Nożyce do trawy

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
eleeri
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 4 paź 2007, o 21:12
Lokalizacja: małopolska

Re: Nożyce do trawy

Post »

dukra13 pisze:Nie warto. Wyjątkowo niewygodne w używaniu. Ciężkie. Kolejny sprzęt wylądował w archiwum.

Już kupiłam, na all...
Moje są lekkie
Teoretycznie można się bez nich obejść, zrywając, czy tnąc nożycami trawę na kolanach :wink:
Ja niestety nie mogę, więc dla mnie są super. Ja tnę, a dziecko zbiera do wiaderka :D
Trochę drogie, ale jak dla mnie warto.
jaro710j
200p
200p
Posty: 216
Od: 29 mar 2015, o 21:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Nożyce do trawy

Post »

Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu takie nożyce:

Obrazek

Bardzo sobie je chwalę. Dałem między 30 a 40 zł. Są dosyć lekkie, ale przede wszystkim wygodne i dobrze tną. Polecam do krawędzi kupić coś tego typu :wink:
eleeri
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 45
Od: 4 paź 2007, o 21:12
Lokalizacja: małopolska

Re: Nożyce do trawy

Post »

Takie też mam :lol:
Ja kupiłam na all a małż w tym samym momencie kupił w sklepie z rzeczami z Anglii :D
Dał 20 zł. :lol:

Tylko, że trawę koszę ja i wolę te swoje, nie muszę machać rękoma, no i ostrza się kręcą.
yupi
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 7 mar 2017, o 17:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re:

Post »

wiewer pisze:Używam do tego celu nozyc "Fiskars" z czarna raczką ( przeznaczone dla krawców).
Do tego ostrzałka ww. firmy. Nozyce nie do zdarcia. Warunek: nie ciąć drutu, zszywek itp.
Czy można ostrzyć tą ostrzałką sekatory do ogrodu również?
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Re: Nożyce do trawy

Post »

W maju 2014 r. kupiłem akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów, które posiadają dwie przystawki do cięcia trawy i krzewów ozdobnych w BRICOMARCHE. Niestety padły akumulatorki przy nich - pracują 40 sekund i "siadają". Można je ponownie włączyć po kilku minutach. Bedę musiał chyba kupić nowe nożyce. ;:164
leszeg
200p
200p
Posty: 399
Od: 5 cze 2013, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Nożyce do trawy

Post »

Też kiedyś takie kupiłem, to była chyba marka Grizzly, ale zdecydowanie nie polecam. Nie mają prawie w ogóle mocy, więc szybciej było ciąć tradycyjnymi, manualnymi nożycami do trawy.
leszeg
200p
200p
Posty: 399
Od: 5 cze 2013, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Nożyce do trawy

Post »

jaro710j pisze:Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu takie nożyce:

Obrazek

Bardzo sobie je chwalę. Dałem między 30 a 40 zł. Są dosyć lekkie, ale przede wszystkim wygodne i dobrze tną. Polecam do krawędzi kupić coś tego typu :wink:
A gdzie dokładnie takie kupiłeś, bo nie mogę znaleźć tego konkretnego modelu?
jamman
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 2 mar 2021, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

nożyce do trawy

Post »

Cześć,
Na wstępie chciałbym się przywitać bo jestem nowy :) Zaczynam swoją przygodę z ogrodami od tego roku bo dopiero co się wprowadziłem do mojego nowego domu.
Moje pytanie jest następujące. Mam zrobiony z tyłu domu taras z kostki brukowej i od strony płotu mam wysypany kamień z ograniczeniem, nurtuje mnie pytanie czy sprzęt, który chcę kupić spełni moje wymagania odnośnie cięcia, docinania trawy na obrzeżach.
Chcę kupić Nożycę do trawy z tej firmy nożyce akumulatorowe AKU 7,2V Link reklamowy usuwam/Karo
Dajcie znać czy warto
Pozdrawiam Maciek
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”