Jaką wkrętarkę wybrać

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Jacek_K
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 19 wrz 2012, o 20:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Na zachód od Wawy

Re: Jaką wkrętarkę wybrać

Post »

Kress niewątpliwie dobra firma, ale chyba nikt tutaj mostów skręcać nie musi :wink: osobiście mając firmę wolałbym Hilti
Bosch też ma dobre narzędzia (choć moim zdaniem firma mocno zaniedbała się) sa narzędzia dla majsterkowiczów jak i dla profesjonalistów.
Ja 6 lat temu postawiłem na firmę DeWalt i nie narzekam. Kupiłem sobie wkrętarkę DeWALT DW907 wraz z Dobrą wiertarką z możliwością burzenia. Podczas budowy domu, wkrętarka spadła mi ze strychu uderzając o piętro i finalnie lądując na parterze. Wkurw.... zszedłem na dół pozbierać części po mojej Nowej wkrętarce i ku mojemu zdziwieniu wypięła się tylko bateria. Sprzęt działa do dziś, choć bateria już się skończyła.
Nie wiem jak inni ale ja pozostanę wierny Tej marce

Jak ktoś potrzebuje sprzętu na lata to niech nie szuka tego w promocji Carrefour czy Tesco ;)
Awatar użytkownika
wosiek67
500p
500p
Posty: 829
Od: 26 lut 2012, o 14:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Jaką wkrętarkę wybrać

Post »

Mam znajomego, który jest właścicielem serwisu elektro i twierdzi, że wszystkie narzędzia teraz mają silniki z tego samego miejsca w Azji :;230
Historia magistra vitae
Pozdrawiam Wojtek
Awatar użytkownika
mirror
50p
50p
Posty: 98
Od: 19 lip 2012, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Jaką wkrętarkę wybrać

Post »

Skoro wszystkie sa podobnej jakosci to nie ma co przeplacac ;:65 teraz i tak wszystko psuje sie po czasie gdy mija gwarancja :D
mirabella
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 23 kwie 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jaką wkrętarkę wybrać

Post »

Dlatego my zawsze kupujemy narzędzia na wyprzedażach :D. W tym tekście http://mangopress.pl/wyprzedaze-materia ... rzedazach/ znaleźliśmy nawet wskazówki, gdzie szukać. Polujemy na wkrętarkę z Makity w sensowniejszej cenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”