Pomoc dla Szkoły moich dzieci cz.1

Cieszmy się tym, co mamy...
Zablokowany
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Pomoc dla Szkoły moich dzieci

Post »

Michał jesteś ... :wit
Radość przeżywana w większym gronie jest jakby większa i tak to odczuwając wczoraj pisałam do Ciebie chcąc przekazać radosną nowinę ale ... komputer szwankuje i nie zawsze jestem pewna czy wiadomość dociera.
W poniedziałek niosę do naprawy i będę nisko sie kłaniać o błyskawiczny przegląd bo to przecież 8.XII zaczyna się nowa akcja .
Comcia - Majko miałaś podobne myśli analizując poprzednie wygrane inicjatywy , tak też sie stało.
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pomoc dla Szkoły moich dzieci

Post »

;:138 ;:138 ;:138 ;:333 Bardzo się cieszę i zaraz przekażę info osobom, które pomagały mi głosować, bo już się dopytywali!!! :heja :heja :heja
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Pomoc dla Szkoły moich dzieci

Post »

Ale radosna nowina, dzieciaki dostały najwspanialszego Mikołaja pod słońcem, ale się wzruszyłam ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Re: Pomoc dla Szkoły moich dzieci

Post »

30 tys.pewne dla szkoły ;:138
Fundacja Avia uruchomiła dla szkoły dodatkowe wsparcie będzie uruchomione we wtorek, akcja polega na wpłacie od osób fizycznych i firm pieniążków od 5 zł do 10000 zł (są + i - tu się ustala kwotę jak sobie ktoś życzy)

Strona jeszcze będzie edytowana w poniedziałek ,pojawi się wniosek szkoły na inne realizacje ;:138
https://wspieram.to/projekt,3132,1a5eb900c667c1d.html

Fajna akcja tylko czy uda się coś zebrać złotówki jak głosy :roll: na to chętnych mało :( w szkole takiej są coraz to nowe potrzeby, inaczej się utrzymuje niż publiczna szkoła .
Zablokowany

Wróć do „Ogrody Serc Naszych - [ OSN ]”