Różyce Kasi82

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia82
500p
500p
Posty: 583
Od: 25 lut 2012, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Różyce Kasi82

Post »

Przedstawiam Wam moje różyczki, w ogródku cieszą moje oko i powonienie ale i pięknie wyglądają z zielonymi liśćmi funkii we flakonie.
Są to moje początki ogrodnicze, więc nie znam nazw tych róż, za identyfikację z góry dziękuję.
Przepięknie pachnąca różowa różyczka - w ubiegłym roku nie zakwitła, więc przesadziłam ją, podcięłam, zasiliłam nawozem - za to odwdzięczyła się w tym roku jedną różyczką
Żółta pachnąca herbatką i miodem w ubiegłym roku słabo kwitła - w tym roku może nie kwitnie obficie ale ma sporo kwiatów
Czerwona podobnie jak żółta nie kwitła w tamtym roku zbyt obficie, nie pachnie ale jest piękna, jedna z nich poszła na bukiecik dla narzeczonej kolegi. Bukiecik zrobiony z jednej żółtej różyczki i dwóch czerwonych po bokach, dookoła nich dodałam zielone liście funkii, kolega zachwycony :D narzeczona przeszczęśliwa.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Różyce Kasi82

Post »

Kasiu, jak miło popatrzeć w niedzielę z rana na takie ładne róże :D . Zamieszczaj jak najwięcej zdjęć.
Jeżeli chodzi o ceny róż, to ja za żadną różę u siebie nie zapłaciłam więcej niż 15 zł :lol: . Na droższe szkoda byłoby mi pieniędzy, biorąc pod uwagę, że w moim klimacie nigdy nie mogę być pewna czy róża przezimuje.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
kasia82
500p
500p
Posty: 583
Od: 25 lut 2012, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Różyce Kasi82

Post »

kania na Podlasiu bywają bardzo mroźne zimy, jednak u mnie większość przezimowała - pnące przymarzły ale na razie nie wykopuje, poczekam do przyszłej wiosny, każdy dostaje w życiu szanse :D
Ta różowa różyczka to tak jak pisałam z Care... za symboliczną wręcz kwotę, nazywa się Camelot - pachnie pięknie - żałuje, że nie wziełam parki lub 4 ;:oj
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasia82
500p
500p
Posty: 583
Od: 25 lut 2012, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Różyce Kasi82

Post »

Moje maleńkie ślicznotki z cienia
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Różyce Kasi82

Post »

Witaj, chciałam pochwalić Twoje różyczki ;:138 . Chociaż "nie markowe" to bardzo ładne. Ja też jestem początkującą różomaniaczką i muszę przyznać, że róże, które obecnie kwitną u mnie najpiękniej, to zdechlaki z wyprzedaży marketowych, może to z wdzięczności za uratowanie ? Nie zawsze to co drogie musi mieć lepszą jakość.
Życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Różyce Kasi82

Post »

Ta czerwona piękna ;:167
Awatar użytkownika
kasia82
500p
500p
Posty: 583
Od: 25 lut 2012, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Różyce Kasi82

Post »

Aniu... tak - ślicznie zakwitła i w dodatku w cieniu - co mnie bardzo zdziwiło
Kolejna sesja moich różyczek:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kureczka81
100p
100p
Posty: 103
Od: 19 mar 2012, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mława, strefa 6a

Re: Różyce Kasi82

Post »

:wit Kasiu!
Różyczki mimo, że nie ,,markowe'' to piękne. Sama posiadam różyczki z marketu za przysłowiowe 5 zł i mają się dobrze. Najdroższa róża u mnie kosztowała 20 zł, bo po pierwsze szkoda by mi było tyle kasy na różę która w moim regionie może zimy nie przetrwac. Czasami są niespodzianki, gdy te niemarkowe okazują się markowymi :;230 Ta żółta to nie przypadkiem Friesia?
" Chcesz być szczęśliwy przez całe życie - załóż sobie ogród ! "
pozdrawiam maniaków natury Agnieszka
róże kureczki81
Awatar użytkownika
kasia82
500p
500p
Posty: 583
Od: 25 lut 2012, o 09:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Różyce Kasi82

Post »

kureczka81 pisze:... Czasami są niespodzianki, gdy te niemarkowe okazują się markowymi :;230 Ta żółta to nie przypadkiem Friesia?
Kureczka81 wszystko możliwe :;230 te trzy pierwsze dostałam w spadku ... po poprzednich właścicielach ;:oj uwielbiam różyczki - ten zapach...mmm miód :D pięknie się też komponują ze świerkami i jodłami i we flakonie oczywiście :;230
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”