MURARKI.Hodowla dzikich pszczół i trzmieli w ogrodach.Cz.5

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Zablokowany
Awatar użytkownika
toldi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1317
Od: 15 wrz 2015, o 11:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: MURARKI.Hodowla dzikich pszczół i trzmieli w ogrodach.Cz.5

Post »

orzech36 gdzie te rurki kupujesz?
Pozdrawiam. Jacek :uszy
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2601
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: MURARKI.Hodowla dzikich pszczół i trzmieli w ogrodach.Cz.5

Post »

anz_anz pisze:markonix Też miałem w zeszłym roku wystawione formatki styrodurowe. Zasiedlenie kiepskie jakieś 100 otworów na przeszło 2000, ale miałem dużo trzciny, która została zasiedlona prawie w całości. Formatkę odpaliłem jako pierwszą już w połowie października, gdyż bałem się, że z biegiem czasu może tam się robić tylko gorsze środowisko - wilgoć, pleśń. Ale jak otwarłem formatki pleśń była już w ok 50% otworów, miejscami znaczna. Sprawdziłem, czy maluchy wewnątrz żyją.
Zawsze to jakaś pociecha , napisz czy czyściłeś je z pleśni ? Poszukam bardzo drobnego piasku w sklepach akwarystycznych i spróbuję je wyczyścić , ostatecznie ale z bólem spróbuję je wykąpać . ;:185
Troszkę sie zwiodłem na formatkach , w tym tygodniu odbieram deski od stolarza i pożyczę frezarkę więc zobaczę jak mi pójdzie ta robota . Zastanawiałem się nad płytą mfp ale są nasączone przy sklejaniu żywicami nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie .


Zapraszamy do części 6 tutaj
Zablokowany

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”