Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Zablokowany
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Doroto, Przed snem pooglądałam Twoje cudeńka ;:167 teraz na pewno będę miała bajeczno-różane sny ;:19
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Majeczko, cała przyjemność po mojej stronie ;:196 Bathsheba rozkwitła i świeci własnym blaskiem ;:167 Po dwóch dniach kwiat zjaśniał, ale i tak jest śliczny. Jeśli chodzi o trwałość, trzy dni to chyba będzie maksimum na razie. Mam nadzieję, że wraz z wiekiem kwiaty będą bardziej trwałe.
Przykro mi z powodu Eden Rose :( U mnie po ostatniej wichurze też nie najlepiej. Dzisiaj przeszła kolejna, co psuje mi nieco humor, bo kwiaty pod wpływem wiatru i wody pozwieszały smętnie główki. Najbardziej oberwały te największe krzaki. Obawiam się, że po dzisiejszej ulewie róże już nie będą tak pięknie wyglądały.
:wit Dorotko dla mnie kwiaty Bathseby są również śliczne. Wybarwienie kwiatów na jaśniejszy kolor dodaje jej tylko uroku. ;:215
Podobnie ma Carolin Knight z tym, że jej kwiaty są zdecydowanie trwalsze. ;:108
Moja Bathseba ładnie rośnie i ma pączusie, nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę i wygłaszczę ;:170
A, wiesz, że Edenka po utracie 3 pędów dała czadu na całego :;230 :;230 ma kilka nowych, które dźgają do góry aż miło ;:215
Dobrze, że pokazujesz tyle piękności ;:168 ciągle tu zaglądam i robię sobie ucztę dal oczu i marzę ;:170
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj Dorotko :wit . Jak ja mogłam przegapić takie cudne otwarcie ;:223 ?? Wybacz ;:196 . Normalnie jestem w raju ;:167 . U Ciebie tak pięknie i tyle cudnych róż Ci kwitnie ;:138 . Jest bosko ;:138 . Przykro mi z powodu poburzowych szkód ;:168 . Jak nie urok to sr.... :roll: . Jak oglądam Twoje zdjęcia to pojawiają się nowe chciejstwa :lol: . No ale jak tu się oprzeć takim widokom ?? Dorotko jesteś wielka ;:180 , podziwiam Cię za ogrom pracy jaki musisz włożyć w swój różany raj a miałaś przecież problemy z kręgosłupem tej wiosny . Z przyjemnością będę podglądała dalej Twoje śliczności ;:196 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16964
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko :wit
Gdyby mieli wybierać osobę od róż to pewnie miałabyś czołowe miejsce. ;:108 ;:108
Nikt tak bardzo nie kojarzy mi się I tak mocno z pięknymi różami jak Ty.
Owszem za tobą jeszcze kilka osób widzę.
Przepiękny ten twój raj różany.
Wszystkie u ciebie takie dorodne, duże krzaczki ( U mnie takie nie są ;:185 ) i tak obficie ukwiecone.
Z wielką przyjemniscia oglądam każdą fotkę czytam odmiany i wzdycham. :wink:
Awatar użytkownika
monimg
500p
500p
Posty: 565
Od: 13 lut 2012, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Obrazek[/quote]

Dorotko, czy ta ciemna róża to jest Munsted ? Chyba Cię już kiedyś o nią pytałam. NIeważne. Super się prezentuje. Oczy lecą do niej odrazu.

Nie mogę się napatrzeć! Już w zasadzie jesteś w pełni kwitnienia. Widać, że róże spisują się na medal.
Piękne ilości kwiecia na krzakach ;:108
Moje musiały troszkę odbudować się, choć niektóre też mi nie poskąpiły ;:224 pączków.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko , obiecałam sobie że nie będę szalała z różanymi zakupami , ale jak zaglądam do Twojego ogrodu to ciągle coś mi wpadnie w oko , no i jak tu żyć ? Uwielbiam ten moment i mogłabym spać razem z kwitnącymi różami w ogrodzie .
