Tolinka i róże cz.II

Zablokowany
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko, to mamy podobny rytuał... patrzę na termometr, ciągle uważam, że na pewno się popsuł i zaniża temperaturę, potem ubieram kłpaciaki ogrodowe, kurtkę... pies w gotowości na wyjście i biegusiem oblatujemy wszystkie kąty...
Na szczęście dzisiaj znaczna poprawa pogody, nie padało nic białego z nieba!!! ;:215
Taki drobny szczegół, a cieszy... ;:306
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko patrzyłam na długoterminową prognozę pogody, jeśli się sprawdzi, to o porannych przymrozkach możemy już zapomnieć ;:333 , ma być już tylko lepiej ;:215 Weekend w miarę ciepły, więc prace w ogródku mamy zapewnioną ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Mam nadzieję, że śniegu już nie masz! I że cieplej coraz w Twoim ogrodzie.
Ilekroć oglądam Twoje zdjęcia, to "brrrrr" robię! ;:202

Ja zaliczyłam pierwszą kawkę w ogrodzie już w niedzielę, kiedy to przy altanie, osłonięta od wiatru, czytałam książkę na tarasie, popijając z kubka. tak z godzinę siedziałam, a potem zaczęło się chmurzyć.
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Miłka ale Ci zazdroszczę a my z Tolinką palimy w kominku i grzejemy się gorącą herbatą. Taka to sprawiedliwość :wink: Pocieszające jest to, że my też tak niedługo będziemy miały.... może :;230
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

;:202 oj potrafi nas zaskoczyć, pewnie nieźle narozrabiało! A jak różyce, są szkody?
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

O kurcze, okropne widoki na takie zmaltretowane roślinki... :roll: Całe szczęście akurat tulipany szybko się regenerują. Gorzej z resztą ;:222
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Jadziu no mam nadzieję że wreszcie ;:3 a tu co rano szaro,buro i nijako a dziś to nawet śnieg z deszczem :roll: ale co tam jeszcze tylko chwilka ,wytrzymamy?wytrzymamy :D


Basiu ;:306 jakże my podobne do siebie ;:306 Ja wczoraj biegałam w deszczu i rozrzucałam jeszcze obornik ,dopiero sąsiedzi się w głowę pukali ;:306 ale mnie to nie rusza ,najważniejsze roślinki ,teraz muszą dostać wszystko co najlepsze ;:173


Daysy no ja codziennie zerkam na pogodę ,a tym czasem u mnie śnieg z deszczem ;:219 Ale zapowiadają na długi weekend ciepełko ,no to poszaleję wreszcie :tan


Miłka a mam :twisted: co prawda z deszczem ale mam ;:306 ale troszkę cieplej ,przed wczoraj nawet popołudnie spędziłam w ogrodzie musiałam zrobić porządek z sasankami :wink: i kawka też była ;:215 Ty musisz mieć cieplej bo masz więcej pracy :lol: Jak tam ku końcowi już sadzenie?

Aga śnieg nie przyniósł większych szkód ,ale zima zrobiła swoje ,moje giganty Giardina i Mme.Issac P. ścięte do kopca ;:145


Aniu tulipany już stoją na baczność ,róże się pozbierały ,ogólnie nie jest wcale tak źle jak to wyglądało ;:333 Teraz dostaną roślinki nawozu i tylko słonka potrzeba ,bo deszczyk popaduje sobie tak delikatnie ,co prawda czasem ze śniegiem ,ale jestem w stanie go zaakceptować ;:306 teraz woda jest roślinom bardzo potrzebna.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Nie sadzę od trzech dni, bo albo coś mam po południu do zrobienia, albo zimno strasznie. Teraz jeszcze deszcz zapowiadają. Mam nadzieję, ze się im coś pomyliło ;:306 Tylko sasanki musiałam posadzić :evil:
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Wieści z ostatniej chwili pada śnieg :evil: :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

No hej ;:196 , myślałam, że Cię na amen zasypało :wink: . U mnie rano też coś takiego sypało, ale zaraz potem zmieniło się w deszcz.
Totalna porażka, do ogrodu nie ma jak wyjść, na trawnikach stoi woda no i zimno, rano 2 stopnie :shock: a tu koniec kwietnia.
Psa by nie wygonił w taka pogodę a co dopiero człowiek. Bez względu na pogodę weekend też przeznaczam na ogród, trudno, chociaż posadzić muszę ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Słowo śnieg wywołuje u mnie histeryczne zachowania... ;:223 ;:14 ;:124
...moja sunia dzisiaj dwa razy porwała się na wyjście ze mną do ogrodu (wychodzę tarasem), ale za trzecim razem, gdy otwierałam drzwi, nawet jej się z kanapy ruszyć nie chciało... ;:306 pewnie sobie pomyślała "idź gUUpia babo na to zimno sama". ;:219
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Tolinko jeśli to Cię pocieszy to u mnie była taka sama pogoda ze śniegiem i deszczem ;:222 Ogladałam jednak teraz norweską pogodę to od weekendu ma się ocieplić .OBY SIĘ SPPRAWDZIŁO tego sobie życzymy
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże cz.II

Post »

Daysy jestem ,jestem już o zasypaniu nie ma mowy ,coś tam pada ale szybko znika ;:108 I ja szykuję się na ogrodowe szaleństwo i nic ani nikt mnie nie zatrzyma :lol:


Basiu ja to już patrzę z politowaniem na to co za oknem ,to już zimy ostatnie podrygi nie ma bata! Teraz już zrobi się ciepło na bank!Wszystkie prognozy mówią o pięknej pogodzie i tak będzie ;:3 a my będziemy leczyć bolące plecy i spracowane łapki ;:306 i jeszcze nam ta pogoda bokiem wyjdzie czego sobie i tobie życzę ,oczywiście mam na myśli pogodę ;:306


Jadziu no takie dzisiaj miałyśmy atrakcje ,ale mam nadzieję że u ciebie podobnie jak i u mnie nie ma już po śniegu śladu ;:218
Jeszcze tylko podobno jutro kiepsko, a od soboty poprawa pogody ,tak już wszystkim nam potrzeba tego słonka ;:173
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”