Tolinka i róże

Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Moja ma dokładnie tak samo ;:215 muszę spróbować opleść jej pędy wokół podpór... to dobry pomysł. :D
x-ja-a

Re: Tolinka i róże

Post »

Ja protestuję! Do tej pory rzeczona Mamma Mia nie rzuciła mi się w oczy i mogłam się spokojnie bez niej obejść. A Wy co? Rzucacie takimi różami po w/w oczach i jeszcze jaka zdrowa, a jak długo kwiaty trzyma, a jak rośnie ładnie, tiu tiu tiu.... Czarownice :evil: I teraz kombinuję gdzie by się może zmieściła... ;:219 Idę stąd ;:209
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże

Post »

A co tam za ślicznotki masz zamiar posadzić?
Tolinko, mam nadzieję, że będą to same czarujące panny :heja
Skoro mi pozwoliłaś, to je przedstawię
Susanna Tamaro
Eden Rose
Marc Chagal
Anahe Ora
You are Beautiful
Cherry Brandy
I am grateful
Jubile Celebration
Lady of Shalot
Hot chocolate
Jalitah
Acropolis
Route66
Oh wow
Augusta Luise
Fighting Temeraire

Hmmmy, jak by nie liczyć wychodzi 16 ;:oj
Oprócz tego mam sześć marketowych panienek Peace, Kronenburg, China Town, Tom Tom, Mister Lincoln oraz Pink Love

To rzeczywiście będzie się dzialo ;:224 Już zbieram siły i zagrzewam eMa do boju ;:134 Chyba się chłopak przejął i trochę wystraszył ciężkiej pracy, bo już dzisiał dzwonił pochwalić się, że kupił wiertło do kopania dziur :;230 Wiedziałam, że coś wymyśli ;:306

Twoja zidentyfikowana Mamma Mia jest piękna ;:215 Pnące róże niezaprzeczalnie są urokliwe :D Powalają ilością kwiatów ;:180
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Maju spróbuj ,choć ja ją tylko delikatnie przyginam bo jest dość krucha.

Jaga... no nie! czarownice! protestuję ;:124 my jesteśmy czarodziejki :D zobacz jak umiemy wyczarować nowe miejsca w ogrodzie,i jakie piękne rabaty,a i odmiany coraz to piękniejszych róż ....to co ty myślisz, że one wyhodowane są?One wyczarowane w rzeczy samej ;:108
Będąc tu na forum nie raz będziesz drapała się i pukała po głowie ;:124 skąd wziąć kasę?gdzie kupić ?jak przemycić? gdzie wsadzić? może coś wyrzucić? I choć będziesz już miała ze dwieście krzaków...zawsze pojawi się ta cudna!piękna!perełka!muszę ją mieć ;:167 ;:167 ....już się pukasz.... wiem,wiem...ja to robię od trzech lat :;230 a jak zajrzę do Majki,Dorotki,Dysy,Ewuni,Alexii,Tary,Beatki,Ani,Aprilka,Joli....musiałabym pół różanego wymienić..... to wychodzę chora ;:173 i znów tworzę i znów kombinuję i znów się drapię i pukam ;:306 portfel piszczy... biedny ,ale za to jak to dobrze na podniesienie ego wpływa jak każdy chwali ,a ja błyszczę rzucając nazwami..."o ta Lacre,o tamta Eden Rose" ;:224 ...i pomyśleć ,że kiedyś róże dzieliłam na...z dużymi i małymi kwiatami ;:131

Iwonka !!no moja droga ;:oj teraz to ty szybciutko klikaj w taką zakładeczkę "nowy wątek" pokazuj swoje włości i te rabatki potem latorośli przygotowane...... no nie masz innego wyjścia ;:183 Takie ślicznotki zaplanowałaś ;:215
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinka pisze: Będąc tu na forum nie raz będziesz drapała się i pukała po głowie ;:124 skąd wziąć kasę?gdzie kupić ?jak przemycić? gdzie wsadzić? może coś wyrzucić? I choć będziesz już miała ze dwieście krzaków...zawsze pojawi się ta cudna!piękna!perełka!muszę ją mieć ;:167 ;:167 ....już się pukasz.... wiem,wiem...ja to robię od trzech lat :;230 a jak zajrzę do Majki,Dorotki,Dysy,Ewuni,Alexii,Tary,Beatki,Ani,Aprilka,Joli....musiałabym pół różanego wymienić..... to wychodzę chora ;:173 i znów tworzę i znów kombinuję i znów się drapię i pukam ;:306 portfel piszczy... biedny ,ale za to jak to dobrze na podniesienie ego wpływa jak każdy chwali ,a ja błyszczę rzucając nazwami..."o ta Lacre,o tamta Eden Rose" ;:224 ...i pomyśleć ,że kiedyś róże dzieliłam na...z dużymi i małymi kwiatami ;:131
Już się boję... ;:179 ;:179 ;:179 Czy i mnie to czeka..? Początki już mam. :lol:
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Tolinka i róże

Post »

Witaj Tolinko .prawdę napisałaś Iwonce ,ze jak się tu raz na dział rózany zajrzy to już jesteś "zarażona nimi" i ciągle jest ta naj , naj pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
Ewa7
200p
200p
Posty: 264
Od: 27 paź 2013, o 09:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko -pomorskie
Kontakt:

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinka pisze:Maju spróbuj ,choć ja ją tylko delikatnie przyginam bo jest dość krucha.

