Growroom ? zielony pawilon do zrobienia dla majsterkowiczów

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1045
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Growroom ? zielony pawilon do zrobienia dla majsterkowiczów

Post »

Przeglądając dziś Internet natknęłam się na świetny pomysł rodem z IKEA. Prawdę mówiąc, jest to po prostu piękne!
Ja na razie nie czuję się na siłach, żeby stworzyć coś takiego w tej chwili, ale może kiedy czasu będzie więcej... kto wie :).
W artykule jest link do pobrania za darmo całej dokumentacji. Tak więc, jak kogoś urzekł ten projekt - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i u siebie postawić coś takiego.

Zdjęcie pochodzi ze strony artykułu http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title, ... omosc.html

Obrazek
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
marcinbb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 857
Od: 24 mar 2015, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Na pograniczu

Re: Growroom ? zielony pawilon do zrobienia dla majsterkowiczów

Post »

Do tego kilkanaście lamp sodowych o poborze prądu po około 400-700W każda i na upartego rośliny i ogrzewanie pokoju w którym stoi growroom mamy z głowy.
Projekt moim zdaniem kiepski, zbyt mało światła i praktycznie wciąż panujący półcień, chyba że posadzimy w nim samą miętę która ogarnie takie warunki uprawy.

Zamiast growroom`ów można zrobić/kupić growbox tu mniejsze wymagania oświetleniowe ale i sporo mniejsza powierzchnia uprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”