moje ogrodowe początki

Awatar użytkownika
Rozanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1832
Od: 9 lut 2009, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Toruń/Puszcza Bydgoska

Re: moje ogrodowe początki

Post »

Lulka, pięknie się zapowiada, no, no. Zaczęłaś od azali i Rh, ale wiem, że na pokazanie czekają jeszcze lilie. ;:65
Nazwa "rodzik" jest bardzo przyjemna, a chyba Forum czytają ludzie ze zrozumieniem, a ci co się nie znają nie wypowiedzą"rhododendron", tym bardziej nie napiszą. :;230 Troszkę więcej luzu poproszę, mamy się tu dobrze bawić. :D Chyba, że się mylę ;:224
To, na oknie, to na pewno nie jest lawenda :D prędzej macierzanka, będzie niespodzianka. ;:138
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: moje ogrodowe początki

Post »

kurcze trochę mnie tu nie było :oops: . Tak, trochę luzu jest wskazane-jak ktoś będzie się chciał doczytać, to się doczyta o co chodzi. Nie wazne :idea:
Ciekawe jest to, że ja tą moją lawendę kupiłam z blaszaną, świetną donicą w pięknym opakowaniu hehe..., wychodzi na to, że się komuś pokiełbasiły ziarenka.
Większość roślinek już posadzona, obiecuję sobie, że więcej nie będę dokupywać, ale jakoś mi nie wychodzi.
Rozetko, sprawdzałam jaka nazwa RH, ale oczywiście nazwa mi wypadła z mózgownicy-nie jest to na pewno ta, którą ty wpisałaś.
Obiecałam fotki, ale jakoś czas mi ucieka przez palce i jak sobie przypomnę, to już ciemno, a wtedy moja komórka nie robi fotek niestety
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: moje ogrodowe początki

Post »

To moja ślicznota ;:138, co prawda jakość fotki nie najlepsza, ale i tak widać, że ledwo kwiatki trzyma-mam nadzieję, że przetrwa zimę.
Obrazek

Usunęłam pustą klepsydrę po zdjęciu
Deirde
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: moje ogrodowe początki

Post »

Lulko, wpisuję się, żeby dopingować Twoim ogrodowym poczynaniom :) początki są fajne - można obserwować z roku na rok, jak bardzo zmieniają się nasze ogrody, dlatego fotografuj jak najwięcej :)
coż za cudowna róża!
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: moje ogrodowe początki

Post »

Witaj Lulka, lepiej późno niż wcale. Ganiasz po wszytkich watkach, a u siebie to co :;230 :;230 .
Pokazuj co tam Ci urosło. Różyczka szczepiona na pniu jest piękna. Na zimę musisz o nią zadbać.
Piszesz w moim wątku, że biegniesz do ogrodniczego. Tam będziesz robić te zdjecia ? . ;:65 ;:65 ;:65 już się nie mogę doczekać.
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: moje ogrodowe początki

Post »

zapraszam do nowo założonego wątku
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”