Martinez_82 - Moja działeczka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Martinez_82 - Moja działeczka

Post »

Przygodę z działką zaczęłem 3,5 roku temu, czyli jak dobrze liczę skończyłem właśnie 3 sezon. Działka mieści się w ROD " Metalowiec i zajmuję powierzchnię 318 metrów. Z początku wydawało mi się że to dużo lecz z czasem dochodzę do wniosku że mogła by być większa. Ale jak to mówią i na małej powierzchni można stworzyć swoją oazę ciszy i spokoju. Ciąglę się uczę i ciągle coś zmieniam, ale jak większość z was wie uczymy się na własnych błędach, gdy dołączyłem do waszego grona miłośników roślin i ogrodów, zyskałem dużo wiedzy , znajomych ,i co najważniejszę miłych i iepłych słów na temat tego co osiągnąłem. Jak wspomiałem działka liczy 318 metrów i jest podzielona na 4 części , a w centralnym punkcie stoi altanka.
Część pierwsza to warzywnik, druga z hustawką to tzw. punkt wypoczynkowy, trzecią to tzw. częśc jadalna z zacienioną altanką letnią, no i czwarta gdzię główną atrakcją są drzewa owocowe, to sad.
Niestety nie posiadam zdjęć z czasów zakupów działki, ale uwierzcie mi na słowo wyglądała jak większość z was sama wie z doświadczenia w stanie opłakanym. Czasem jak kupujemy działkę zastanawiamy się co poprzedni właściciel robił na niej , jak w moim przypadku przez 35 lat. ;:14 . Z roku na rok wraz z rodzicami staramy się doprowadzić do stanu względnego, co wydaję mi się jakoś przez te 3 lata nam się udało. Oto obecny wygląd po 3 latach pracy i żmudnych planów. Zapraszam do oglądania:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moja działeczka -Martinez_82

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „WIZYTÓWKI ogrodowe Forumowiczów”