu usłyszałam wyrzuty, że w tym roku nie chciało mi się robić :;230
Doczytałam też o problemach zdrowotnych Biedermeier.. zamówiłam ją w tym roku.. ciekawa jestem jak to będzie. Wyczytałam ostatnio, ze ona musi mieć prawdziwy przewiew - najlepiej posadzić do doniczki :roll: Nie bardzo mi się to uśmiecha, tym bardziej, że nie mam żadnego doświadczenia w pielęgnacji róż donicowych ;:218
ewazawady
500p
500p
Posty: 812
Od: 7 kwie 2011, o 14:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Warszawy

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, że mi się u Ciebie podoba to mało powiedziane. Ja jestem zachwycona ! ;:173
Twoje wątki obserwuje od bardzo dawna. Teraz przeglądam je na nowo, bo spacer po Twoim ogrodzie to sama przyjemność. ;:109
Mocno zastanawiam się nad Lady of Shalot. Czy ona pachnie choć trochę ?
Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Witajcie :wit U mnie dzisiaj mroźno i delikatnie sypie śnieg,no cóż jak zima to zima...no to sobie czas umilam ,chcecie wiedzieć czym? No to zobaczcie http://sklep.cebulekwiatowe.pl/pol_m_CE ... m-186.html ;:306 wcześniej przejrzałam jeszcze L. ;:306

Jadziu będę więc pokazywać...tak po troszku :D
Ja swojego Austina też muszę w tym roku chyba ciachnąć mocno ,bo wyrósł dłuuugi pęd ,który rozkrzewił się dopiero na czubku ,co prawda mój rośnie w głębi rabaty i w sumie nawet mi pasowało że jest wyższy,ale chciałabym aby był też i szerszy.

Annes moja Lady of S. rozrosła się bardzo szybko ,więc i ty na pewno w tym roku będziesz się cieszyć z pięknego krzaczka ;:215 to chętnie rosnąca róża i bezproblemowa ,bardzo ją lubię ;:167 ;:167

Sabinko domków było kilka :lol: sama się na nie nie mogłam napatrzeć ,bo to moje pierwsze domki były ;:131
No powiem tak ...moje dzieciaki choć duże miały sporo radochy i nie tylko dzieciaki ;:173
Morden? Pewnie że możesz spać spokojnie ;:215 Jeżeli chodzi o Biedermeier ,to chyba racja z tym przewiewem może być ,bo w zeszłym roku rosła sobie taka solóweczka Obrazek dopiero w jakiejś tam odległości rosła następna róża , miała sporo miejsca i przewiewu,ale podkusiło mnie i zaaranżowałam rabatę hostami ,,które dość mocno ograniczyły B.pole do popisu ,a wręcz przytulały się do niej bardzo nachalnie i nie wiem czy to nie było powodem ,one po prostu ją zagłuszyły ;:222


Ewunia ;:168 ;:196 baaaardzo mi miło ,zapraszam cię kiedy tylko masz ochotę ,mój ogród jest zawsze otwarty dla miłych gości ,zapraszam na ławeczkę ,a ja chętnie odpowiem na twoje pytania ...ot choćby o Lady of S. czy pachnie?Pachnie cudnie !! ;:167 Staję przy niej wsadzam nos do kwiatka ,bo są już one na wysokości mojego nosa ;:306 i stoję tak napawając się tym cudownym zapachem,nie da się przejść koło niej żeby jej nie powąchać,nawet mój M nie bardzo czuły na różane piękności bardzo chwali Lady a to wierz mi duuuże dla niej wyróżnienie ;:173
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”