Garderoba czy szafa wnękowa.....

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Krysia
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 164
Od: 15 paź 2006, o 00:07
Lokalizacja: Działkolandia-Śląsk

Post »

Ja też bym wolała,ale wytłumacz to mojemu mężowi.Mówi że kiedyś tak się budowalo i mieszkały w nich pokolenia.Młodzież szła na górne części mieszkalne, a dziadkowie zamieszkali sobie na dole,mając patrzenie na wszystko.Dlatego zabezpieczając się planuje sypialnię i gabinet na parterze. :D
Pozdrawiam Krysia
Jeśli wymagamy od życia zbyt wiele,zwykle nic nie dostajemy.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

No tak, a młodzież na górze musi wtedy chodzić na palcach, bo przez sufit wszystko słychać. A z upływem lat coraz bardziej mnie wkurzaj stukanie obcasów u sąsiadów na górze, i wrzaski dwunastolatka walącego głową o ścianę (tak to w każdym razie brzmi :D), i wszelkie bardzo głośnie odgłosy. Siłą się zmuszam, żeby z wrzaskiem nie polecieć do sąsiadów, bo nie chcę być klasyczną ciotką-klotką, co to ma za złe. Ale cudze hałasy naprawdę mnie denerwują. Zawsze lubiłam ciszę, spokój, przecie muzyki można słuchać o parę tonów niżej, sprzęt nie musi być rozkręcony na full, że aż pękają bębenki. Niekoniecznie wszyscy muszą lubić to samo i tak samo jak, dajmy na to, nastolatek.

No tak, może kiedyś przygłuchnę, to będę miała swoją ciszę i wtedy dopiero będzie horror :lol:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: Garderoba czy szafa wnękowa.....

Post »

KaRo pisze:Co lepsze,jak myślicie?
Ktoś powie garderoba- ale nie byłabym taka pewna - wieczny rozgardiasz w tym pomieszczeniu a przy dzieciach - krajobraz po tajfunie.
Szafa wnękowa - wieczna walka z kurzem przedostającym się wszędzie.
Jakie macie przemyślenia i doświadczenia w tym temacie, hę- podzielcie się hę- przyda się . :wink: :D
To forum jest bardzo rozległe, ale trafiłem na temat. który już dawno nie jest aktywny i nie mogę oprzeć się z dodaniem komentarza.
Wypowiadały się w tym temacie przede wszystkim kobiety, ale myślę ,że jeśli w domu mam trzy kobiety to jestem jakby uprawniony do zabrania głosu w tej dyskusji.
W domu mamy trzy szafy garderobę (magazyn na półpiętrze i na strychu) i co z tego?
Potrzeby kobiet są nieograniczone i tak jak zawsze nie mają się w co ubrać i kreacji jest zawsze za mało, tak miejsca na te "ciuchy" będzie wciąż brakowało
No cóż, ale tak już chyba musi być - jeszcze się taki nie urodził......co zaspokoiłby wszystkie potrzeby kobiet - ale dzięki temu zawsze będziemy potrzebni, aby je zaspokajać... na przykład jeszcze jedną garderobą. :lol:

Pozdrawiam, Andrzej.
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Andrzeju - prawdę mówisz, mamy coraz to większe potrzeby, one rosną razem z nami ;:32
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

GARDEROBA-jestem za! nie koniecznie duża. Jeśli masz wolne pomieszczenie to jest naprawdę dobrarzecz,a jeśli będziesz miała ochotę na szafę to możesz ją też mieć gdzie indziej
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”