Budowa własnego stołu do ogrodu

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Amroz
50p
50p
Posty: 54
Od: 1 paź 2007, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Wygodne do obiadu :)
Ale do picia kilka godzin "herbatki" to nie bardzo. Tak na godzinke to da sie smialo posiedziec.
Awatar użytkownika
Mania
500p
500p
Posty: 770
Od: 18 lut 2008, o 22:35
Lokalizacja: Wlkp.

Post »

U mnie tak to wygląda
Obrazek Obrazek
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

A tak u mnie wygląda: Obrazek Obrazek
grabkowy
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 23
Od: 4 mar 2008, o 21:11
Lokalizacja: Wyżyna Śląska

Post »

:shock: wygląda to wielce zawodowo.

To praca własna?
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Stół i ławki za 300 zł zrobił mi sąsiad z własnego(topolowego) drewna, resztę budowli widocznej na zdjęciach własnego pomysłu i wykonania. Miałem w tym miejscu pawilon z brezentu ale po kilkakrotnym działaniu wiatru konstrukcja z rurek uległa zniszczeniu. Dach jest osadzony na wbetonowanych w ziemię rurach i może być w zależności od potrzeb podnoszony lub opuszczany.
Amroz
50p
50p
Posty: 54
Od: 1 paź 2007, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Tak wygląda mój bębenek :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowa Huśtawka :)

Obrazek

No i stół z ławami

Obrazek
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Amroz! Gratuluję! Masz talent! Te ostatnie meble sa wspaniałe, takie zapraszające, stabilne i domowe w proporcjach! Super!
Amroz
50p
50p
Posty: 54
Od: 1 paź 2007, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Jeżeli nie dostane bana to chciał bym wstawić jeszcze kilka swoich zdjęć. Jak na przykład powstawały moje "budowle"
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Dlaczego miałbyś dostać bana? Za co? Tylko wybierz sobie jeden wątek do prezentowania zdjęć, bo nas zalejesz ze szczętem :lol:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
agromadzik
50p
50p
Posty: 77
Od: 25 paź 2008, o 18:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Amroz,
fajne wykorzystanie tego bębenka :D
Awatar użytkownika
Marian R
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 30 lip 2007, o 16:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Amroz :!: :!: ale sobie spaprałeś teren wyglądem tej huśtawki i jej podobnych budowli.
Masz takie piękne ławeczki dookoła miejsca na ognisko i tak wspaniały prosto wykonany stół z ławeczkami. Przecież co krzywe jest piękne :!: :!: :D Wyobraź sobie jaka piękna byłaby ta huśtawka gdyby była wykonana z krzywych konarów np: leszczyny, grabu albo buku.
Nie mam racji :?: :?: :D
Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości. /J.Piłsudski/
Awatar użytkownika
colezka
500p
500p
Posty: 704
Od: 6 maja 2009, o 12:21
Lokalizacja: (woj. łódzkie)

Stół

Post »

Ja w swoim ogródeczku mam zrobione dwa stoły. zrobione są z drewna: blat zrobiłem z dębowego drewna pokrojonego w ,,słoje'' o grubości około 20 centymetrów, a nóżki zrobiłem z trzech dębowych prostych gałęzi układając je krzyżowo dodatkowo w taki sam sposób zrobiłem taboreciki. Promień jednego baltu to około 50 centymetrów i ma wielkośc podobna do plastikowych okrogłych stołów ogródkowych. Niestety nie posiadam zdjęć ale jeśli zrobie jakies zdjęcia na pewno umieszcze na forum.
Awatar użytkownika
Marian R
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 30 lip 2007, o 16:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

.. i to się właśnie pochwala :!: :!: Gratuluję inwencji twórczej - a jaka radość z wykonanego dzieła - prawda :D :?:
Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości. /J.Piłsudski/
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”