Kaajowa przygoda z różami

Zablokowany
Awatar użytkownika
kaaj
500p
500p
Posty: 761
Od: 26 mar 2007, o 18:04

Re: Kaajowa przygoda z różami

Post »

Oj tak, niektóre są bardzo niebezpieczne.
Zimowo ;:19
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kaaj
500p
500p
Posty: 761
Od: 26 mar 2007, o 18:04

Re: Kaajowa przygoda z różami

Post »

W tym roku zdążyłam wyrobić się z opryskiem miedzianem :heja , mam nadzieję że się królewny odwdzięczą ;:224
Zima ciężka za nami, ale nie jest tak najgorzej. Jedynie Tip Top nie jestem pewna czy przeżył.
Ale za to moje pnące: Edenka, Amadeus i Aloha zimę przetrwały rewelacyjnie, zieloniutkie i już mają nabrzmiałe oczka. Po niedzieli zapowiadają nocne przymrozki, może potraktować je Asahi, jak myślicie?
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Kaajowa przygoda z różami

Post »

:wit Kaju,
W pięknym stylu urządzasz swój ogród, a o różach już nie wspomnę. Kratka, którą sama zaprojektowałaś jest tak udana, że już ja raz przywoływałam w swoim wątku (bez pozwolenia ;:131 )
Jeszcze ta ławeczka, mam jakąś słabość do metalu malowanego na biało. ;:138 Poproszę na pw informację gdzie ją mogę sobie też zrobić i stolarza na kratkę również .
Hortensja na płocie , jak dla mnie rewelacja, po co sadzić żywopłoty ciągle je ciąć, ten pięknie się prezentuje. :heja
Wczoraj widziałam w ogrodniczym szczepioną na pniu czerwoną róże. Nie miała podanej nazwy na etykiecie. Prezentowała się bardzo okazale, a dziś dojrzałam ja u Ciebie, to była Skarlet Pimpernel.
Masz jeszcze ta różę ? :D
Awatar użytkownika
kaaj
500p
500p
Posty: 761
Od: 26 mar 2007, o 18:04

Re: Kaajowa przygoda z różami

Post »

Nie :( niestety już jej nie mam, to były różyczki pienne z lidla i niestety wszystkie popadały.
Tegoroczna zima także nie była za łaskawa dla moich królewien. Definitywnie padła Tip Top, 3 trzyletnie róże NN także, jedna z Nostalgii, reszta powoli rusza, poczekamy zobaczymy :?:
Majeczko pozdrawiam Cię i zapraszam.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”