Rośliny dla Przedszkolaków

Cieszmy się tym, co mamy...
ODPOWIEDZ
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2215
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Rośliny dla Przedszkolaków

Post »

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej potrzebują wsparcia Forumnowiczów. Otóż mamy do zagospodarowania spory kawałek zieleni, jednak ograniczone fundusze nie pozwalają nam na zrealizowanie planów. Znając dobre serca Forumnowiczów liczymy na wsparcie. Mianowicie potrzebujemy krzewów, traw ozdobnych, cebul kwiatowych, ziół i innych roślin do obsadzenia przestrzeni. Wierzę, że wielu z Was ma jakieś rośliny na zbyciu i chętnie pomoże nam w realizacji tego planu. ;:180
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rośliny dla Przedszkolaków

Post »

Alu mogę podesłać większą ilość miodunki plamistej wymieszanej z lekarską . Rośnie u mnie w roli obrzeży kilku rabat i ładnie się rozrasta. Wiosną czyli o tej porze już kwitnie kwiatami w 3 kolorach a resztę sezonu jej ozdobą sa piękne liście.
To jednocześnie ozdoba i roślina lecznicza.

Masz może fotki tego przedszkola i otoczenia ?
alunia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2215
Od: 6 lis 2010, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Rośliny dla Przedszkolaków

Post »

Krysiu mam problemy ze wstawieniem zdjęć ;:124 W niedzielę postaram się wstawić fotki ;:108
Zaczynają wpływać już paczki od Was ;:167 W dalszym ciągu potrzebujemy
- traw ozdobnych
- krzewuszek
- żurawek
- krzewów i drzewek (typu: migdałek, forsycje, wierzby karłowate, itp)
- ziół na ogródek zielny
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rośliny dla Przedszkolaków

Post »

W takim razie dogramy na PW bo jakieś zioła też by się znalazły ...
Cebule Kwiatowe
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 162
Od: 28 wrz 2010, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rośliny dla Przedszkolaków

Post »

alunia pisze:Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej potrzebują wsparcia Forumnowiczów. Otóż mamy do zagospodarowania spory kawałek zieleni, jednak ograniczone fundusze nie pozwalają nam na zrealizowanie planów. Znając dobre serca Forumnowiczów liczymy na wsparcie. Mianowicie potrzebujemy krzewów, traw ozdobnych, cebul kwiatowych, ziół i innych roślin do obsadzenia przestrzeni. Wierzę, że wielu z Was ma jakieś rośliny na zbyciu i chętnie pomoże nam w realizacji tego planu. ;:180

Witam. Jestem w trakcie likwidacji plantacji roślin cebulowych chętnie podzielę się swoimi cebulami. Proszę o adres do wysyłki. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”