Pawilon/namiot automatyczny

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

ja przed chwilą rozkładałam mój i szału nie ma ale tragedi też nie mysle że warto ale zobaczymy jak długo posłuzy
ppepina
100p
100p
Posty: 168
Od: 12 sie 2009, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rybnik/Śląsk

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

werka-a to pokrycie masz jakie?- cienkie..prześwitujące? czy raczej wygląda na mocniejsze?
pozdrawiam
Grażyna
Awatar użytkownika
Werka2684
200p
200p
Posty: 267
Od: 1 mar 2012, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznan

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Takie srednie szczerze jakoś się mu nie przyglądałam ale raczej nie jest najgorsze za tą cenę chyba nic sensowniejszego się nie kupi no chyba że na wyprzedaży ;:333
X-A-9
---
Posty: 1991
Od: 24 gru 2009, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Wczoraj rozłożyłem swój biedronkowy i jestem bardzo zadowolony. Samo rozłożenie zajęło mi 5minut, materiał w porządku coś jak parasol (poprzedni był taki foliowy) :D
florian88
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 18 maja 2012, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Ja też już swój rozłożyłem. ;:138

Używam go już 3 rok i na prawdę daje radę. Już nie raz uratował mój grill przed deszczem. Uważam, że pawilony ogrodowe są dobrą alternatywą,
gdy ktoś nie ma funduszy na altankę. Jak się dba o niego, to może posłużyć nawet kilka lat.
monberka
500p
500p
Posty: 656
Od: 2 kwie 2013, o 08:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Dołączam się do opinii niektórych. Ja zakupiłam za ok. 200 zł pawilon rozkładany ekspresowy. Wcześniej miałam taki badziew, który składał się z miliona dwustu rurek i rureczek i składanie jego zajmowało wieki. Ostatnio nie chcąc się prosić o złożenie jego mojego M, postanowiłam zrobić to sama. Po pięciu minutach, zrezygnowałam, ;:306 stwierdziłam, że zakupię ten ekspresowy i naprawdę nie żałuję. Pawilon rozkłada się szybko (nie muszę prosić się mojego M :lol: ). Rozkładam go sama, póki co służył nam 1 sezon i wygląda na to, że chyba nam jeszcze trochę posłuży ;:224
izka99
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 11 kwie 2014, o 11:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Hejka,

50 zł to jeszcze nie taka duża strata, ale kolejne 50 zł i kolejne to już przesada. Jeśli mogę komuś coś doradzić, to warto taki pawilon kupić u sprawdzonego producenta, nie w markecie. Być może ktoś powie zaraz, że są drogie. Tak, są droższe, ale ja np. znalazłam po dobrej cenie taki pawilon w internetowym sklepie.
ma mocny stelaż, dwie ścianki i na pewno nie jest gwiazdą jednego sezonu :)
hankali
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 18 paź 2016, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pawilon/namiot automatyczny

Post »

Hej! Rozważam zakup namiotu ogrodowego. Nie chcę stawiać altany. Chciałabym rozstawiać taki namiot latem i postawić pod nim stolik i krzesła ogrodowe. Nie mamy tarasu. Znalazłam firmę która produkuje takie namioty w Zgierzu.
Link reklamowy zmoderowano. bab... Macie jakieś doświadczenia? Polski produkt więc chyba warto zaufać ale chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”