Róże i... 2013 ;)

Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu, wspaniałe zdjęcie Star Profusion ;:138 Będę musiała ją mocno ciąć w tym roku...... wypuściła bardzo długie badyle.
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu - dziękuję za odpowiedź, ja też tak ją przytnę; śliczną kolekcję pustaczków pokazałaś ;:167
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Wszystkie pustaczki są piękne ;:215
Z pokazanych mam tylko Twiggy's Rose ale dopiero od jesieni więc czekam na jej pokaz ;:65
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu, przyznaję ze skruchą, że nie lubię pustaczków (w większości), ale Star Profussion - no cudo ;:167
Hm, spoglądam też łakomie na Jacqueline du Pre... Jeszcze pooglądam pustaczki w innych ogrodach, ale nie wykluczam, że kiedyś je zaproszę do siebie ;:108 Masz może więcej zdjęć Star Profussion? Pokaż jeszcze, please ;:218
Pozdrawiam, Elwi
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu dziękuję za zdjęcia pustaczków.... są niesamowite..... jakoś szczególnie pociągają mnie te z najmniejszą ilością płateczków...... pojedyncze..... są niesamowite ;:167
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu, dziękuję za kolejną porcję energetyzujących zdjęć ;:196
Lark Ascending chodzi za mną niemiłosiernie. Muszę ją kupić ;:65
Pozdrawiam serdecznie :wit
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Zastanawiałam się nad kupnem Twyggis. Ale na razie zrezygnowałam, bo przecież trzeba posadzić gdzieś jeszcze Pashminke. Na razie nic nie wymyśliłam. Muszę najpierw pół rabaty przekopać. Może coś wpadnie do głowy
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Aniu u mnie Lavender Lassie to okaz zdrowia i wigorności .Mam ją od Ewci [gloriadei] i jestem bardzo zadowolona .Ma około 2 m wysokości no może nie całkowicie ,ale rośnie w półcieniu .Żadnego chorego listka nie miała ,więc się dziwię ,ze narzekasz na nią .Chyba obie z Anią mamy z tego samego źródła .Natomiast z Twiggys Rose też jestem bardo zadowolona .Ma piekne kwiaty i rosła zdrowo jak na pierwszy sezon
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

nena08 pisze:Aniu, wspaniałe zdjęcie Star Profusion ;:138 Będę musiała ją mocno ciąć w tym roku...... wypuściła bardzo długie badyle.
No popatrz, a moja wciąż malutka, podrosła, ale pędy nie mają więcej niż 30 cm.
MaGorzatka pisze:Aniu - dziękuję za odpowiedź, ja też tak ją przytnę; śliczną kolekcję pustaczków pokazałaś ;:167
Dzięki :D
edulkot pisze:Wszystkie pustaczki są piękne ;:215
Z pokazanych mam tylko Twiggy's Rose ale dopiero od jesieni więc czekam na jej pokaz ;:65
U mnie ta róża sprawdza się bardzo dobrze, jestem z niej bardzo zadowolona.
Elwi pisze:Aniu, przyznaję ze skruchą, że nie lubię pustaczków (w większości), ale Star Profussion - no cudo ;:167
Hm, spoglądam też łakomie na Jacqueline du Pre... Jeszcze pooglądam pustaczki w innych ogrodach, ale nie wykluczam, że kiedyś je zaproszę do siebie ;:108 Masz może więcej zdjęć Star Profussion? Pokaż jeszcze, please ;:218
Pozdrawiam, Elwi
Z pustych róż chciałabym jeszcze Nozomi, Ballerinę i Mozarta, ale to tak, jak mi wpadną w łapki gdzieś przy okazji a posadzić je i tak musiałabym za ogrodem.
AGNESS pisze:Aniu dziękuję za zdjęcia pustaczków.... są niesamowite..... jakoś szczególnie pociągają mnie te z najmniejszą ilością płateczków...... pojedyncze..... są niesamowite ;:167
No nie, takie proste w konstrukcji a tle uroku mają ;:oj
robaczek_Poznan pisze:Aniu, dziękuję za kolejną porcję energetyzujących zdjęć ;:196
Lark Ascending chodzi za mną niemiłosiernie. Muszę ją kupić ;:65
Pozdrawiam serdecznie :wit
Kasiu, polecam, wygląda mi na fajną, konkretną różę.
Margo2 pisze:Zastanawiałam się nad kupnem Twyggis. Ale na razie zrezygnowałam, bo przecież trzeba posadzić gdzieś jeszcze Pashminke. Na razie nic nie wymyśliłam. Muszę najpierw pół rabaty przekopać. Może coś wpadnie do głowy
Ja też kopię i kopię.. I jakimś cudem wciąż znajduje miejsce, jak zajdzie potrzeba... :;230
JAKUCH pisze:Aniu u mnie Lavender Lassie to okaz zdrowia i wigorności .Mam ją od Ewci [gloriadei] i jestem bardzo zadowolona .Ma około 2 m wysokości no może nie całkowicie ,ale rośnie w półcieniu .Żadnego chorego listka nie miała ,więc się dziwię ,ze narzekasz na nią .Chyba obie z Anią mamy z tego samego źródła .Natomiast z Twiggys Rose też jestem bardo zadowolona .Ma piękne kwiaty i rosła zdrowo jak na pierwszy sezon
Zobaczymy, co pokaże ten sezon, u mnie rosła w pełnym słońcu, przesadziłam ją właśnie za dom, tam jest słońce tylko wieczorem, bo to zachodnia strona. Jadziu, u Ciebie rośnie w półcieniu, a jak Ci kwitnie? Martwię się, czy zbyt duży cień nie wpłynie na jej jakość i obfitość kwitnienia.
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Ania, jak Ci zimuje Elbflorenz? Mnie już zaczyna brakować cierpliwości...
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Zimuje, ale wcale mi nie kwitła w tamtym roku :( , ani nie rośnie ani nic :shock:
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

Wredna różycha ;:14 U mnie jak zakwitnie łaskawie to czasem aż trzy kwiaty ma...
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Róże i... 2013 ;)

Post »

To i tak 3x lepiej niż moja :;230
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”