Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017/2018

Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko czy masz tam posadzone 2 krzewy Gardenki czy 1 bo znów zaczynam się bać czy dosyć miejsca jej zostawiłam .Boscobel cudny ;:167 U mnie nawet 27 kropel nie spadło i rano trza będzie pędzić ,żeby podlać te pannice .Szkoda ,ze Crocus to taki wielkolud bo ma cudne kwiaty
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko oglądając twoje zdjęcia zamykam oczy i wyobrażam sobie jak to wygląda na żywo....na pewno jest jeszcze piękniej ,bo fotki zwykle nie do końca oddają to piękno,no i zapach ;:173 to jakby człowiek trafił do raju ;:170
U mnie w tym roku też sporo debiutantek ,ale u ciebie sporo odmian które nie mam i chętnie będę je podglądać ,sporo mam jeszcze panienek do wymiany :wink: Nie dziwię się że nie lubisz obcinania przekwitłych kwiatów ,ja też tego nie znoszę,raz że żal kwiatów ,a dwa że one nigdy się nie kończą :roll:
Awatar użytkownika
Kaszka
100p
100p
Posty: 114
Od: 10 paź 2014, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko ślicznie dziękuję za odpowiedź ;:180
Podziwiam Cię za ogrom wiedzy.
Zaadoptuj mnie :heja Będę za Tobą nosić koszyczek na ścinane przekwitłe pąki kwiatowe.Obiecuję być sumienną i pracowitą :wink:

Pozdrawiam Cię serdecznie :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko , mam nadzieję że jak piszesz Eglantyne potrzebuje czasu , bo angielki zaczynają mnie wkurzać . W zasadzie z każdą jedną mam problem , słabo rosną i kwitną .O jakiej porze robisz obornik koński do podlewania , wiosną , czy jesienią do wiosennego podlewania .Mam konie po sąsiedzku , krowy zresztą też , więc powinnam robić nawozy sama , może to jest rozwiązanie . Napisz proszę coś więcej na ten temat .Pozdrawiam ;:167 Boscobel , chyba muszę o niej pomyśleć .
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko, oglądam Twoje zdjęcia i pełen zachwyt. I łamię głowę, jak mam teraz wybrać w porywach do 10 odmian, bo nawet tyle to nie wiem jak zmieszczę na działce... Najbardziej do mnie przemawiają chyba różne odcienie fioletu i morelowe odcienie. Cudowne są Twoje róże ;:180
Piszesz, że je karmisz końskim obornikiem. Nie masz problemów z turkuciami?
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko, ileż mnie ominęło! Nie wiem gdzie oczy podziać, Twój Boscobel to czar w czystej postaci, ale cudnych okazów masz tyle, ze nie ma sensu ich wymieniać ;:173 Ja też zaryzykowałam niezbyt znaną She loves you, jednak moja jeszcze w pąkach. No i nie moge jej tłumaczyć, że pierwszoroczna, bo przecież Twoja także... Ehh.. te moje to leniwce :wink:
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Ach, zachwycasz boscobel. Dziś podjadę na działkę i zobaczę, czy moja już kwitnie, najwyższa pora na kwiaty :lol:
Powiedz mi, czy Twoja pashmina to jeden krzaczek czy masz tam więcej? Wygląda obłędnie ;:oj
Powoli rozglądam się na różami, które posadzę w miejsce piwonii, gdyż mam ich dość i na pewno jesienią wyprowadzę je do teściowej. Może mi coś polecisz? Potrzebuję róży krzaczastej a właściwie dwóch, które będą rosły w jednej linii z Aleksandra Princess of Luxembourg, róża1, róża2, Novalis, Aleksandra Princess of Luxembourg. Nie wiem jaki kolor tu dosadzić ;:88
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj Dorotko :wit
Oniemiałem wchodząc do Twojego wątku :D
Na razie przejrzałem trochę zdjęć, masz wspaniałą kolekcję róż.
Będę tu zaglądał ;:108
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj Dorotko :wit . Dziękuję za urocze zdjęcie Princess Anne. Na pewno będzie moja ;:108 . U Ciebie można napatrzyć oczy a z tym przycinaniem kwiatów masz na pewno sporo roboty. Gdybym miała bliżej to mogłabym Cie odwiedzić, może kiedyś ;:173 . Nie wiem tylko czy to dobry pomysł bo chyba zostałabym u Ciebie na tej ławeczce ;:306 . Pashminy masz cudne ;:138 . Geoff Hamilton coraz bardziej mi się podoba ;:oj . O Matko , niebezpiecznie jest Ciebie odwiedzać , tyle chciejstw się rodzi ;:173 . Pozdrawiam Cię i deszczyku dla Twoich róż ;:196 :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Dorotko, Boscobel ;:oj ;:oj ;:oj cudo -z resztą wszystkie Twoje róże bez dwóch zdań, to są istne gwiazdy!!! ;:167 To jest jeden krzak, czy dwa? Jak duża ona rośnie? A dobrze powtarza kwitnienie ? ;:131

Soul przemów do rozsądku, może jakąś łopatkę trzeba obok niej wbić, żeby się ogarnęła? Bo ładna z niej dziewczyna a takie numery wyczynia! ;:209
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Przyłączam się do zachwytów nad Boscobel. Powiedz mi czy Princess Ann tworzy duży krzaczek? Muszę swoją pilnie przesadzić i kombinuję gdzie ją upchnąć, a miejsca jak na lekarstwo.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Witaj Dorotko.
A u mnie Princess Anne ma drugi sezon i jest liliputem sięgającym mi do połowy łydki. :roll: A niestety nie rośnie na przodzie rabaty. ;:224
Boscobel cudna! Nie mniej przysięgłam sobie, że albo białe lub prawie białe albo ciemniutkie niczym Tuscany. Jednak znając mnie... ;:224 ...wszystko możliwe.
Zachłysnęłam się Twoimi rabatkami. Cudnie. No kurka naprawdę cudnie! ;:180
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2017

Post »

Bernstein Rose ma cudny, 'mój' kolorek. Nie wiem, jak ją przegapiłam ;:185 . Wszystko do nadrobienia, nie? :;230 .
Ogród pełen barw i zapachów; szczerze zazdroszczę - głównie zapachów, bo kolorki to mam i u siebie z innych roślin :tan .
Nabyłam drogą kupna też Soul jesienią i zakwitł, ale ja zdążyłam zrobić zdjęcie, tylko nie mogę uchwycić koloru, takiego, jak u Ciebie.
Patrząc na Twoje dorodne 'krzaczory', zastanawiam się, czy kiedykolwiek u mnie, one dadzą radę tak się zagęścić. Będę mimo wszystko próbować ;:224 .
;:167
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”