Domek na działkę - gotowy

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Domek na działkę

Post »

Natknęłam sie na Twój wątek przypadkowo i mam pytanie gdzie zamawiałaś domek na działkę tzn jak firma? model? cena ? jeśli możesz podpowiedzieć ? Może być odpowiedż na pw :)
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Kasiu zamawiam w tej samej firmie ,co Werka .Facet w poniedziałek przyjedzie do mnie na rozmowę :D
Chcę zamówić domek 4x5 czyli 20mkw w tym taras i pomieszczenie na narzędzia. Cena jakieś 6 tyś więc chyba niewygórowana moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Domek na działkę

Post »

Dziękuje Ci bardzo za namiary na ta firmę :) ile ja już sie naogladałam domków w internecie ;:202 wybór jest ale ceny tez nie małe a ta firma cenowo by mi odpowiadała i nawet modele domków mają zbliżone do moich ideałów domku działkowego ;:108
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Kaśka oni zrobią domek taki,jaki ty chcesz :) Ja też będę miała swój projekt ;:224
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Domek zamówiony i na wiosnę będzie już na działce ;:138
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Domek na działkę

Post »

Jaki domek zamówiłaś czy zmiany które zrobiłaś w projekcie dużo kosztowały? Jak długo ogólnie czeka sie tzn od momentu zamówienia do dostawy? No i co zdecydowałaś z podłogą deska czy kafle?
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Kasiu od zamówienia do realizacji czeka się 2-3 tygodnie ,ale ja zdecydowałam sie,że postawie dopiero na wiosnę. Nawet on tak zasugerował,że lepiej,jak przez zimę konstrukcja poleży u niego w magazynie ,podpisaliśmy umowę,że cena na wiosnę nie ulegnie zmian i gotowe :) Na dachu jednak będą gonty,bo mnie przekonał,że są lekkie i po co przepłacać. Deska ,z której będzie domek ma 28mm ,a dach ocieplony wełną mineralną,bo latem przy wysokiej temperaturze w środku miała bym saunę. Do tego rynny z montażem i drzwi antywłamaniowe. W sumie z tymi dodatkami za łączną powierzchnię 20mkw,dowóz i montaż będzie 8,5tyś
Na podłodze nie będę kładła płytek tylko w narzędziówce jakieś linoleum czy coś.
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Domek na działkę

Post »

Zaczynamy z mężem rozglądać się za jakimś domkiem. Oferta jaką Ci Arabello zaproponowano wygląda interesująco, koniecznie pokaż efekt końcowy wiosną i daj znać, czy jesteś zadowolona.
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Domek na działkę

Post »

Witam. Też stoje przed dylematem domku tylko z troszkę innego powodu >>>> kupić działeczkę z "jakąś" altanką, jakimiś drzewkami za nieduze pieniadze, czy wziąść za darmo "zanidebańca" i zrobić wszystko od podstawa "po swojemu" ... Koszty drugiej opcji sa większe ale będzie działeczka jak marzenie :wink: Jestem na etapie decydowania i licze koszty, czytając temat widzę że Toruń cieszy sie popularnością i nawet dość dobre warunki proponuje. Moje pytanie czy ktos zna jakąś dobra firme bliżej lubuskiego ??? chciałbym przeznaczyć max 8tys na całość z dowozem i składaniem.
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Karlos na pewno coś wybierzesz w tej firmie,o której pisałam . Oni jeżdżą po całej Polsce ,a dojazd i montaż w cenie :)
Zapomniałam wyżej napisać,że jeszcze dwa okna plastykowe ,uchylne 80x60 cm. Całość będzie stała na bloczkach betonowych.
Właściciel bardzo fajny gość i miło się z nim rozmawia :)
Awatar użytkownika
zuzola11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1214
Od: 14 sty 2013, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Domek na działkę

Post »

Arabello przepraszam , że wpisuje sie u Ciebie ale chciałabym odpowiedzieć na pytanie karlos :wink:
Mieszkamy w tym samym rejonie , też szukam od kilku miesięcy firmy co postawiłaby mi domek na działce "przejechałam" (czyt. wirtualnie) całą Polskę za jakims domkiem w "naszym " (lubuskie, zach- pom) rejonie nic nie znalazłam bardzo dużo ofert domków ogrodowych jest z okolic górskich a to dośc daleko od nas i co za tym idzie większy koszt transporutu. Znajomy też szukał w naszym rejonie ale nic nie znalazł a jeżeli juz coś upatrzył to mówił , że drogo i zamówił sobie domek z okolic Częstochowy domek 3 na 3 +taras 1.40 cena domku 6.400 + dojazd w sumie wyniósł go 9.200. Wydaje mi sie , że to nie tak tanio!! A firma , którą proponuje Arabella myślę , że jest warta zastanowienia w sensie pozytywnym , na dzień dzisiejszy zdecydowałabym sie na ta firmę ale , że muszę czekac do wiosny i skontaktuję się z nimi w sprawie budowy takiego domku właśnie od nich .
Awatar użytkownika
karlos
100p
100p
Posty: 157
Od: 19 wrz 2013, o 08:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z lasu ...

Re: Domek na działkę

Post »

Dzięki za cynk :) skoro tak to dziś sobie zadzwonie i wstępnie popytam co i jak. szkoda że nie maja strony internetowej, bo w dzisiejszych czasach "jeśli czegoś nie ma w sieci, to najprawdopodobniej to cos nie istnieje" :P
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Re: Domek na działkę

Post »

Kasiu możesz już teraz zamówić domek gościu prześle ci umowę ,a domek przywiezie wiosną wtedy masz gwarancje,że jak na wiosnę podrożeje drewno to on nie weźmie drożej :) Ja tak zrobiłam i na wiosnę będę czekała na telefon z firmy :) Termin cały marzec ,bo nie wiadomo,jaka zima będzie w tym roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”