Róże Kici

x-K-9

Re: Róże Kici

Post »

Bardzo się cieszę,że podobają się Wam moje róże.
Rzeczywiście uwielbiam róże historyczne.Nawet założyłam wątek poświęcony różom historycznym.
Swoje w większości zakupiłam w szkółce "Rosarium" i jestem bardzo z nich bardzo zadowolona.Kilka kupiłam w szkółce Petrovica w Serbii,dzięki Sevovi.Lecz te serbskie nie były zbyt dorodne i dłużej się zbierały.Czekam na ich pierwsze kwiaty.W moim zestawie brakuje mi jeszcze Souvenir de la Malmaison.
Poza różaną mam jeszcze pasję iglakową,choć moje dzieci twierdzą,że to już nie jest pasja tylko "nałóg ogródkowy".
Awatar użytkownika
grazka24
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 19 maja 2010, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: m.Łódź

Re: Róże Kici

Post »

Zosiu, chyba mam Ene ;:138 , bo znalazłam etykietę z opakowania z Rosanexu .Wsadzona w zeszłym roku na jesieni. Jej pierwsze kwitnienie u mnie.Mówisz,że bardziej pachnie.Ta Barkarole ma prawie czarne pąki,taki ciemny bordo.Wiesz musze teraz porównać, bo mam jedną i drugą.Ingrid ma ogromne kwiaty i płatki jakby zamierały.W ogóle nie opadają.Jest cudna.I mam rabatową.Kwiaty mocna czerwien , prawie karmine,średnica 5-6 cm.Wygladają jak bukiety.Miałam tez Dame de Cour, ale chyba zmarzła i nie chciała kwitnąć.Była piękna.Czekam na fotki z nazwami. ;:108 Ta Maria Antonieta tez mam podobna.Lekkie zaróżowienie w środku.Kwiaty ogromne. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Aga2
200p
200p
Posty: 448
Od: 31 mar 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Róże Kici

Post »

Zosiu która z twoich róż najdłużej trzyma kwiat ?
i napisz o Comte de Chambord jak ją widzisz
Pozdrawia Agnieszka.
Mój ogród
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”