Płyty tarasowe

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
flam
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 27 maja 2010, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Płyty tarasowe

Post »

Przy ogrodzie mam taras. Nie jest jakiś bardzo duży, ale z niego też można do ogrodu przejść. Myślę co by tam położyć, bo coś by się zdecydowanie przydało. Co polecicie, płytki ceramiczne czy może płyty tarasowe?
Arnika
100p
100p
Posty: 187
Od: 22 paź 2012, o 08:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Centrum

Re: Płyty tarasowe

Post »

A masz wylany beton pod taras? Bo jeśli tak to może i płytki, dać dobry klej na zewnątrz do gresu, płytki wyjdą najtaniej (chociaż jest dużo przeciwników płytek tarasowych - odpadają, wykruszają się itp.). Jeśli nie, to można nawieźć piachu, dać chudy beton i z kostki brukowej zrobić lub płyt - taki będzie ładniejszy i trwalszy.
flam
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 27 maja 2010, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Płyty tarasowe

Post »

Póki co na tarasie są stare płytki. Ale nie wiem czy one się pokruszyły i zniszczyły z biegiem czasu czy dlatego, że były słabej jakości... Ale podobno płyty tarasowe są bardziej praktyczne, może ktoś z Was ma coś co nazywa się drewno ogrodowe?
donald333
50p
50p
Posty: 69
Od: 13 kwie 2013, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Płyty tarasowe

Post »

Chodzi Ci o tego typu płyty tarasowe jakie wkleiłem?
http://www.bruk-bet.pl/img/realizacje/big/146.jpg


Nie wklejaj nie swoich zdjęć/KaRo
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Płyty tarasowe

Post »

flam pisze: może ktoś z Was ma coś co nazywa się drewno ogrodowe?

Ładne przez pierwszy sezon. Po roku nadają się do wywalenia. Chyba że zaimpregnujesz ale dobry impregnat kosztuje kilkaset zł mała puszka.
PannaD
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 8 gru 2009, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Płyty tarasowe

Post »

Nie przesadzaj. dobry impregnat wcale nie jest tak drogi. ja zabezpieczałam podjazd i używałam silikonowego impregnatu z Bruk-Betu. koszt to ok 70 zł/l ale z to wystarcza na 4-6 m2.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Płyty tarasowe

Post »

Oczywiście, bruk bet robi świetne impregnaty tak samo jak i kostkę, jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Może troszkę więcej wymagam niż inni. Troszkę ton w swoim życiu już kostki położyłem.
barbaraa44
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 4 lip 2012, o 10:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Płyty tarasowe

Post »

Płyty tarasowe drewno ogrodowe bruk-bet wyglądają bardzo naturalnie, prawie tak jak prawdziwe drewno a są bardziej funkcjonalne i wytrzymałe. Wspaniale komponują się z zielenią trawnika :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”