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Rety... Dorotko... aż nieprzyzwoite te widoki nam serwujesz... i jak ja mam się teraz w pracy odnaleźć?
Kochana co możesz powiedzieć mi o Diamond Eyes? Szukam ciemnej róży. Najbardziej podoba mi się Tuscany. Kolor na ten moment idealny. No ale jego zdrowotność mnie nie zachęca. :roll:
Crocus to niezły potworek. U mnie póki co skromna i wdzięczna pannica. Czekam aż urośnie.
Powtórzę raz jeszcze: zjawisko u Ciebie. Mimo, że nie zawsze odzywam się od razu, to oglądam i oglądam widoki u Ciebie. Dziś jestem już któryś to raz u Ciebie. ;:168
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16020
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Trudno coś dodać do moich poprzedniczek, tak żeby się nie powtarzać. Powiem więc tylko: rewelacyjnie. Chyba wczoraj czy dzisiaj pisałam u Asi, że według podręcznikowych znawców nie będzię na Mazowszu róż zjawiskowych ze względu na glebę i zanieczyszczenia. Patrząc na moje róże, całkowicie się z nimi zgadzałam. No cóż... nie widzieli Twojego ogrodu. ;:180
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko - ale dajesz po oczach! Jeszcze trochę takich fotek i latem zjawiam się u Ciebie i to nie wirtualnie, a osobiście. Sama zapraszam do Poznania na kawunię i pogaduchy o różach i nie tylko ;:304 Dorotko, jeśli będziesz robić zamówienie u Austina, to koniecznie się ze mną skontaktuj. Zauroczyła mnie róża Bathsheba, ale nie widzę jej w polskich szkółkach i m.in. ja chciałabym ściągnąć od Austina. Znasz tę różę? A może ją masz?
I jeszcze jedno - wstyd się przyznać, ale dopiero przed chwilą zwróciłam uwagę na słowo " mały" w tytule Twojego wątku i omal nie oblałam się z wrażenia gorącą herbatą, bo kubeczek wypadł mi z ręki z wrażenia. O swoim rożanym raju możesz powiedzieć : niezwykły, wyjątkowy, cudny - ale mały?
Awatar użytkownika
Klara154
100p
100p
Posty: 148
Od: 14 sie 2012, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Nie może mnie tu zabraknąć. Twój wątek to kopalnia wiedzy.
U mnie kwitnienie róż jeszcze nie jest w pełni. Jakby przyczajone były, może dlatego, że jest sucho...?
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj :wit . Piję popołudniową kawusię i pomyślałam, że zajrzę . Księżniczka Anna jest boska , ma mega kolorek :lol: . Myślę o niej bardzo i nie wiem czy nie skusić się na nią. Jak u niej ze zdrowiem ?? U Ciebie stworzyła całkiem ładny krzaczek ;:108 . Nie przypala się na słońcu ?? Z uwagą przyglądam się Twoim połączeniom kolorystycznym róż bo u mnie powoli robi się różowo ;:306 . Muszę zacząć kombinować z jakimiś budyniowcami ;:131 . Oj długa droga przede mną ale jak naoglądam się takich widoków to chcę mieć chociaż w połowie tak ładnie ;:138 . Masz może różę Dinky ?? Pozdrawiam i czekam na kolejne widoki :wit .
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko Twoje róże w pełni kwitnienia , a moje pierwsze już ścięłam , chyba poczekam do jesieni z zakupem /eglantyne/ , a mam już parę na oku /wolne miejsca po zimie/ , Twoje panny szaleją teraz w pełni kwitnienia , cudownie ;:3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Twój diamencikowy maluszek ma nawet ciemniejsze kwiaty od Cardinala i chyba nawet ciut inny odcień burgunowy.Czytałam u Joli [Yollanda] ,że jej Crocus ma 3 m szerokości, więc gdzie ja bym zmieściła na rabatce takiego cudownego potworka.Będę go podziwiać w waszych ogrodach ;:167
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”