Wątek różany Atki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Wątek różany Atki

Post »

;:65 ;:65 ;:173
Awatar użytkownika
Atka-a1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1357
Od: 28 kwie 2009, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Raszyn

Re: Wątek różany Atki

Post »

Aszka pisze:Beatko,coś w tym jest,że niektóre róże nie lubią ogrodu i pomimo opieki padają.I dobrze,że można sobie to tak tłumaczyć.Od razu lepiej :twisted:
A Star Profusion miałam na liście zakupów ;:173
Aszko, no u mnie niestety sie nie sprawdziła, albo ja sie nie sprawdziłam jako jej opiekunka :roll:
gajowa pisze:Będę się jej przyglądać i doniosę natychmiast :D
Bardzo jestem ciekawa jak będzie u Ciebie rosła
AniaDS pisze:Mnie się też udało w końcu dostać Star Pr., ciekawe jak się spisze :roll:
Aniu, czekam na informacje, może coś źle z nią robiłam, np. niepotrzebnie chciałam wyprowadzić na pienną.
gajowa pisze:Beata, co tam u Ciebie i Twoich róż? :D
JSZFRED pisze:Beatko jak tam różyczki ?
Zabeczka101059 pisze:Hej co tu tak cicho :roll: pokazuj swoje ślicznotki ;:196
JSZFRED pisze:Beatko czekamy
AniaDS pisze:;:65 ;:65 ;:173
Dziewczyny dziękuję za odwiedziny. Robię zdjęcia, ale z braku miejsca na żabie i z braku czasu nie wklejam. Jakoś ten rok szybko mi ucieka ;:124
Róże niestety przez mój brak czasu trochę zaniedbane - nie podcięte na czas i nie opryskane od grzyba. Szczególnie tego grzyba muszę jak najszybciej nadrobić. Zauważyłam, dzięki tegorocznej pogodzie, że róże o matowych liściach gorzej reagują na słońce i te potworne upały. Pewnie nie odkryłam nic nowego, ale następnym razem na pełnym słońcu będę tylko sadziła róże o błyszczących liściach.
Natomiast chyba wszystkie mi zakwitły z tych kupionych w zeszłym i w tym roku. Wyjątkiem jest Veilchenblau, reszta choć po jednym kwiatku miała.
Swany muszę ściąć (była zrobiona na pienną), na szczęście zdrowo odbija od dołu. To co było na pniu, zakwitło jakimiś dziwnymi kwiatami, małymi i pojedyńczymi, a liscie żółte i drobne się zrobiły. Żeby nie to, że w zeszłym roku kwitła normalnie, to pomyślałabym, że to dziczka. Nic to, zrobię z niej pienną w przyszłym roku, a w tym ją trochę puszczę wolno :D
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Wątek różany Atki

Post »

Może ona nie chce być pienną? :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”