Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
katia2307
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 22 sie 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Post »

Mnie tam nic nie wycieka, a poza tym auto stoi w garażu a dojazd do garażu to pasy grysu pod koła i pas trawy w środku.
A słyszałam że teraz coraz modniejsze są zielone parkingi przy marketach więc widocznie nie jest to aż taki problem. Jak na kostkę kapie olej to potem okropnie wygląda. Na kratce z trawą przynajmniej nie widać. pozdrawiam
Zdun Darek B
50p
50p
Posty: 58
Od: 16 maja 2015, o 13:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Żabia Wola k. Warszawy
Kontakt:

Re: Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Post »

Sporo plastiku i przesypujących się kamieni .. panie na szpilkach nie będą zachwycone
Tak po prostu lubię to co robię , wielu docenia to co już zrobiłem , tym bardziej mam motywację do następnych działań.
krzyzak345
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 30 mar 2016, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Post »

A wg mnie kratka trawnikowa to dobry pomysł, przynajmniej jest więcej zieleni. Mamy kratkę z geoproduct na podjeździe i wygląda to lepiej niż brudna kostka brukowa (tak jak wspomniała Katia, jak coś skapnie to na kratce nic nie widać). I jakoś żona nie narzeka jak wysiada z auta w szpilkach, także nie może być źle ;)
landscape_lover
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 14 lip 2017, o 11:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Post »

Witam, zastanawiałam się nad zakupem kraty parkingowej i przeszukałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Wiadomo u producentów same superlatywy. Jednak zawsze to ludzie, którzy użytkują, mają najlepszą wiedzę. Chciałabym zasypać kratę białym żwirem (pasuje mi do projektu domu i ogrodu). Przestraszyłam się jednak, Waszą opinią, że przy chodzeniu w szpilkach, żwir będzie się przesuwał i zniszczy obcasy i wtedy natknęłam się na zdjęcie szpilek na tle kraty. Producent, który to wrzucił wytłumaczył mi, że krata stabilizuje żwir i uniemożliwia przesuwanie się go w środku. Należy tylko wybrać odpowiedni rozmiar żwiru. Myślicie, że to prawda, czy jak zwykle chcą mnie nabrać?
Emilia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1785
Od: 29 sty 2012, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Dojazd do garażu - kratka trawnikowa.....

Post »

Wg mnie szpilka wejdzie w każdy żwir, chyba że ustabilizuje się go...betonem. Mam ścieżkę wysypaną żwirem 16-34mm tam, gdzie wysiadam z samochodu. Musiałam położyć między żwir ozdobne płyty, chociaż już w szpilkach nie chodzę :D
I tu i tam. Ni tu, ni tam... cz.2
Przyroda nie śpieszy się, a jednak ze wszystkim nadąża. Lao Tsy
Pozdrawiam....... Emilia
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”