Jaga... no nie! czarownice! protestuję ;:124 my jesteśmy czarodziejki :D zobacz jak umiemy wyczarować nowe miejsca w ogrodzie,i jakie piękne rabaty,a i odmiany coraz to piękniejszych róż ....to co ty myślisz, że one wyhodowane są?One wyczarowane w rzeczy samej ;:108
Będąc tu na forum nie raz będziesz drapała się i pukała po głowie ;:124 skąd wziąć kasę?gdzie kupić ?jak przemycić? gdzie wsadzić? może coś wyrzucić? I choć będziesz już miała ze dwieście krzaków...zawsze pojawi się ta cudna!piękna!perełka!muszę ją mieć ;:167 ;:167 ....już się pukasz.... wiem,wiem...ja to robię od trzech lat :;230 a jak zajrzę do Majki,Dorotki,Dysy,Ewuni,Alexii,Tary,Beatki,Ani,Aprilka,Joli....musiałabym pół różanego wymienić..... to wychodzę chora ;:173 i znów tworzę i znów kombinuję i znów się drapię i pukam ;:306 portfel piszczy... biedny ,ale za to jak to dobrze na podniesienie ego wpływa jak każdy chwali ,a ja błyszczę rzucając nazwami..."o ta Lacre,o tamta Eden Rose" ;:224 ...i pomyśleć ,że kiedyś róże dzieliłam na...z dużymi ;:215
Dziewczyny oplułam monitor:-) ale jakże prawdziwe :-)
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Tolinka i róże

Post »

;:306 Ja też Obrazek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże

Post »

No tak! Ja to w różach niezbyt mocna jestem, ale trochę tego mam... No i wiecznie dokupuję... U mnie "nic" to znaczy 11 sztuk - tyle kupiłam tej jesieni z zastrzeżeniem, że niczego już nie będę sadzić... ;:306 Zwłaszcza wiesz, że ja to daliowa, a nie różana. Wczoraj 5 przytargałam z Leroja, chwyciłam za Duftfestival, ale obok stały takie ładne bez etykiet za 4 zł, nie wziąć? Wiem, wiem! Nie kupuje się róż w ciemno! Zamawia się grzecznie w szkółce konkretne zdrowe i piękne odmiany! Wiem! ;:173
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże

Post »

Miłka ja tez kupuję nn-ki, czasem okazują się ślicznymi różami, czasem niestety nie, ale za takie grosze można sobie pozwolić na "rozrzutność" ;:306
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Tolinka i róże

Post »

A ze mnie jest silna kobita! Po rozczarowaniach wiosenno- marketowych postanowiłam nie kupować róż bez etykiety. Co innego, gdy ją mają! Ale jesienią nawet z tych zrezygnowałam. Główny wyznacznik marketówek - muszą być zdrowe i mieć dorodne pędy.
Tolinko - ja jeszcze niedawno dzieliłam też róże na czerwone , różowe i żółte. Ale dzięki Tobie i innym ;:162 zaczynam mieć już o nich mglistą wiedzę.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże

Post »

Kupując marketowe różyczki ryzykujemy jedynie, że kupimy tzw. kota w worku :;230 Ale czasami może się okazać, ze nasz kocurek jest prześliczny ;:63
A przecież w szkółkach, z tego co czytałam tez mogą zdarzyć się pomyłki :| Dlatego też najważniejsze jest aby nasze róże cieszyły nasze serca bez względu na to czy mają szlacheckie pochodzenie, czy nie ;:108

Tolinko, mój wątek jeszcze musi trochę poczekać ;:224 Teraz ogród uśpiony, muszę poczekać na wiosnę. Wtedy wracają chęci, rzucamy nowe wyzwania ;:134 i wszystko staje się prostsze. A na razie zasiądę w pierwszej ławce i będę chłonąć jak gąbka wiedzę, jak zadbać o swoje nowe przyjaciółki :tan
3 KOTY
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1125
Od: 7 kwie 2010, o 11:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinko!

Nie wiem czy przeczytałam ze zrozumieniem, jeszcze będziesz w tym roku sadziła róże, ja właśnie zastanawiam się czy już nie za późno?
Marta
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”