Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

;:138 ;:138 ;:138 super, widzę zielone wieści, gratulacje ;:196
Dorotka dobrze, że wstawiłaś kolejne zdjęcia 'nn' teraz wyraźnie widać, że to nie Amelka.
Róża jest śliczna, mi kolorem przypomina Crocus Rose. Może uda się ją nazwać :D
Anna Boleyn ma ładne kwiaty, podoba mi się ;:180
Oj jaka jestem ciekawa kwiatów kolejnych Austinek ;:65 ;:65 ;:65
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko, do twarzy Ci w zieleni! Gratuluję objęcia funkcji moderatora ;:215
Piękne Twoje różyczki, nie idzie się napatrzeć...
Nie wiem co mi się w głowie zakodowało, że Crocus jest biała ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
x-ja-a

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko, gratulacje z okazji zieloności ;:136
No ja nie wierzę, że Ty mieszkasz w tej samej strefie klimatycznej co ja! Przecież Twoje róże wyglądają jakby to już prawie połowa czerwca była, a przecież wszystkim wiadomo, że w różanym kalendarzu jest dopiero koniec maja! :shock: Jak zwykle bujność, cudowne kwitnienia i zdrowie Twoich krzewów skłania mnie do myślenia o jakichś czarach, które nad nimi odprawiasz. Twoja Eglantyne jest okazem zdrowia, a mój pierwszy krzaczek wygląda jak człowiek po ciężkiej gruźlicy, a drugi zaczął sezon obiecująco, ale też źle wygląda. Nakarmiłam obornikiem, mam nadzieję, że to pomoże. Pytasz o pędy Granny. U niej miałam tak w zeszłym roku, ale pod koniec sezonu. Za to u Aphrodite nowe pędy pojawiały się i obumierały, jakby zwiędły i to było na początku czerwca. Tak było dwa razy, potem już rosły normalnie. Do dzisiaj nie wiem co to było, bo nie brak wody.
Mam w koszyku Boscobel i Princess Ann. To Twoja sprawka ;:209
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko teraz nie będziesz mieć tyle czasu dla nas ;:174 chociaż cieszę sie z Twojego awansu ;:196 GRATULACJE
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko Austinki pięknie CI kwitną masz też takie których ja nie mam i waham się z zakupem czy aby nie będą się bardzo pokładać , podoba mi się Eglantyne i widzę ,ŻE U ciebie ma ładnie zbudowany krzaczek ile lat już ona ma.? te same obawy mam do Wildeve . ;:3
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Ja ostatnio jakaś opóźniona jestem ;:223 Ale jestem ;:108 ;:65
Szybciutko się witam w nowej części i serdecznie gratuluje stołeczka ;:196 To się nazywa właściwa osoba na właściwym miejscu. Rzadko ostatnio obserwuję, ale tym razem to strzał w dychę ;:196 Mam tylko nadzieję, że nadmiar obowiązków nie odciągnie Cię od pokazywania swojego cudownego różanego raju. A ja tak się właśnie czuję, jak bywam u Ciebie.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko i ja przyłączam się do gratulacji ;:162 Kochana, ależ u ciebie jest różany busz, boskie klimaty. Ja też pokochałam róże i kilka mam tych co i ty. Doktorek mnie zaskoczył. Swojego kupiłam w tamtym roku jesienią i to jest bardzo marna sadzonka. Dodatkowo wiosną go przesadziłam co jeszcze pogorszyło sytuację. Będę o niego dbać, może kiedyś będzie taki piękny jak Twój.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko , oczywiście gratuluję ;:63 .Mamy ogrody w jednej strefie ,Twoje róże są w pełnym rozkwicie a moje dopiero startują . Myślę że Masz rację że wiele zależy od jakości sadzonek bo jedne rosną świetnie , inne byle jak i jeszcze marnieją w oczach .Wniosek , ciągłe i nieuniknione zmiany w ogrodzie , czyli brak nudy ;:306 .Zazdroszczę Ci tylko zapachu . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko zaświeciłaś mi się na zielono ;:oj suuper!! Gratuluję ;:168
Muszę ci powiedzieć że klęczę przed monitorem ;:108 to co zobaczyłam na twoich zdjęciach zwaliło mnie z nóg ,masz tak piękne kwitnienia że można patrzeć i wzdychać bez końca ,a na żywo to dopiero musi być festiwal koloru ,zapachu i cudnej urody róż ;:167 ;:167 ;:167
Wiem źe pamiętasz :wink: ale nie musisz się spieszyć na prawdę jeszcze czas ;:168
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Qurczę, mi też coś się wydawało, że jest inaczej, a to ten zielony! Ale ja taka przytomna, że jak poczytałam wpisy, to dopiero zajarzyłam. Gratulacje.
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj Dorotko,
gratuluję awansu i cieszę się, że tak miła i kochana osoba będzie się nami opiekować. ;:215

Twój ogród powala na kolana, wertuję zdjęcia w tą i z powrotem ;) Cieszę, się, że moja chiroba różana Dzięki forum się poglębiła, ani trochę nie żałuję :tan Niedługo i ja będę się cieszyć pełnią kwitnienia, a póki co cieszą duszę i serce niezmiernie nawet te pojedyncze kwiatuszki ;:167
Abraham zasłużenie chyba jest Twoim ulubieńcem, cudny! ;:167
Jak Ty to robisz, że nowo posadzone krzaczki masz takie wypasione!!! :shock: Anne Boleyn piękna, taka dorodna. Moje z jesieni i wiosny to takie 20-30 cm od ziemi i po dwa pędy na krzyż :) Muszą chyba być te Twoje rączki magiczne, że tak te róże się starają. Wszystkie piękne, bez wyjątku.

Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko ja jeszcze nie kumata, dopiero jak poczytałam, to mi rozjaśniło się w główce, czemu wszyscy gratulują "zielonego" ;:124
Za Twój awans ;:304 Gratuluję ;:63 nie tylko zresztą awansu ale i tylu już kwitnących przepięknych róż ;:108
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

To teraz Dorotka wykreśli z planu dobowego spanie ;:306 No bo chyba nie nas w swoim różanym fanklubie ;:218

Na forum nowa "fucha", austinek z roku na rok coraz więcej - jak nic zwieńczenie zasady, że im więcej obowiązków, tym lepsza organizacja :D
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”